Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylMóda, oblečení

Momentálně se v této nabídce nachází 627 titulů

1.
Jana Skarlantová  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Po první světové válce se změnily nejen hranice států, ale i životní hodnoty a především pohled na ženy. Ať máme na onu dobu názor jakýkoli, nemůžeme jí upřít eleganci. Je to však elegance spíše nenápadná, staví na kvalitě a vychází z chování a... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
2.
Lucie Dejmková  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Tohle není tutoriál! Žádné návody, instrukce či hotová řešení. Líčení nemá pevně daná pravidla, tak se nebojte vyzkoušet zdánlivě nemožné! Tohle je knížka pro holky, dívky, ženy, maminky a klidně i babičky. Lucie Dejmková, známá také jako... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Garance Doré  ·  Esence (2017)
Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
NA SKLADĚ (12)
Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně – mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Lucie Ehrenbergerová a Nicole Ehrenbergerová  ·  Slovart CZ (2016)
NA SKLADĚ (15)
Lucie a Nicole z A Cup of Style mají nyní kromě blogu a videí i krásný diář, v němž se snoubí elegance a užitečnost! Do Motivačního diáře na rok 2017 si nejen zapíšeš všechno, co potřebuješ, a přehledně si naplánuješ úkoly i radosti díky mnoha přehledným. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
HarperCollins Publishers (2002)
Men lavished more money on their clothes during the last 25 years than ever before in history... (více o knize)
Naše cena: 1 197 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Robin Muir  ·  National Portrait Gallery (2016)
In more than 2,000 issues, British Vogue magazine has acted as a cultural barometer, putting fashion in the context of the larger world in which we live – how we dress, how we entertain, what we eat, listen to, watch, who leads us, ... (více o knize)
Naše cena: 1 543 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Bernhard Roetzel  ·  Slovart CZ (2015)
Průvodce stylem pro muže objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každého muže a nabízí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Valeria Manferto de Fabianis  ·  Slovart CZ (2013)
(1)
Ľudia väčšinou módu považujú za niečo pominuteľné, prchavé. Niektoré mená a niektoré výtvory sa však do jej histórie nezmazateľne zapísali a v rôznom ohľade zmenili... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Garance Doré  ·  Simon & Schuster (2015)
NA SKLADĚ (1)
Garance Doré - 'the best thing to happen to style since Grace Coddington' (the Guardian) - is an ambassador of French taste and fashion, whose knack for making fashion accessible and fun has captivated millions of fans worldwide... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
It EN
Alexa Chung  ·  Penguin Books (2014)
(1)
With influences that range from Jane Birkin to Mick Jagger, Alexa Chung is a unique fashion icon. Her first book, It, provides her legion of fans with a long-awaited inside look at her world... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Svojtka&Co. (2015)
(1)
Staňte se sebevědomou švadlenkou. S touto knihou to zvládnete! Obsahuje šicí postupy krok za krokem, názorné fotografie i srozumitelnou střihovou přílohu. (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Mireille Guiliano  ·  Ikar CZ (2015)
Autorka patří mezi ty Francouzky, které jsou údajně nešťastnější mezi pětašedesátkou a sedmdesátkou. Už nemusí hledat práci, nedychtí po kariéře, mají stálé přátele, zavedenou domácnost a umí přijímat libůstky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
EX book (2016)
NA SKLADĚ
Na základě návodů představených v této nové sbírce ozdobných doplňků vázaných technikou makramé si může každý, kdo si osvojil tajemství této techniky, vyrobit nádherné, kreativní modely. Tyto trendové doplňky jsou vhodné... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Robert O´Byrne  ·  Ikar CZ (2014)
Dokonale oblečený džentlmen je neocenitelný průvodce bludištěm moderního odívání. S vtipem a spolu s řadou informací nabízí praktické rady ohledně toho, co si na sebe vzít při každé příležitosti, od zaměstnání po svatbu,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Ludmila Kybalová  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2009)
(3)
Sedmým dílem dospívá historie evropského odívání k závěru. Poslední svazek je opět členěn do tří kapitol. Ve dvacátých letech oděv vydatně přispěl a potvrdil vítězství dlouholetých bojů o emancipaci... (více o knize)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Karen Mitchell a Ann Mitchell  ·  Ikar CZ (2013)
(2)
Chtěli jste si někdy vyrobit vlastní šperk? Kniha je kompletní ilustrovaný průvodce základy výroby šperků, určený začátečníkům. Podrobné postupy práce doplněné fotografiemi, cennými radami a rychlými odkazy jsou inspirací pro vlastní tvorbu bižuterie... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Leo Hollahan  ·  Svojtka&Co. (2013)
(2)
Šít si oděvy je zábavné, módní a úsporné. Jak ale najít střih, který vám dobře padne? A jak ho upravit, pokud nesedí? T ato kniha vám ukáže jak pracovat se střihy - od výběru správné velikosti pres porozumění různým značkám až po vytvoření oděvů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jules Standish  ·  Pragma (2012)
(4)
Tato kniha plná praktických rad a tipů pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená u mnoha žen, jim často přidává na věku... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Anagram (2012)
(3)
Dva tisíce let stará japonská technika splétání, kterou se rychle a snadno naučíte. Díky v knize obsaženým šablonám a pomocí pletacího kolečka MOBIDAI vzniknou nádherné ozdobné řetízky, náramky, přívěsky a mnoho dalších výrobků... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 32

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička