Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Alice Flemrová

Od překladatele Alice Flemrová máme v nabídce 13 titulů

1.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
NOVINKA
Po zlatých šedesátých letech přišla jako drsné procitnutí ze snu „olověná“ léta sedmdesátá, kdy se v Itálii přihlásí o slovo pravicový i levicový extremismus. Tato doba se podepisuje i na osudech Eleny a Lily, nyní už dospělých žen... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19. 10. 2017
2.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
NA SKLADĚ (32)
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně italské autorky Eleny Ferrante je přesvědčivě zachyceno období mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality. Toto téma rezonuje s historickým pozadím děje, s báječnými šedesátými... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2013)
(6)
Poušť, vítr a prach. Zažívací potíže, stesk po domově i touha po dobrodružství. Nezkušení nováčci, ostřílení mazáci, cynický lékař. Předsunutá operační základna v Gulistanu, provincie Faráh, jihozápadní část Afghánistánu... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2016)
NA SKLADĚ (32)
Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj. nominován na italskou cenu Strega a dostal se mezi šestici... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Alessandro Piperno  ·  Paseka (2015)
Román Alessandra Piperna lze označit za moderní rodinnou ságu, bildungsroman a satirickou fresku v jednom. Jeho vypravěč Daniel, literát a fetišista s masochisticko-introspektivními sklony, v něm líčí své dětství a dospívání v rozvětvené římské... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Paolo Cognetti  ·  Odeon (2017)
Ať už je osud cokoli, přebývá v horách, které máme nad hlavou – pro protagonisty románu Osm hor platí tohle tvrzení beze zbytku. V horách se do sebe zamilovali rodiče Pietra, jednoho ze dvou hlavních mužských hrdinů, v horách se Pietro (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 29. 9. 2017) posíláme do 6 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 29. 9. 2017
7.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2010)
Sedmnáctiletá Maria se těší na blížící se svatbu, ale poté, co její snoubenec Enzo tragicky zahyne jako armádní dobrovolník v Afghánistánu, ... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 3. 2018
9.
Italo Svevo  ·  Paseka (2013)
Výbor dosud nepřeložených povídek terstského spisovatele mapuje jeho tvůrčí dráhu od prvních textů, jež vznikly ještě před napsáním románů Život pana Alfonsa (1892) a Senilita (1898), přes období takzvaného ticha... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Rita Monaldiová a Francesco Sorti  ·  Knižní klub (2009)
Historický thriller, vycházející z mimořádně pečlivě nastudovaných pramenů, sepsaný v dopisech, je situován do Říma počátku 16. století. Salaí, nenapravitelný sukničkář, lhář a zlodějíček, ale také adoptivní syn a žák Leonarda da Vinci, se spolu se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2009)
(22)
Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2010)
Italský novinář a autor dnes již světoznámého svědectví o praktikách neapolské mafie Gomora rozvíjí a aktualizuje v textech své nové knihy témata spojená s působením camorry v mnoha oblastech italského i mezinárodního průmyslu... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Roberto Saviano  ·  Paseka (2008)
(5)
Odvážné svědectví sedmadvacetiletého italského novináře o nemilosrdném světě současné neapolské mafie a ničivých důsledcích jejího působení v řadě oblastí domácího i mezinárodního průmyslu, obchodu a veřejného života... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička