Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chovPtáci, drůbež

Momentálně se v této nabídce nachází 225 titulů

1.
Ikar (2017)
NOVINKA
Minipríručka obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 26.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
2.
Glenn Drowns  ·  Knižní klub (2014)
Obsažná chovatelská příručka se důkladně zabývá běžnými druhy (slepice, krůty, kachny, husy), a věnuje dostatek pozornosti i méně časté drůbeži (perličky, japonské křepelky, holubi, labutě ad.). Přehledně popisuje základy drůbežářství, anatomii ptáků,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Daniela Straußová  ·  Grada (2015)
Ptačí druhy jsou ve skupinách: "velcí jako sýkora modřinka, nebo menší", "přibližně tak velcí, jako vrabec" a "ptáci velcí jako kos, nebo větší". Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Russell Pringle  ·  Dona (2010)
Zatím nejrozsáhlejší publikace o roselách, která doposud vyšla. Komplexně pojednává o problematice chovu rosel a vyčerpávajícím způsobem popisuje současný stav výskytu mutací. (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Miloslav Josefovič  ·  Brázda (2012)
Slovníkovou formou zpracovaná tematika chování papoušků žijících v péči člověka i v přírodě. Cílem autora bylo nacházet odpovědi na otázky, které mohou napadat každého chovatele – proč se můj ptačí miláček chová poněkud nepochopitelně, co tím vyjadřuje (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Keith Vinicombe, Alan Harris a Laurel Tucker  ·  Ševčík (2016)
(1)
Unikátní kniha, určená nejen zkušeným ornitologům, ale i laickým milovníkům ptáků. Jejím cílem není obsáhnout celou evropskou avifaunu, nýbrž popsat podobné, snadno vzájemně zaměnitelné druhy a usnadnit tak jejich určování v terénu... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Lars Leperhoff  ·  Dona (2016)
Autor publikace Lars Lepperhoff uskutečnil několik dobrodružných cest do deštných lesů západní Afriky, kde pozoroval žaky ve volné přírodě. Ve své knize autenticky popisuje život těchto nádherných papoušků v jejich přirozeném prost (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Karel Hudec  ·  Academia (2017)
Ptáci byli po staletí pro člověka obrazem svobody a volnosti a jakýmsi prostředníkem mezi bohy a lidmi. Kromě duchovního rozměru sloužili i jako zdroj potravy a později se chovali pro okrasu a potěšení. Není proto divu, že zájem o ptactv (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Owen Roberts a Hannu Jännes  ·  Alpress (2016)
Kdo se aktivně zajímá o život ptáků, potřebuje znát i jejich hlasové projevy. Chcete vědět, čí zpěv vás tak krásně doprovází při ranní procházce, rozeznat od sebe rákosníka obecného a rákosníka proužkovaného nebo si poslechnout takové rarity jako... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Svojtka&Co. (2015)
NA SKLADĚ (2)
Názorné barevné fotografie a přehledné informativní texty - tento průvodce do kapsy obsahuje vše podstatné k rozeznávání a pozorování ptáků, stavbě krmítek atd... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Hildegard Niemann  ·  Vašut (2014)
(1)
Žakové jsou hlavičky! T aké patříte k těm, kdo našli zalíbení v inteligentních šedých papoušcích? Tito citliví ptáci milují pozornost svého chovatele, komentují slovy nebo hvízdáním dění kolem sebe a při volném prolétnutí podnikají dlouhé průzkumné... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Karel Šťastný  ·  Aventinum (2017)
Kniha přibližuje zájemci o dravé ptáky (živící se lovem živé kořisti, případně požíráním mršin či jiné potravy) z celosvětově cca 500 známých druhů přes 100 ptáků. Přednost byla dána těm, kteří se vyskytují v naší... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
13.
Owen Roberts a Hannu Jännes  ·  Alpress (2013)
Zeptejte se ornitologů, kolik ptačích druhů jsou schopni rozpoznat podle zpěvu, dřív než je uvidí. Určitě víc než padesát procent. Zkuste se to naučit také... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Ulrich Schmid  ·  Grada (2012)
Krásnými fotografiemi vybavená knížka potěší všechny ty, kdo nemají zahradu jen k pěstování zeleniny a okrasných rostlin, ale chtějí být obklopeni také živými tvory... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Jiří Zelenka  ·  Agriprint (2014)
Práce šlechtilů vede k obdivuhodně rychlému pokroku biologického potenciálu zvířat. Genofond drůbeže chované v České republice je dnes na světové úrovni. Změny v genofotnu však přinášejí také změny v nárocích na realizační faktory, včetně výživy... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Anne Kathrin Gomringer  ·  Grada (2013)
(1)
Chce mít vlastní vajíčka? Rádi byste se starali o bezproblémová a užitečná zvířata? Myslíte si, že by vaše zahrada šla zajímavě využít? Hledáte odpočinek od všedních pracovních dnů? Chcete dopřát svým dětem kontakt s přírodou? S vlastními slepicemi... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Greta Steenbocková  ·  Edika (2015)
V přírodě je tolik věcí k objevování! Víte, podle čeho se pozná dudek chocholatý, kdy lze nejlépe pozorovat slavíka obecného a jak loví ledňáček říční ryby? Tato praktická knížka o přírodě předává zábavnou formou malým objevitelům informace o světě... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Milan Vašíček  ·  Barko (2001)
(2)
Titul je obohacen o nové poznatky z biologie jednotlivých druhů austrálskych papoušků ve volné přírodě, řadu aktuálních zjištění a zkušeností z jejich rozmnožování v zajetí a mnoho cenných informací o nových mutacích u jednotlivých druhů... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Dietmar Köhler  ·  Víkend (2015)
Správná výživa holubů a jejich krmení může být velmi odlišná podle toho, jaké cíle sledujeme. Také během ročního cyklu jsou nezbytné různé směsi krmiv, aby holubi byli co nejlépe připraveni na odchov mláďat nebo jejich... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Lee William Harris  ·  Víkend (2008)
(5)
Sokol, jako každý dravec, má v očích sílu a hrdost, vlohy k nádherným vysokým letům a k úchvatnému, spravedlivému způsobu lovu. Je to zajímavý dravec... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička