Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Alice Flemrová

Od překladatele Alice Flemrová máme v nabídce 12 titulů

1.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
TOP #42 AKCE
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně italské autorky Eleny Ferrante je přesvědčivě zachyceno období mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality. Toto téma rezonuje s historickým pozadím děje, s báječnými šedesátými... (viac o titule)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2016)
TOP #55 (13)
Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj. nominován na italskou cenu Strega a dostal se mezi šestici... (viac o titule)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2013)
(6)
Poušť, vítr a prach. Zažívací potíže, stesk po domově i touha po dobrodružství. Nezkušení nováčci, ostřílení mazáci, cynický lékař. Předsunutá operační základna v Gulistanu, provincie Faráh, jihozápadní část Afghánistánu... (viac o titule)
Naše cena: 29 Kč  (tedy ušetříte 91%) posíláme do 5 dnů
4.
Alessandro Piperno  ·  Paseka (2015)
Román Alessandra Piperna lze označit za moderní rodinnou ságu, bildungsroman a satirickou fresku v jednom. Jeho vypravěč Daniel, literát a fetišista s masochisticko-introspektivními sklony, v něm líčí své dětství a dospívání v rozvětvené římské... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2010)
Sedmnáctiletá Maria se těší na blížící se svatbu, ale poté, co její snoubenec Enzo tragicky zahyne jako armádní dobrovolník v Afghánistánu, ... (viac o titule)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 3. 2018
7.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 10. 2017
8.
Italo Svevo  ·  Paseka (2013)
Výbor dosud nepřeložených povídek terstského spisovatele mapuje jeho tvůrčí dráhu od prvních textů, jež vznikly ještě před napsáním románů Život pana Alfonsa (1892) a Senilita (1898), přes období takzvaného ticha... (viac o titule)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Rita Monaldiová a Francesco Sorti  ·  Knižní klub (2009)
Historický thriller, vycházející z mimořádně pečlivě nastudovaných pramenů, sepsaný v dopisech, je situován do Říma počátku 16. století. Salaí, nenapravitelný sukničkář, lhář a zlodějíček, ale také adoptivní syn a žák Leonarda da Vinci, se spolu se... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2009)
(22)
Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2010)
Italský novinář a autor dnes již světoznámého svědectví o praktikách neapolské mafie Gomora rozvíjí a aktualizuje v textech své nové knihy témata spojená s působením camorry v mnoha oblastech italského i mezinárodního průmyslu... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2008)
(5)
Odvážné svědectví sedmadvacetiletého italského novináře o nemilosrdném světě současné neapolské mafie a ničivých důsledcích jejího působení v řadě oblastí domácího i mezinárodního průmyslu, obchodu a veřejného života... (viac o titule)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička