Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

V sérii Čarodějka z Turlinghamu se nachází 4 tituly

1.
Ellie Boswell  ·  CooBoo (2013)
Být dcerou ředitelky na Turlinghamské akademii není snadné. Sophie nespí ve škole, proto přijde o spoustu půlnočních večírků a nočních klepů. A když se objeví Katy, nová studentka, vypadá to, jako by snad očarovala všechny Sophiiny kamarádky... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Ellie Boswell  ·  CooBoo (2014)
Sophie a Katy by měly být nepřítelkyně na život a na smrt. Čarodějka a lovkyně čarodějnic se přece nemůžou kamarádit! Jestli chtějí svoje přátelství uchránit před světem, musí udělat všechno pro to, aby svojí rodině či kamarádům neprozradily nic... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Ellie Boswell  ·  CooBoo (2014)
Čarodějka Sophie a lovkyně čarodějek Katy jsou nejlepší kamarádky, přestože by se měly nesnášet. A společně nyní čelí novému problému – jak mají skrýt své schopnosti před ostatními na školním výletě, když se vše tak zamotává? (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Ellie Boswell  ·  CooBoo (2015)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Další turlinghamské dobrodružství začíná! Teď, když už všichni vědí o přátelství Sophie a Katy, hrozí děvčatům nové nebezpečí. Ve škole se najde kouzelná truhlice a začnou se dít zvláštní věci. Dívky jsou přesvědčené, že pokud budou držet spolu... (viac o titule)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička