Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2418 titulů

1.
Gwen Bailey  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
NOVINKA
V knize Kočka a její řeč najdete odpovědi na mnoho otázek a lépe porozumíte chování své kočky. Pochopíte, co vám sděluje řečí těla a co od vás očekává. Snadno pak rozpoznáte její náladu a pocity. (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Gwen Bailey  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
NOVINKA
Všechno o tom, jak porozumět chování psa. Teprve s touto knihou pochopíte chování svého psa. Porozumíte jeho pocitům i řeči těla. Poznáte, jaké místo vám přisoudil v rodině, a také zjistíte, co můžete udělat pro nápravu jeho... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
3.
Abigail Tucker  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Abigail Tuckerová, vědkyně a milovnice koček, se pustila do zkoumání soužití lidí a domácích koček a její čtivá a zábavná kniha je plná pozoruhodných faktů, která vybízejí k přemýšlení. Věděli jste, že všechna zdomácnělá... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
4.
Lesley Bayley  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
NOVINKA
S knihou Kůň a jeho řeč nahlédnete do pocitů svého koně. Pochopíte jeho chování a poznáte, v jakém je rozpoložení. Jeho pohled a postavení uší prozradí leccos o koňské duši. Zjistíte také, jak můžete předcházet některým... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
5.
Lesley Bayley  ·  Ottovo nakladateľstvo (2017)
NOVINKA
Rozumiete dobre správaniu koňa? Kniha o koňoch, ako im porozumieť, správanie koňa. Ako predchádzať niektorým jeho zlozvykom a veľa iných rád. (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
6.
Michal Straka  ·  S Graf (2017)
NOVINKA
V titule sa čitateľ dozvie: Pôvod a vznik kotrmeliaka, historické súvislosti vzniku, Spoločný predok, Historické obdobia vývoja šľachtenia... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Gwen Bailey  ·  Ottovo nakladateľstvo (2017)
NOVINKA
Kniha o pochopení správania svojho psa, ako porozumieť jeho pocitom a reči tela, čo sa môže spraviť pre nápravu zlozvykov a veľa iného. (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
8.
Gwen Bayley  ·  Ottovo nakladateľstvo (2017)
NOVINKA
Všetko o tom, ako porozumieť správaniu mačky, čo hovorí rečou svojho tela, čo od vás očakáva. (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
9.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
(2)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
11.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
NA SKLADĚ (4)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
12.
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
13.
Maja (2017)
Tento slovník RNDr. Václava Švamberka obsahuje 222 včelařsky významných pojmů s bohatým obrazovým doprovodem, jejich překlad do angličtiny a němčiny a výklad pojmu v češtině. Obsahuje také „obrácené“ slovníky, tj. anglicko-český a německo-český. Prostě... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 615 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Jane Killionová  ·  Plot (2012)
(3)
Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Kateřina Novosádová  ·  Plot (2011)
NA SKLADĚ (13)
V této knize se vám pokusím jednoduchou formou představit staro-nový způsob krmení psů. Starý proto, že dříve, než se na trh dostala průmyslově vyráběná krmiva, krmil takto každý chovatel a majitel psů. A nový proto, že díky průmyslovým krmivům... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
17.
Yulia Mamonova  ·  Edika (2017)
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří obdivují opeřené tvory. Najdete v ní nádherné exotické pávy, papoušky a kolibříky, důvěrně známé sýkorky, kachny či vrabčáky, kteří netrpělivě čekají na vybarvení. Proto si připravte pastelky či fixy a... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Kniha je věnována vztahu dominantního psa k pánovi, k „vlastním“ i cizím dětem, k pánovým příbuzným a známým, radí, jak mít v psovi jak spolehlivého hlídače a obranáře, tak spolehlivého kamaráda k dětem. Část knihy pojednává o správném chování dětí ke... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Luděk J. Dobruka a Zdeněk Berger  ·  Aventinum (2001)
Pes je přítelem i pomocníkem člověka již několik tisíciletí. Kniha představuje téměř 200 plemen psů. Poskytuje základní informace o jejich velikosti, hmotnosti, zbarvení, o charakterových vlastnostech a možnostech využití, o historii chovu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 21%) posíláme do 13 dnů
20.
Konrad Lorenz  ·  Argo (2013)
(3)
Zábavná a poučná kniha významného zoologa a zakladatele etologie,jež potěší milovníky psů a všechny, kteří se zajímají o chování zvířat... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 121

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička