popis
Masáže

Knihy Zdraví, životní styl Masáže

V podkategorii Masáže se nachází 208 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
TUINA 1 (čínské léčebné masáže)
Vladimír Ando, Václav Lukeš  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
Do rukou se Vám dostal 1. díl unikátní série skript o čínské medicíně, oboru čínské masáže tuina. Skripta vznikla zpracováním osobního předání od lékaře a odborníka v oblasti... (více o titulu)
Naše cena: 564 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Reflexologie od A do Z
Lousie Keetová  ·  Metafora (2009)
Tato zajímavá léčebná metoda je známa už od starověku. Pozoruhodná je zejména její schopnost nastartovat v těle samoléčivý proces, takže nám dodnes s úspěchem pomáhá jak při léčbě nejrůznějších onemocnění, tak při odbourávání úzkosti či stresu. (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
K-Taping
Birgit Kumbring  ·  Poznání (2014)
(1)
Terapeuti, kteří s touto knihou pracují, potvrzují, že K-T aping nabízí fyzioterapeutům, sportovním fyzioterapeutům, lékařům, ergoterapeutům, masérům a dalším zájemcům o tuto techniku mnoho terapeutických postupů, které rozšiřují škálu možností léčby... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
4.
Dornova metoda jemná cesta ke středu
Gamal Raslan  ·  Poznání (2014)
(1)
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Velká kniha masáží
Jan Sedmík  ·  NS Svoboda (2015)
Masáže patřily a stále ještě patří do centra zájmu ošetřovaných, ale i těch, kteří by chtěli tuto službu poskytovat. Při současném životním stylu, kdy většinu... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Léčivá moc dotyků
Jadwiga Górnicka  ·  Vašut (2011)
(1)
Autorka je známá polská lékařka aplikující přírodní metody. Ve své knize nás uvádí do tajemství zdravotních masáží: akupresury chodidel a japonské masáže shiatsu. Kniha je vynikající příručkou pro všechny, kdo se tímto tématem zabývají... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 28%) posíláme do 5 dní
7.
Sportovní masáže
Vlastimil Tesař  ·  Grada (2015)
Sportovní masáž je forma masáže zaměřená na posilování zdravého organismu, udržování kvalitní tělesné a duševní kondice a náležité odstraňování únavy po práci, tréninku, závodech apod., může být tedy využívána nejen aktivními sportovci, ale i... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
8.
Reflexní terapie
Jiří Janča  ·  Eminent (2008)
(4)
Jedna z nejúspěšnějších knih české léčitelské legendy je považována za stěžejní dílo v tomto oboru u nás. Shrnuje autorovy téměř čtyřicetileté zkušenosti s touto velmi účinnou metodou alternativní medicíny... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Reflexní terapie jako životní styl
Beáta Pataky, Július Pataky  ·  Eminent (2007)
Beáta a Július Patakyovi patří mezi přední reflexní terapeuty u nás a jsou považování za pokračovatele školy Ing. Jiřího Janči, CSc. Mnoho let jsou nadšenými uživateli a propagátoři reflexní terapie proto, že jim samotným pomáhá prožívat plnohodnotný živo (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Autorehabilitační sestava
Jana Kombercová, Marie Svobodová  ·  Fontána (2007)
Kniha obsahuje komplexy cvičení a masáží vhodně doplněné akupresurou, stravou apod. Názorné obrázky, tabulky nás vedou celou publikací, takže je možno cviky a doporučení prakticky aplikovat. (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Oční akupunktura
Karin Bruckner, Hans-Peter Wutta  ·  Pragma (2007)
(1)
Jak důležitý je zrak v našem každodenním životě, to zjistíme teprve tehdy, když ho ztratíme. Zvlášť deprimující je, když si oční lékař neví rady. Potom může být oční akupunktura skutečnou šancí... (více o titulu)
Naše cena: 112 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
12.
TUINA 2 (čínské léčebné masáže)
Vladimír Ando, Václav Lukeš  ·  TCM Consulting and Publishing (2014)
Kniha je druhým dílem z unikátní autorské série skript o čínské medicíně, oboru čínské masáže tuina. Kniha je zpracována formou přehledných výukových skript... (více o titulu)
Naše cena: 564 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dní
13.
Lymfatické masáže
Vlastimil Tesař  ·  Grada (2015)
Ojedinělá publikace, určená především masérům mimo oblast zdravotnictví, přináší názorně ilustrovaný popis hmatů lymfatické masáže, která je nejlepší terapií lymfatických otoků – lymfedémů. Lymfedém je závažné onemocnění, které zatěžuje nemocné jak... (více o titulu)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
14.
Tajemství akupunktúrních bodů
Bohumír Balner, Rostislav Balner  ·  CAD PRESS (2002)
SKLADEM  (4)
Příručka pro lekáře, léčitele a vážne zájemce o akupunkturu, akupresuru, moxu, šiacu a čínské masáže a bojová umění... (více o titulu)
Naše cena: 326 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dní
15.
Tantrická masáž
Kalashatra Govinda  ·  Fontána (2010)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Jemná masáž nohou, rukou a hlavy
Aline Gruber-Keppler  ·  Eugenika (2007)
Na rozdíl od obecně známé reflexní masáže nohou se v textu této knihy nejedná o organickou rovinu, ale o rovinu duševních vzorců. Kniha popisuje metodu jemné masáže vnitřní strany nártu, ... (více o titulu)
Naše cena: 154 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Magic of Nature
Hanna Maria Tomášková  ·  Hanna Maria Therapy (2014)
Průvodce magickou krásou přírodních vůní. Prostřednictvím tohto magazínu se seznámíte nejenom s výrobky, ale dozvíte sa i dosud nepoznané souvislosti... (více o titulu)
Naše cena: 35 Kč posíláme do 5 dní
18.
Klasické masáže
Vlastimil Tesař  ·  Grada (2015)
Pro dokonalou masáž je důležitá nejen zručnost, ale i správné postupy a citlivé vnímání pocitů. Kniha přináší ucelený přehled sedmi základních skupin masérských hmatů klasické masáže. Klasická (zdravotní) masáž se provádí na nemocných i zdravých... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Klasické masáže
Stanislav Flandera  ·  Poznání (2005)
Tato kniha vznikla jako učební pomůcka pro studenty a absolventy kvalifikačních masérských kurzů. Kromě vlastních postupů při klasické masáži s bohatou fotodokumentací v ní zájemci najdou i další, pro ně velmi užitečné informace. (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Wellness jako životní styl
Alena Müllerová  ·  ERA group (2008)
Hlavní požadavek, který diktuje současná doba, zní: dobře vypadat a dobře se cítit. A jde nejen o zdraví a kondici, ale také o psychickou pohodu. Životní styl označovaný jako wellness dokáže udržet lidské tělo vystavené chaosu... (více o titulu)
Naše cena: 45 Kč posíláme do 5 dní
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička