Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chovPsi, kočkyOšetřování a péčeOšetřování a chov koček

Momentálně se v této nabídce nachází 87 titulů

1.
Matthew Inman  ·  Zoner Press (2016)
Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi. Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho.... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Brigite Eilert-Overbeck  ·  Vašut (2008)
(3)
Kočky obšťastňují! Rozhodně toho, kdo s nimi umí žít. Předoucí domácí šelma zahání stres a špatnou náladu, vyzařuje harmonii a přenáší ji na své lidské společníky... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Gwen Bailey  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
(24)
V knize Kočka a její řeč najdete odpovědi na mnoho otázek a lépe porozumíte chování své kočky. Pochopíte, co vám sděluje řečí těla a co od vás očekává. Snadno pak rozpoznáte její náladu a pocity. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Laetitia Barlerinová  ·  Computer Press (2012)
(1)
Tato kniha je návodem pro současné či budoucí majitele bytových koček. Naleznete zde 1000 tipů a triků pro lepší vzájemné soužití, dále jak obohatit kočce její životní prostor, jak ji rozptýlit a zajistit harmonický život... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Anette Huhn  ·  Víkend (2012)
Jak vypadá zdravá kočka? Jak předcházet nemocem a podle čeho poznám, že moje kočka je nemocná? Co dělat, jestliže onemocní? Dr. Anette Huhn, veterinární lékařka a odbornice na nemoci koček, podává všem chovatelům a majitelům koček potřebné základní.. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
James DeBitetto  ·  Pragma (2001)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Brigitte Eilert-Overbeck  ·  Vašut (2008)
Televizi můžete klidně vypnout. Koťata jsou lepší než nejzábavnější show, zvědavější než kterýkoli detektiv a okouzlující víc než kterákoli celebrita. Vpředou se člověku do srdce a omotají si ho kolem svých sametových tlapek... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Hans-Ulrich Grimm  ·  Pragma (2013)
(3)
Pokud někdo věří reklamě, je prý pro naše zvířata dost dobré jen to nejlepší. Realita vypadá jinak: „chutné“ krmivo pro psy a kočky se vyrábí v čaroděné kuchyni z všeho možného, vylepšeného aromatickými látkami a látkami, zlepšujícími chuť a vůni. Kromě o (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Widmann Brigitte Rauth  ·  Grada (2015)
Praktická příručka plná kouzelných fotografií vám na řadě příkladů představuje různorodý repertoár kočičího chování, hlasové projevy a řeč těla. Díky ní budete se svým domácím mazlíčkem správně... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Helga Hofmann  ·  Vašut (2016)
(4)
Jak se snadno naučit „kočičí“ řeči! Naše sametové tlapky mají k vyjadřování spoustu možností. Vedle předení, mňoukání a prskání využívají i svou rozmanitou tělesnou řeč, když nám chtějí něco sdělit. Odhalte tajemství kočičí řeči a naučte se správně... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Sam Atkinson  ·  Knižní klub (2015)
Praktická a názorně provedená příručka obsahuje veškeré informace, které je třeba o péči vědět. Přináší podrobnosti o tom, která plemena jsou nejvhodnější do bytu, jak si vybavit domov, aby byl pro nového člena rodiny bezpečný a pohodlný... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Birgit Kieffer  ·  Vašut (2015)
Dostane se váš chlupatý mazlík občas na scestí a místo škrabacího stromu použije vaši oblíbenou pohovku? Nebo vykonává svou potřebu zásadně mimo kočičí toaletu? Tyto a podobné projevy nežádoucího chování mohou být pro chovatele tvrdým oříškem... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Renata Popelářová  ·  Grada (2011)
(2)
Tato ojedinělá publikace je určena všem majitelům psů a koček, kteří se zajímají o zdravotní stav svého miláčka. Čtenář v ní najde stručné a srozumitelné informace, co je nejdůležitější v preventivní péči o psa a kočku, jaké jsou nejčastější diagnózy. (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Roger Tabor  ·  Mladá fronta (2008)
Každá ze sta kapitol popisuje jeden z fascinujících rysů kočičího života. Pomůže vám vybudovat pevný vztah s těmito členy vaší domácnosti a postarat se o jejich zdraví a štěstí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Jana Krajčovičová  ·  ANTRE (2012)
NA SKLADĚ (5)
Přemýšlíte nad tím, čím krmit svou kočičku? Dávat jí granule,konzervy, nebo i maso? Vařené či pouze syrové, a jak často do týdne? A může jíst vajíčko? A zeleninu pokud jí chutná, případně i ovoce? A jak velká má vůbec být porce pro kočku? Pokud hledáte... (více o knize)
Naše cena: 206 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Cheryl Schwartz  ·  Anch-books (2014)
NA SKLADĚ
Přírodní léčba pro psy a kočky A-Z je snadno použitelný průvodce pro domácí péči o zvířata. Autorka, MVDr. Cheryl Schwartz se již přes třicet let věnuje holistické veterinární medicíně. V této knize s krásnými ilustracemi naleznete abecedně uspořádané... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Brigitte Eilert-Overbeck  ·  Vašut (2015)
Televízor môžete pokojne vypnúť. Mačiatka sú zábavnejšie ako všetky show, zvedavejšie ako všetci detektívi a pôvabnejšie ako každá superhviezda. Svojmu človeku sa vpradú do srdca a ovinú ho svojimi zamatovými labkami. Aby sa tieto chutné mačacie... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Lena Hüsemann  ·  Grada (2010)
(1)
Kočky jsou skvělými společníky – i když se rády mazlí a jsou přítulné, je v nich stále zakořeněna nezávislost tygra. I ve vaší kočce se skrývá šelmička, která se s chutí honí, loví a dovádí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Arden Moore  ·  Mladá fronta (2017)
Berte tuto knihu jako na míru ušitou příručku o všem, co se týká koček. Najdete zde nejrůznější detailní postupy, tipy, triky a návody – všechny slouží k tomu, abyste svému kočičímu společníkovi mohli zajistit dlouhý... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Patrice Farameh  ·  Te Neues (2008)
If ever there was a creature that loved luxury, it's the cat. This volume shows how to indulge your feline to the limit. From hyper-chic scratching posts to ritzy collars, this book shows just how far you can go... (více o knize)
Naše cena: 1 061 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička