popis
Zvířata, chov

Knihy Zvířata, chov

V kategorii Zvířata, chov se nachází 2319 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Krátký návod, jak udělat psa šťastným
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
SKLADEM  TOP #78  
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
2.
Konejšivé signály
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
3.
Můj pes si dělá, co chce
Katharina Schlegl-Kofler  ·  Vašut (2015)
Máte doma také takového malého psího uličníka? Hlasité štěkání, divoké hrabání na zahradě, táhnutí na vodítku, ničitelská zuřivost nebo žebrání u stolu - jsou to situace, které až příliš dobře znáte? Avšak každý problém má řešení! (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Tosa Inu
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
(1)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Stafordšírský bulteriér
Martin Říha  ·  Plot (2013)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford.... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Tanec s koňmi
Klaus Ferdinand Hempfling  ·  Brázda (2015)
Druhé vydání úspěšného bestseleru, který byl přeložen do řady jazyků. Autor je vyznavačem zcela nového přístupu ke koním, který vychází ze staletých tradic. Prosazuje práci s koněm založenou na důvěře a harmonii dosažených pomocí řeči těla, které kůň... (více o titulu)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
7.
Hersenwerk pro psy
Pro psa není nic horšího než nuda. A právě jako nástroj proti nudě vznikl Hersenwerk - hlavolamy a mentální cvičení, která může používat každý, kdykoli, kdekoli a s minimálními... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
8.
Pět tajemství šťastného vztahu člověka a psa
José Arce  ·  Knižní klub (2016)
Autorem knihy je mezinárodně uznávaný „zaříkávač psů z Mallorky“, který na tomto ostrově provozuje výcvikové a rehabilitační centrum, v němž dává poslední šanci zdánlivě beznadějným problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Agility
(3)
Víte co je to agility? Jestli máte takový matný pocit,že jste tohle slůvko už někde slyšeli,a že to má něco společného se psy,jste skoro u cíle. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Agility
Agility – Pracovní sešit je užitečnou pomůckou pro všechny, kteří se věnují tomuto sportu. Příručku je možné s sebou vzít na parkur, sestavovat podle ní tréninkové sekvence a zaznamenávat do ní informace o datu tréninku, cvičeném psovi a pokrocích, ... (více o titulu)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Štěkání - Zvuk psí řeči
Turid Rugaas  ·  Plot (2010)
(3)
Štěkání je vlastní všem psům, je to jeden ze způsobů, jak spolu psi komunikují. Norská chovatelka a cvičitelka psů Turid Rugaas, která zmapovala a začal jako první v praxi užívat tzv. konejšivé signály, publikuje v této knize vše,... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Základy moderní kaprařiny
Viktor Krus, Jiří Krus  ·  Rubico (2013)
(1)
Základy moderní kaprařiny jsou podrobným průvodcem pro každého, kdo se zajímá o lov kaprů. Čtenáři mají jedinečnou možnost získat nespočet důležitých informací, které jim pomohou při lovu naší... (více o titulu)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Rybaření pro začátečníky
Armin Göllner  ·  Víkend (2013)
Rybolov je více než jen chytání ryb, než lov kořisti. Dnes a denně okouzluje miliony lidí na celém světě. Přirozeně existují mnozí, kteří by se rádi rybolovu věnovali, zkusí to, ale jiskra nepřeskočí. Tato kniha by především měla být návodem... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Nejúspěšnější rybářské techniky
Jan Gutjahr  ·  Víkend (2011)
Se správnou technikou rybolovu má každý rybář slušnou šanci po kratší nebo delší době chytit svou rybu. Ale jaká technika je správná pro určitou rybu a jaké náčiní k tomu potřebujeme? Jan Gutjahr, zkušený odborník sportovního rybolovu... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Hmyz
Hmyz  
Svojtka&Co. (2016)
Názorné barevné fotografie a prehledné informativní texty – tento pruvodce do kapsy obsahuje vše podstatné pro to, abyste umeli rozpoznat druhy motýlu a hmyzu. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
16.
Včely
Včely  
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(2)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
17.
Atlas ptáků České a Slovenské republiky
Jan Dungel, Karel Hudec  ·  Academia (2011)
(1)
Celobarevná příručka pro určování ptáků hnízdících nebo častěji zastižených na území obou republik. Na 118 barevných tabulích je vyobrazeno přes 400 druhů ptáků. Informační text k jednotlivým druhům uvádí charakteristické určovací znaky, ... (více o titulu)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Ptačí omalovánky
Yulia Mamonova  ·  Edika (2017)
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří obdivují opeřené tvory. Najdete v ní nádherné exotické pávy, papoušky a kolibříky, důvěrně známé sýkorky, kachny či vrabčáky, kteří netrpělivě čekají na vybarvení. Proto si připravte pastelky či fixy a... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Jak mluvit s koňmi
Henry Blake  ·  Pragma (2007)
(5)
Pokud chcete, aby váš kůň dělal to, co si přejete, musíte se naučit myslet jako on a dorozumívat se s ním jeho vlastní řečí. Henry Blake prožil s koňmi celý život a velice záhy zjistil, že má zvláštní nadání myslet jako oni. (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Jedovatí hadi v přírodě a teráriích
David Hegner  ·  Ratio (2005)
Kniha vyčerpávajícím způsobem pojednává o světě jedovatých hadů, jejich evoluci, morfologii a způsobu života. Zahrnuty jsou také základní informace o toxinech, ochraně a chovu v zajetí... (více o titulu)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dní
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička