Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylOšetřování těla, kosmetika

Momentálně se v této nabídce nachází 353 titulů

1.
Lucie Dejmková  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Tohle není tutoriál! Žádné návody, instrukce či hotová řešení. Líčení nemá pevně daná pravidla, tak se nebojte vyzkoušet zdánlivě nemožné! Tohle je knížka pro holky, dívky, ženy, maminky a klidně i babičky. Lucie Dejmková, známá také jako... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(1)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Christiane Northrupová  ·  Metafora (2016)
(1)
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Christina Butcherová  ·  Ikar CZ (2015)
Vynalézavé účesy jsou hitem na přehlídkových molech, v módních blozích a městských ulicích – přetočený ohon, francouzský cop, rozcuchaný uzel, hladký drdol... Vyberte si z více než 80 klasických a moderních účesů na večírek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jana Krátká a Agáta Prachařová  ·  CPRESS (2016)
(1)
Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Svojtka&Co. (2007)
Wellness, to je zvláštní pocit blaženosti a spokojenosti, který vzniká z rovnováhy mezi mikrokosmem a makrokosmem. Nejspolehlivější cesty k této spokojenosti popisují asijské duchovní nauky jóga, tai-či, ájurvéda a feng-shui... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2015)
Autorka patří mezi ty Francouzky, které jsou údajně nešťastnější mezi pětašedesátkou a sedmdesátkou. Už nemusí hledat práci, nedychtí po kariéře, mají stálé přátele, zavedenou domácnost a umí přijímat libůstky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Lisa Eldridge  ·  Jota (2016)
Rtěnka. Tvářenka. Řasenka. Zdají se být moderními vymoženostmi, ale zdobení rtů, tváří a očí je možná jednou z nejstarších společenských zvyklostí na světě. Lisa Eldridge, přední světová vizážistka, jejíž práci můžeme vidět na přehlídkových molech... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Cameron Diaz a Sandra Bark  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ (15)
Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok. Je to kniha, která předpokládá dlouhodobou, nejlépe trvalou, změnu celého životního stylu... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Alena Thomas  ·  Jota (2015)
Zatímco v první knize se soustředila na domácí kosmetiku, drogerii a léčivé přípravky, v druhé rozšiřuje svůj záběr i na základní potraviny, které dennodenně nakupujeme. Odteď už nemusíme. Ze svých nákupních seznamů si laskavě škrtněte chleba, keč (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jamie Cat Callan  ·  Ikar CZ (2014)
Dámy, dobrá zpráva je, že všechno, co umějí Francouzky, se můžete naučit. Zdá se, že ovládají kouzlo věčného mládí. V nové knize Jamie shromáždila rady Francouzek o vůních, módě a stylu, o péči o pleť a líčení... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
NA SKLADĚ (2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Tish Jett  ·  Ikar CZ (2015)
Francouzky jistého věku (ty nad čtyřicet) jsou zajímavé, pečují o svůj intelekt a umění konverzace stejně jako o šarm a fyzický vzhled. Působí mladší, než ve skutečnosti jsou, a úchvatný styl si udrží po celý život... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2016)
Každá žena by měla dostat tuto knihu na začátku své pracovní kariéry. Dozví se, jak uspět, jak stoupat po kariérním žebříčku, ale zároveň zde najde tipy, jak se oblékat, pohostit, jak se chovat ve firmě, vést společenskou konverzaci, v práci odvádět... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Irina Tichomirova  ·  Eugenika (2012)
(2)
Jedinečné cvičenie proti vráskam! Namiesto chirurgických zásahov stačí venovať denne chvíľku jednoduchej masáži tváre... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  CPRESS (2015)
NA SKLADĚ (8)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Tom Rath  ·  ANAG (2017)
Jednou za čas se na trhu objeví kniha, která kompletně změní způsob, jakým jste doteď mysleli, cítili a jednali každý den. Nyní vám jednu z nich představujeme... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Stacy Malkanová  ·  Triton (2014)
Olovo ve rtěnkách? 1,4-dioxan v dětských mýdlech? Uhelný dehet v šamponech?Roku 2000 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA oznámila, že těla amerických žen obsahují vysoké hladiny ftalátů způsobujících vrozené vady a neplodnost... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Alena Thomas  ·  Jota (2014)
Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička