popis
Zvířata, chov

Knihy Zvířata, chov

V kategorii Zvířata, chov se nachází 2243 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Krátký návod, jak udělat psa šťastným
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Výchova štěněte loveckého psa
Anton Fichtlmeier, Julia Numssen  ·  Grada (2012)
(2)
V prvních týdnech života štěněte probíhá jeho rychlý tělesný vývoj a také je to nejdůležitější doba, kdy se vytváří vztah mezi psem a člověkem. Kdo nyní udělá chybu, bude ji později jen těžko napravovat... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Konejšivé signály
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Stafordšírský bulteriér
Martin Říha  ·  Plot (2013)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford.... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Jak myslí koně
Henry Blake  ·  Pragma (2011)
(2)
Tato úžasná, podněcující a praktická kniha vám pomůže dosáhnout toho, že opravdu budete komunikovat se svým koněm... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Pes
Pes  
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o titulu)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
7.
Pes, děti, rodina
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Kniha je věnována vztahu dominantního psa k pánovi, k „vlastním“ i cizím dětem, k pánovým příbuzným a známým, radí, jak mít v psovi jak spolehlivého hlídače a obranáře, tak spolehlivého kamaráda k dětem. Část knihy pojednává o správném chování dětí ke... (více o titulu)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
8.
Ekologický chov včel
Claudia Bentzien  ·  Víkend (2008)
(3)
Zkušená autorka na základě svých vlastních poznatků vysvětluje význam ekologického včelaření a jeho zvláštnosti. Jeho cílem je získat zdravý, plnohodnotný med, v němž ani odborník nenajde žádné škodliviny... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Kompletní manuál palných zbraní
Knižní klub (2013)
(1)
Fantastická výpravná publikace pro všechny zájemce o zbraně, sportovní střelbu a lov. Zkušení střelci, přispěvatelé střeleckého magazínu Field & Stream poskytují v 335 krátkých oddílech spoustu užitečných, praktických tipů o kulovnicích,... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Arové a aratingy
Milan Vašíček  ·  Barko (2001)
(1)
Titul obsahuje neocenitelné informace, které autor získal za více jak padesát let studia života, chovu a odchovu papoušků... (více o titulu)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
11.
Domácí zvěrolékař
Renata Popelářová  ·  Grada (2011)
(1)
Tato ojedinělá publikace je určena všem majitelům psů a koček, kteří se zajímají o zdravotní stav svého miláčka. Čtenář v ní najde stručné a srozumitelné informace, co je nejdůležitější v preventivní péči o psa a kočku, jaké jsou nejčastější diagnózy. (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
12.
Psi - Poradna, souvislosti, informace
Rudolf Desenský  ·  XYZ (2012)
(5)
Dokonalý znalec a milovník psů Rudolf Desenský přístupnou, jasnou a velice názornou formou vysvětluje, jak si se svým přítelem vytvoříte pouto založené na důvěře, lásce, trpělivosti a důslednosti... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Krokodýlové
Krokodýl je jedním z posledních dravců, který může být reálnou hrozbou pro neopatrného člověka v přírodě některých tropických zemí. Zde se uvádí poznatky, které se zatím o vládci tropických vod podařilo získat... (více o titulu)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dní
14.
Štěkání - Zvuk psí řeči
Turid Rugaas  ·  Plot (2010)
(3)
Štěkání je vlastní všem psům, je to jeden ze způsobů, jak spolu psi komunikují. Norská chovatelka a cvičitelka psů Turid Rugaas, která zmapovala a začal jako první v praxi užívat tzv. konejšivé signály, publikuje v této knize vše,... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Asijští démoni
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o titulu)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
16.
Začínáme s chovem ovcí a koz
Lenka Skoupá  ·  Brázda (2014)
Vlastnictví jakéhokoli zvířete a denní kontakt s ním je spojen nejen s hezkými chovatelskými zážitky, ale především s mnoha povinnostmi. Autorka se je v této příručce snažila nejen vyjmenovat, ale především poradit, jak o zvířata pečovat, aby u vás... (více o titulu)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
17.
Psí omalovánky
Yulia Mamonova  ·  Edika (2017)
NOVINKA  
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří mají rádi psy. Ať už dávají přednost statnému vlčákovi, roztomilému jezevčíkovi, hrozivému boxerovi či elegánovi dobrmanovi, každý si v ní najde svého čtyřnohého kamaráda, který netrpělivě čeká na... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dní
18.
Včely jinak
Kolektiv autorů  ·  Fabula (2014)
SKLADEM  (3)
V knize jsou otištěny příspěvky více než dvou desítek autorů, mimo jiné průkopníků alternativního včelaření z České republiky, Slovenska, Německa, Švýcarska, Velké Británie, USA a dalších zemí. Čtenář se dozví, jak se chovaly včely v košnicích a... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Myslivost
Josef Vosátka a kolektiv  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
(2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o titulu)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
20.
Paddock Paradise
Jaime Jackson  ·  Graphic Factory (2013)
Kniha přirozeného ustájení založená na legendárním výzkumu divokých koní, Paddock Paradise je revolučním modelem pro bezpečné, přirozené ustájení, kopytní péči, léčbu a rehabilitaci nemocných koní. Cílem Paddock Paradise je stimulace koní k.... (více o titulu)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička