popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Co všechno pro vás děláme?

Každý den se snažíme vymyslet nový způsob, jak zlepšit naše služby, přichystat vám milé překvapení a udělat z nákupu knih v Martinus.cz zážitek.

Knihoběžník

Do České republiky jsme přinesli hru, díky které na vás skvělé knížky čekají na těch nejzvláštnějších místech. Už jste se zapojili do Knihoběžníka?

Více informací

Nákup přes mobilní zařízení

Naším cílem je být vám stále po ruce, i když právě nejste za počítačem. Proto jsme pro vás připravili stánku m.martinus.cz, která je speciálně určena pro mobilní zařízení. Takto si můžete kdekoliv pohodlně objednat knihy, po nichž právě nepřekonatelně zatoužíte! :-)

Trička

Chceme se ostatním lidem pochlubit, že čteme knihy! Ale je pravda, že to není vždy na první pohled vidět… Proto vznikla trička s originálními nápisy, které máte tak rádi.

Více informací

E-knihy

Samozřejmě, že milujeme kouzlo papírových knih, to ale neznamená, že jsme chladní vůči elegantní revoluci ve světě literatury :-) Čtěte e-knihy stáhnuté od nás prakticky v jakémkoliv zařízení. Nabídku elektronických knih neustále rozšiřujeme a nyní už také můžete vyzkoušet e-knihu někomu darovat ;-)

Více informací

Partnerský systém

Vyzokušejte náš partnerský systém a umístěte si na svůj web či blog odkazy směřující na www.martinus.cz. Díky těmto odkazům můžete získat provize do výše až 7 % z nákupů, které zrealizovali zákazníci přicházející od vás.

Více informací

Den nepřečtených knih

Bylo by nám líto, když jsme zjistili, že 28 % všech knih v knihovnách je nepřečtených. Chceme, aby si lidé knihy nejen kupovali, ale aby je také četli! Proto jsme vytvořili svátek, kdy má každý člověk věnovat trochu času knize, kterou ještě nepřečetl.

Více informací

Přinášíme vám největší knižní hrdiny

V březnu roku 2014 jsme chtěli zjistit, kterého knižního hrdinu milujete nejvíce… A i přestože nejvíce hlasů získal Harry Potter, ukázalo se, že knihomolové milují všechny své
hrdiny! :-) Od té doby se s nimi v Martinusu můžete setkávat při různých příležitostech. Věříme na hrdiny, protože knihy mohou zachránit svět.

Více informací

Česko čte

Je to první reality show pro intelektuály, anebo nejlepší inspirace pro knihomoly? Rozhodnutí je na vás, ale nenechte si ujít pohled na to, co právě čtou Češi.

Více informací

Super slevy

Ve spolupráci s vydavatelstvími pro vás stále připravujeme nové a nové speciální akce a slevy! Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z nich, doporučujeme vám náš newsletter.

Více informací

LookBook

Knihy jsou ty nejlepší modelky, to ví každý knihomol. Pravidelně vám proto přinášíme fotoreportáže o knižních novinkách, které by vás určitě neměly minout.

Více informací

Doporučujeme knihy

Používáte Instagram nebo Twitter? Pak byste určitě měli vědět, že pod #tipnaknihu doporučujeme našim čtenářům nejžhavější adepty z knižního světa. Nevíte, která je pro vás ta pravá? Stačí napsat #nevimcocist a naši knihomolové vám velice rádi poradí. :-)

Soutěže pro zvídavé a bystré knihomoly

Pravidelně vám přinášíme soutěžě, ve kterých můžete uplatnit vaše knihomolské znalosti. Mezi nejoblíbenější hry, do kterých se zapojily tisíce soutěžících, patří například Knižní šifra, Knižní výzva či Zlatý kupón.

Více informací
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička