Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

V sérii Harry Potter (CZ) se nachází 58 titulů

1.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #4 (74)
Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA (4)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se... (viac o titule)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
3.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #9
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (viac o titule)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
4.
J.K. Rowling a Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #2
Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za... (viac o titule)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
5.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #88 AKCE (1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (viac o titule)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
6.
J.K. Rowling, Jack Thorne a John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #64 AKCE (134)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (viac o titule)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
7.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #23 (6)
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
8.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2015)
NA SKLADĚ (4)
Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry Potter myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis(...) (viac o titule)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(2)
Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla.. (viac o titule)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jody Revenson  ·  Albatros (2017)
Ptáci bouřliváci, hrabáci, domácí skřítci a hipogryfové, to jsou jen někteří magičtí tvorové, jimiž se to v kouzelnickém světě J. K. Rowlingové jen hemží. Ale jak takový Kůrolez ožije na filmovém plátně? Je Okamie pták, nebo plaz? A víte, jak... (viac o titule)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (3)
POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav... (viac o titule)
Naše cena: 1 111 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme ihned
12.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2013)
Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve starověku, jak se objevila Zlatonka, jakými proměnami prošel famfrpál od 14. století... (viac o titule)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
13.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2011)
(1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2008)
(4)
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí... (viac o titule)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2013)
Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
(4)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2016)
NA SKLADĚ
Třetí ze série knih o světě filmů o Harrym Potterovi, která je jakousi encyklopedií postav Potterovského světa. V knihách a filmech o Harrym Potterovi se vyskytuje množství zajímavých... (viac o titule)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2013)
(1)
Šestý díl příběhů Harryho Pottera. Jak naznačuje závěr pátého dílu Harry Potter a Fénixův řád, o napínavé dobrodružství nebude nouze. Jedna z hlavních postav bude zavražděna a moc Lorda Voldemorta nadále stoupá... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2016)
Fanoušci Harryho Pottera pozor! Přichází další úchvatná publikace, která odkrývá tajemství filmových archivů. Všichni jsme při sledování filmů propadli kouzlu míst, jakými jsou... (viac o titule)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2012)
(2)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč?... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička