Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2433 titulů

1.
kolektiv autorů/autorek  ·  Brázda (2017)
NOVINKA
Právě vychází dlouho očekávaný II. svazek učebnice Včelařství z publikační produkce PSNV-CZ, z. s. Druhý svazek s kapitolami Biologie včely medonosné a Šlechtění včel a chov matek navazuje na I. svazek s kapitolami Zootechnika včelařství a Nemoci včel... (více o knize)
Naše cena: 614 Kč posíláme do 4 dnů
2.
František Šusta  ·  Plot (2017)
NOVINKA
RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění.... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Dalibor Titěra  ·  Brázda (2017)
NOVINKA
Podmínkou k dosažení dobrého výsledku včelaření je stálá péče o dobré zdraví chovaných včelstev. Autor nabízí celistvý pohled na zdravá a nemocná včelstva a jeho snahou je pomoci chovatelům dobře se v této problematice zori (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Šimon Cipro  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Kniha představuje ucelený návod, který vás provede společným sportováním s vaším psem od štěněte až po první závody. Je určená pro všechny, kteří chtějí rekreačně sportovat s cílem zlepšit kondičku sobě i psovi, ale užitečné informace v ní najdou i ti... (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
5.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2017)
NA SKLADĚ TOP #57 (1)
V této dojemné a inspirativní knize slavný odborník na chování psů Cesar Millan prozrazuje, že v mnoha případech je nejlepší přítel člověka také jeho největším učitelem. Na osmi pozoruhodných psech... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
6.
 ·  Albatros (2017)
TOP #35
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
7.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Josef Vosátka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
NA SKLADĚ (2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
9.
Zdeněk Spies  ·  Vašut (2013)
(7)
S tímto spolehlivým a všestranně využitelným psem se rozhodně nebudete nudit. A určitě na něm najdete i mnoho dalších kladných vlastností. Více se o těchto skvělých psech dozvíte v publikaci, která je navíc doplněna 13 barevnými fotografiemi a 19 kresbami (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
NA SKLADĚ (2)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
13.
Jindřich Vinčálek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Podkovářská škola s.r.o. (2015)
Poptávka po kvalitních informacích a vědomostech o koňských končetinách spolu s absolutním nedostatkem české odborné podkovářské literatury, nás vedla k vydání odborné publikace, která by svým obsahem doplnila vědomosti podkovářů o poznatky získané z... (více o knize)
Naše cena: 4 495 Kč posíláme do 4 dnů
14.
Ottovo nakladatelství (2016)
Populárně naučná Ottova encyklopedie Zvířata vás zavede do pozoruhodného světa obyvatel planety Země – zvířat. Z nížin do hor, přes oceány až k pouštím, od deštných pralesů k pusté krajině pokryté ledem, všude se čtenářům odkryjí četná tajemství života... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč posíláme do 4 dnů
15.
František Marvan  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2017)
Cílem biologických věd v současnosti je na základě vědeckého poznání přispět k zabezpečení stálého dostatku kvalitních potravin k ochraně zdraví lidské populace a dále i k tvorbě o ochraně životního prostředí. K tomuto cíli... (více o knize)
Naše cena: 545 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Petr Skalka  ·  Plot (2010)
Když si člověk opatří živého tvora, stává se chovatelem. Svého miláčka si vybere, ubytuje a pečuje o něj. Jednoho dne se ale stane, že se zvířátko necítí ve své kůži – a právě pro takové situace je zde kniha Naučte se o nás starat... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Slovart CZ (2007)
Nádherný fotografický atlas je klíčem k poznávání nejběžnějších divoce žijících savců, obojživelníků a plazů z celé Evropy v jejich přirozeném prostředí. K profilu každého živočicha patří i mapka s vyznačenou oblastí výskytu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Ondřej Hes  ·  Robi maus (2009)
Příručka Korálovky je určená pro všechny začínající i pokročilé chovatele těchto nádherných užovek rodu Lampropeltis.Najdete zde veškeré informace ,týkající se Správného krmení,vhodného ubytování,veterinární problémy,odchovy mláďat... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Hester M. Eick  ·  Ikar CZ (2016)
Procházky se psem nemusí být rutinní a nudné. Hester M. Eicková ukazuje v této knize nepřeberné množství sportovních aktivit, které můžete spolu se svým chlupáčem zařadit do vašeho každodenního programu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Katharina Schlegl-Kofler  ·  Vašut (2016)
Naučit se psí řeči je tak snadné! Naši čtyřnozí miláčkové mají bezpočet možností jak vyjádřit své potřeby a pocity. Vrtí ocasem, štěkají, upřeně se na vás dívají, střídavě zvedají uši, naježí srst... Naučte se jejich rozmanité způsoby verbální i... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 122

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička