Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylOšetřování těla, kosmetika

Momentálně se v této nabídce nachází 363 titulů

1.
Lottie Tomlinson  ·  Laurence King Publishing (2017)
NOVINKA
Lottie Tomlinson brings you her fearless, no rules guide to makeup. Famous for her bold attitude and love of all things neon, bold and bright, the makeup artist and social media sensation gets in... (více o knize)
Naše cena: 384 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Christina Butcherová  ·  Ikar CZ (2015)
Vynalézavé účesy jsou hitem na přehlídkových molech, v módních blozích a městských ulicích – přetočený ohon, francouzský cop, rozcuchaný uzel, hladký drdol... Vyberte si z více než 80 klasických a moderních účesů na večírek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Lucie Dejmková  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Tohle není tutoriál! Žádné návody, instrukce či hotová řešení. Líčení nemá pevně daná pravidla, tak se nebojte vyzkoušet zdánlivě nemožné! Tohle je knížka pro holky, dívky, ženy, maminky a klidně i babičky. Lucie Dejmková, známá také jako... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Anna Strunecká  ·  Meduňka (2017)
Myslíte si, že žijete zdravě? Chcete se účinně bránit před poruchami vašeho zdraví? Chcete zastavit nemoci, které vás postihly? Pak je pro vás nová knížka z Knihovničky Meduňky o... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(2)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
NA SKLADĚ (12)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Eva Blahušová  ·  TeMi (2009)
Co je wellness? Známe termín fitness, který označuje tělesnou zdatnost, pohybovou schopnost, ba dokonce již máme termín "fitko" pro místo, kde své tělo můžeme zušlechtit. Naproti tomu wellness není v překladovém slovníku, a přesto se hojně používá... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
8.
L. Polívka, H. Komendová, V. Pech a J. Valášek  ·  Informatorium (2010)
(1)
Základní kadeřnické technologie – stříhání, preparace vlasů, vodová ondulace, ondulace železem a vlásenkářství... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Jana Krátká a Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Laura Arnesen a Marie Wivel  ·  Grada (2015)
(1)
Zaplétání copů je řemeslem, které se po staletí dědilo z generace na generaci. Zapletené účesy jsou půvabné a propracované. Nic nestojí a navíc přinášejí příjemné společně strávené chvíle – třeba při zaplétání rybího copu nebo romantického francouzského.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Vladimír Klescht  ·  CPRESS (2010)
Je vám více než 45? Chcete zůstat ještě dlouho zdraví a v plné síle, v plném pracovním nasazení a užívat si všech radostí života? Obdivujete některé neuvěřitelně vitální seniory ve svém okolí a říkáte si: Tak chci vypadat já v osmdesáti?... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
(2)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2015)
Autorka patří mezi ty Francouzky, které jsou údajně nešťastnější mezi pětašedesátkou a sedmdesátkou. Už nemusí hledat práci, nedychtí po kariéře, mají stálé přátele, zavedenou domácnost a umí přijímat libůstky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Dagmar Březinová  ·  Ikar CZ (2016)
Vyžaduje rozjasněný obličej, pěkné oblečení a příjemný vzhled, který vždy upoutá pozornost, vysoké finanční náklady? Autorka, přední výtvarnice módy a scénického kostýmu a koučka společenského chování, vás přesvědčí o opaku... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Nicholas Perricone  ·  Pragma (2011)
(1)
V této knize významný americký dermatolog a propagátor nových trendů představuje novou strategii pro udržení krásné kůže a zdravého, mladistvého těla bez ohledu na věk... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2013)
(1)
Podle srozumitelných návodů a postupových fotografií uvedených v knížce edice Šikovné ruce je možné vydat se na cestu výroby vlastních mýdel, která nebudou obsahovat chemikálie a stabilizátory a budou tedy vhodná i pro alergiky. V knize jsou představeny.. (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Cameron Diaz a Sandra Bark  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ (22)
Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok. Je to kniha, která předpokládá dlouhodobou, nejlépe trvalou, změnu celého životního stylu... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Laura Arnesen a Marie Wivel  ·  Grada (2016)
LAURA A MARIE jsou zpět s novými, zábavnými, krásnými, vzrušujícími, obtížnými i snadnými, a hlavně nápaditými účesy. Ukáží copy a copánky, které se dají snadno zaplétat „sama na sobě“, vlny bez kulmy, vlnité vlasy s pomocí brček a gumiček... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Svojtka&Co. (2016)
30 originálních nápadů na seriózní i rozpustilé účesy, které si vytvoříte sama, doma před zrcadlem. Krok za krokem, s detailními postupy a fotografiemi. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
(2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička