Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2420 titulů

1.
Matthias Helb  ·  Grada (2017)
NOVINKA
V této praktické příručce vám představíme nejběžnější druhy, které se pohybují ve vašem okolí – brouky, motýly, ploštice, blanokřídlý i dvoukřídlý hmyz. Zjistěte podrobnosti o světluškách, slunéčkách, jepicích, znakoplavkách, mouchách, pestřenkách... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Jenny Broom  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
4.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
NA SKLADĚ AKCE
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
5.
Josef Vosátka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
(2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Heike Schmidt-Röger  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
Pokud si plánujete pořídit psího mazlíčka, nebo už s nějakým žijete a jste velkým milovníkem psů, naučte se svému čtyřnohému příteli lépe porozumět. S příručkou Co si myslí pes snáze pochopíte, co má váš psí kamarád na srdci, jak se cítí, co ho těší... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč posíláme do 5 dnů
7.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(4)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
NA SKLADĚ AKCE (2)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
10.
Jane Killionová  ·  Plot (2012)
(3)
Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Susanne Reinerth  ·  Winterwork (2011)
Metoda Natural Dog Food znamená „přirozená potrava psa“. Vlci a divocí psi se vždy živili výhradně podle přírodních zákonitostí a i dnešní domácí pes má stejné nároky na potravu. Během domestikace se změnil vnější vzhled psa, ale trávící ústrojí ne... (více o knize)
Naše cena: 608 Kč posíláme do 10 dnů
13.
Maťka Tóthová  ·  Hollauer (2010)
Nová kniha čtenáře seznamuje s problematikou štěněte. Jde o první knihu z řady publikací, které se zabývají také speciálně problematikou molossoidních plemen. Tato kniha je jako úvodní kniha celého projektu o molossech věnována štěněti. Popisuje... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Kateřina Novosádová  ·  Plot (2011)
(13)
V této knize se vám pokusím jednoduchou formou představit staro-nový způsob krmení psů. Starý proto, že dříve, než se na trh dostala průmyslově vyráběná krmiva, krmil takto každý chovatel a majitel psů. A nový proto, že díky průmyslovým krmivům... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
16.
Yulia Mamonova  ·  Edika (2017)
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří obdivují opeřené tvory. Najdete v ní nádherné exotické pávy, papoušky a kolibříky, důvěrně známé sýkorky, kachny či vrabčáky, kteří netrpělivě čekají na vybarvení. Proto si připravte pastelky či fixy a... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Kniha je věnována vztahu dominantního psa k pánovi, k „vlastním“ i cizím dětem, k pánovým příbuzným a známým, radí, jak mít v psovi jak spolehlivého hlídače a obranáře, tak spolehlivého kamaráda k dětem. Část knihy pojednává o správném chování dětí ke... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dnů
18.
Luděk J. Dobruka a Zdeněk Berger  ·  Aventinum (2001)
Pes je přítelem i pomocníkem člověka již několik tisíciletí. Kniha představuje téměř 200 plemen psů. Poskytuje základní informace o jejich velikosti, hmotnosti, zbarvení, o charakterových vlastnostech a možnostech využití, o historii chovu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 21%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Konrad Lorenz  ·  Argo (2013)
(3)
Zábavná a poučná kniha významného zoologa a zakladatele etologie,jež potěší milovníky psů a všechny, kteří se zajímají o chování zvířat... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Helena Härtlová, Alena Fučíková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2009)
* Fyziologie; * Trávicí soustava; * Imunitní systém; * Toxikologie; * Alimentární onemocnění; * Parazitární onemocnění postihující git; * Oxidativní stres; * Doping; ... (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
123456789 … 121

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička