Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylMasáže

Momentálně se v této nabídce nachází 221 titulů

1.
TCM Consulting and Publishing (2013)
Léčba akupunkturou a moxou vychází ze znalosti orgánů a jejich drah. První část knihy pojednává o orgánech zangfu a drahách jingluo, o zásadách léčby běžných postižení... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Abigail Ellsworth a Peggy Altman  ·  CPRESS (2014)
Tato kniha vás provede světem relaxace a příjemných pocitů. Postupně si osvojíte základní hmaty, naučíte se sestavit kompletní plán masáží a pak můžete svým blízkým v klidu domova poskytnout ozdravnou či úlevnou masáž. Využijete celou řadu doteků a... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
3.
Donna Finando  ·  Fontána (2009)
Dotek významně ovlivňuje vývoj dětí. Autorka ukazuje, že dotek je také klíčem k obnovení zdraví... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Václav Lukeš a Vladimír Ando  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
Do rukou se Vám dostal 1. díl unikátní série skript o čínské medicíně, oboru čínské masáže tuina. Skripta vznikla zpracováním osobního předání od lékaře a odborníka v oblasti... (více o knize)
Naše cena: 564 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Alena Müllerová  ·  ERA group (2008)
Hlavní požadavek, který diktuje současná doba, zní: dobře vypadat a dobře se cítit. A jde nejen o zdraví a kondici, ale také o psychickou pohodu. Životní styl označovaný jako wellness dokáže udržet lidské tělo vystavené chaosu... (více o knize)
Naše cena: 45 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Stanislav Flandera  ·  Poznání (2005)
(10)
Tato kniha vznikla jako učební pomůcka pro studenty a absolventy kvalifikačních masérských kurzů. Kromě vlastních postupů při klasické masáži s bohatou fotodokumentací v ní zájemci najdou i další, pro ně velmi užitečné informace. (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jiří Janča  ·  Eminent (2008)
(51)
Jedna z nejúspěšnějších knih české léčitelské legendy je považována za stěžejní dílo v tomto oboru u nás. Shrnuje autorovy téměř čtyřicetileté zkušenosti s touto velmi účinnou metodou alternativní medicíny... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Caty Guzmán  ·  Computer Press (2009)
Chcete zažívat se svým miminkem něžné chvíle plné lásky, prohlubovat váš vzájemný vztah a užívat si mateřství plnými doušky? Najděte si klidné chvilky a objevte pozitivní přínos masáží pro zdraví i pohodu... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Gamal Raslan  ·  Poznání (2014)
(18)
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Zdeněk Šos  ·  Poznání (2010)
(1)
Obě techniky, baňkování i moxování, jsou součástí tradiční čínské medicíny. Představují souhrn praktických vědomostí a dovedností při řešení různých zdravotních potíží... (více o knize)
Naše cena: 352 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Karin Bruckner a Hans-Peter Wutta  ·  Pragma (2007)
(2)
Jak důležitý je zrak v našem každodenním životě, to zjistíme teprve tehdy, když ho ztratíme. Zvlášť deprimující je, když si oční lékař neví rady. Potom může být oční akupunktura skutečnou šancí... (více o knize)
Naše cena: 112 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Daniel Weiss  ·  NOXI (2015)
Daniel Weiss je uznávaný fyzioterapeut a léčitel. Ve své knize názorně předvádí, jak vám moderní tejpy dokážou pomoci při bolestech svalů, šlach, vazů a kloubů a nejrůznějších zraněních, přičemž současně zabraňují nežádoucímu ochabnutí svalů... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Michael Gienger a Ulrich Metz  ·  Eugenika (2011)
Príručka popisuje masáž s použitím predmetu zvaného Joya - okrúhly drevený držiak s guľôčkou z drahého kameňa v strede. Výhodou je použitie aj cez odev, napríklad v kancelárii či po dlhej jazde autom... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Bohumír Balner a Rostislav Balner  ·  CAD PRESS (2002)
NA SKLADĚ (11)
Příručka pro lekáře, léčitele a vážne zájemce o akupunkturu, akupresuru, moxu, šiacu a čínské masáže a bojová umění... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Jan Sedmík  ·  NS Svoboda (2015)
Masáže patřily a stále ještě patří do centra zájmu ošetřovaných, ale i těch, kteří by chtěli tuto službu poskytovat. Při současném životním stylu, kdy většinu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Kamil Ramík  ·  Grada (2012)
Již po staletí je znám princip spoušťových bodů a způsoby jejich ošetření. Bohužel je jen málo využíván v lékařských oborech zabývajících se pohybovým systémem, a proto tak často dochází ke zbytečnému užívání léků a k operacím. Právě proto byla napsána ta (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
Rahel Rehm–Schweppe  ·  Grada (2010)
Láskyplné doteky jsou pro nás lidi už odnepaměti výrazem náklonnosti a lásky. Něžné pohlazení po tváři nebo upřímné objetí někdy znamenají mnohem víc než slova... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
18.
Darja Havelková  ·  Triton (2007)
(1)
Kniha seznamuje čtenáře srozumitelnou a čtivou formou s japonskou masážní technikou shiatsu. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Vlastimil Tesař  ·  Grada (2015)
Pro dokonalou masáž je důležitá nejen zručnost, ale i správné postupy a citlivé vnímání pocitů. Kniha přináší ucelený přehled sedmi základních skupin masérských hmatů klasické masáže. Klasická (zdravotní) masáž se provádí na nemocných i zdravých... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Eva Kopasová  ·  Maitrea (2016)
Kniha Motýlí masáže pro novorozeňátka otevírá důležitý svět komunikace s novorozeňátky pomocí léčivých doteků, hlazení a Motýlích masáží ve spojení s květovými esencemi a přírodními masážními oleji. Jemné doteky... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička