popis
Ošetřování těla, kosmetika

Knihy Zdraví, životní styl Ošetřování těla, kosmetika

V podkategorii Ošetřování těla, kosmetika se nachází 325 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Móda, krása a životní styl - A Cup of Style
Lucie Ehrenberger, Nicole Ehrenberger  ·  CPRESS (2015)
SKLADEM  (8)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 28%) posíláme do 3 dní
2.
Zdraví z boží lékárny
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(1)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Doba jedová 6
B. Brett Finlay  ·  Triton (2017)
Odtrženi od přírody * Špinavý porod – dobrý porod * Antibiotický paradox * Záchranu přinášejí mikrobi Oblast výzkumu střevní mikrobioty je nová, ale překotně... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Francouzky umí žít
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2012)
(2)
Volné pokračování bestselleru Francouzky netloustnou. Pro všechny ženy, které nemohou odletět do Francie, kdykoli nedopnou zip, je zde nová "nedietní" kniha naplněná francouzským tajemstvím, jak zhubnout a udržet si nejen štíhlou postavu... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Léčivá kosmetika z přírody
Miriam Veit  ·  Grada (2014)
Výpravná a přitom velmi praktická publikace, která zájemce o přírodní kosmetiku provede světem rostlin, jejichž léčivé účinky jsou ověřené a především šetrnější než prostředky na chemické bázi. Čtenář se dozví, jaké rostliny sbírat a jaké léčivé složky... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Jak se stát Pařížankou
(2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Se šarmem Pařížanky
Ines de la Fressange  ·  Knižní klub (2015)
(2)
Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre. Ines de la Fressange v něm nabízí nejen módní tipy a rady, jak se oblékat, líčit, nakupovat či bavit jako Pařížanka, ale také píše... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Najdi svůj styl
Alexandra Fráňová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky, které chtějí vypadat skvěle. Víš, jaký máš typ pleti a jak... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Kosmetika I.
Věra Rozsívalová  ·  Informatorium (2010)
(1)
První díl třídílné řady učebnic popisuje provádění kvalifikované kosmetické péče. Vysvětluje pravidla péče o ruce, péče o pleť a upozorňuje na hygienické minimum při práci kosmetičky... (více o titulu)
Naše cena: 210 Kč posíláme do 5 dní
10.
Kosmetika III.
Kateřina Teplá a kolektiv  ·  Informatorium (2010)
(1)
řetí díl se zabývá především dermatologií, uvádí příčiny a projevy jednotlivých kožních chorob a jejich léčení. Podrobně se věnuje péči o nohy... (více o titulu)
Naše cena: 260 Kč posíláme do 10 dní
11.
Hřbitov na talíři
Jan Šťastný  ·  IZV, o. s. (2011)
(3)
Unikátní příručka uceleně popisuje používání živočišných surovin v potravinářství, v kosmetice i v oděvním průmyslu a dalších oblastech... (více o titulu)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
12.
Francouzky neztrácejí šmrnc
Jamie Cat Callan  ·  Ikar CZ (2014)
Dámy, dobrá zpráva je, že všechno, co umějí Francouzky, se můžete naučit. Zdá se, že ovládají kouzlo věčného mládí. V nové knize Jamie shromáždila rady Francouzek o vůních, módě a stylu, o péči o pleť a líčení... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Přírodní kosmetika - Jak na to
Shannon Bucková  ·  Metafora (2015)
Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Jde, a ještě u toho ušetříte. Nemluvě o tom, že pro sebe uděláte to nejlepší a pořídíte si to nejzdravější... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
14.
S Madame Chic doma
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
V každém okamžiku šik
Tish Jett  ·  Ikar CZ (2015)
Francouzky jistého věku (ty nad čtyřicet) jsou zajímavé, pečují o svůj intelekt a umění konverzace stejně jako o šarm a fyzický vzhled. Působí mladší, než ve skutečnosti jsou, a úchvatný styl si udrží po celý život... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Přírodní kosmetika pro každý den
Christina Kraus  ·  Grada (2016)
Víte, že máte doma ve své koupelně věci, které vašemu zdraví zrovna neprospívají? A co pleťová voda, zubní pasta, šampon, sprchový gel, tělové mléko, deodorant, parfém, pleťový krém, make-up, oční stíny, rtěnka atd. atd., prostě všechno to, co zejména... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
17.
Agátina cesta k dokonalé postavě
Jana Krátká, Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Longevity Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2016)
Longevity Book poskytuje čtivý a zevrubný výklad o fungování ženského těla i mysli. Průměrná délka našeho života je delší než kdykoli dřív v minulosti. Abychom si však tento dar dlouhověkosti mohli náležitě užívat, je zcela zásadní dobře porozumět... (více o titulu)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Vaše znaménko krásy
Dita Von Teese  ·  Jota (2016)
Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor... (více o titulu)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Bohyně nestárnou
Christiane Northrupová  ·  Metafora (2016)
(1)
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička