Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2449 titulů

1.
Angela Weinhold  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Jaký byl svět dinosaurů? Rozmanitý. Žili na poušti, v lesích, na horách, při pobřeží, v bažinách i řekách. Proč byli tak velcí? Proč vyhynuli? A proč a proč? Odpovědi najdete v dalším pokračování naučné edice pro předškoláky a prvňáčky. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
2.
Miloslav Nehyba  ·  Helios (2017)
NOVINKA
Autorem této knihy je jeden ze současných největších znalců historie Velké Pardubické - Milan Nehyba. Díky svým neuvěřitelným encyklopedickým znalostem dění kolem tohoto slavného dostihu a díky vlastnictví obrovského archivu... (více o knize)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Ikar (2017)
NOVINKA
Minipríručka obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 26.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
4.
Katharina Schlegl-Kofler  ·  Vašut (2016)
(7)
Naučit se psí řeči je tak snadné! Naši čtyřnozí miláčkové mají bezpočet možností jak vyjádřit své potřeby a pocity. Vrtí ocasem, štěkají, upřeně se na vás dívají, střídavě zvedají uši, naježí srst... Naučte se jejich rozmanité způsoby verbální i... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Lenka Skoupá  ·  Brázda (2014)
Vlastnictví jakéhokoli zvířete a denní kontakt s ním je spojen nejen s hezkými chovatelskými zážitky, ale především s mnoha povinnostmi. Autorka se je v této příručce snažila nejen vyjmenovat, ale především poradit, jak o zvířata pečovat, aby u vás... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
František Marvan  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2017)
Cílem biologických věd v současnosti je na základě vědeckého poznání přispět k zabezpečení stálého dostatku kvalitních potravin k ochraně zdraví lidské populace a dále i k tvorbě o ochraně životního prostředí. K tomuto cíli... (více o knize)
Naše cena: 505 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2017)
(1)
V této dojemné a inspirativní knize slavný odborník na chování psů Cesar Millan prozrazuje, že v mnoha případech je nejlepší přítel člověka také jeho největším učitelem. Na osmi pozoruhodných psech... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Josef Vosátka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
NA SKLADĚ (2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(6)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
(53)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
Stanley Coren  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Další publikace z pera úspěšného autora – vtipná, zábavná a poučná kniha o psychologii psů: jak vnímají svět, jestli opravdu dovedou myslet, jak se dorozumívají, jak se učí, vývoj od štěněte. Mnoho zajímavostí... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
12.
Jindřich Vinčálek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Podkovářská škola s.r.o. (2015)
Poptávka po kvalitních informacích a vědomostech o koňských končetinách spolu s absolutním nedostatkem české odborné podkovářské literatury, nás vedla k vydání odborné publikace, která by svým obsahem doplnila vědomosti podkovářů o poznatky získané z... (více o knize)
Naše cena: 4 495 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Hans-Jürgen Markmann  ·  Víkend (2015)
Dnešní cvičitelé loveckých psů vědí: základní kámen k výchově výkonného užitkového psa musí být položen v prvních týdnech jeho života. Ještě než dojde na vlastní lovecký výcvik a přípravy na zkoušky, je nezbytné opatrně... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Pavel Krieg, Jan Hofbauer a Olga Komzáková  ·  Výzkumný ústav včelařský v Dole (2009)
Zpracováno na základě dlouhodobých výsledku. Výzkumného úsavu všelařského, Výzkumného ústavu pícninářského a Zemědělského výzkumu Troubsko... (více o knize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Petr Skalka  ·  Plot (2010)
Když si člověk opatří živého tvora, stává se chovatelem. Svého miláčka si vybere, ubytuje a pečuje o něj. Jednoho dne se ale stane, že se zvířátko necítí ve své kůži – a právě pro takové situace je zde kniha Naučte se o nás starat... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Mario Ludwig  ·  CPRESS (2012)
Co a kdy můžete objevovat v přírodě? První jarní květy, motýli na květinách, podzimní plody, stopy ve sněhu: Každé roční období umožňuje zcela jedinečné přírodní zážitky, které promění procházku v nezapomenutelnou zkušenost. Tento atraktivní průvodce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Ondřej Hes  ·  Robi maus (2009)
(5)
Příručka Korálovky je určená pro všechny začínající i pokročilé chovatele těchto nádherných užovek rodu Lampropeltis.Najdete zde veškeré informace ,týkající se Správného krmení,vhodného ubytování,veterinární problémy,odchovy mláďat... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Vanessa Woods a Brian Hare  ·  Dokořán (2016)
(1)
Chování psů nemusí být jen námětem veselých historek, ale lze je zkoumat i vědecky. Psi fascinovali už Darwina, známé experimenty s nimi prováděl Pavlov... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Matthew Inman  ·  Zoner Press (2016)
Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi. Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho.... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Ekkehard Ophoven  ·  Slovart CZ (2011)
NA SKLADĚ
Kniha Lovná zvěř je určena myslivcům a všem milovníkům přírody... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička