Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylImage

Momentálně se v této nabídce nachází 73 titulů

1.
Bernhard Roetzel  ·  Slovart CZ (2015)
Průvodce stylem pro muže objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každého muže a nabízí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
Tato kniha se nejspíš nestane povinnou školní četbou, zato v ní najdete pár dobrých rad, jak kdekoli s kýmkoli zavést hovor. S její pomocí konečně překonáte hrůzu z psaní děkovných dopisů a zažijete nepřekonatelné zadostiučinění... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Robert O´Byrne  ·  Ikar CZ (2014)
Dokonale oblečený džentlmen je neocenitelný průvodce bludištěm moderního odívání. S vtipem a spolu s řadou informací nabízí praktické rady ohledně toho, co si na sebe vzít při každé příležitosti, od zaměstnání po svatbu,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2016)
Stačí, když dnes vyjdete ze dveří a všimnete si, že kultivovanost je v současném uspěchaném světě velkou vzácností. S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Cameron Diaz a Sandra Bark  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ (15)
Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok. Je to kniha, která předpokládá dlouhodobou, nejlépe trvalou, změnu celého životního stylu... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Isabelle Thomas a Frédérique Veysset  ·  Ikar CZ (2016)
Praktický průvodce módou, svůdností a elegancí ve francouzském stylu, plný rad a tipů, jak pozměnit svůj šatník a vytříbit si osobní styl. Kniha vychází z rozhovorů s návrháři a lidmi, zabývajícími se módou a stylem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Christel Vatass a Pascal Loprena  ·  Esence (2017)
NA SKLADĚ
Christel Vatassová si po dvaceti letech v hlavních pařížských modelingových agenturách, kde ji obklopovaly nejkrásnější ženy světa, uvědomila, že všechny touží po tomtéž – cítit se sebevědomé, krásné a atraktivní... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
NA SKLADĚ (2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Tish Jett  ·  Ikar CZ (2015)
Francouzky jistého věku (ty nad čtyřicet) jsou zajímavé, pečují o svůj intelekt a umění konverzace stejně jako o šarm a fyzický vzhled. Působí mladší, než ve skutečnosti jsou, a úchvatný styl si udrží po celý život... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
John Bridges  ·  Pragma (2011)
Umění dokonalého vystupování se nikdy nestane zastaralým přežitkem. Galantní chování není záležitostí pomíjivých módních trendů, nýbrž důležitou součástí reprezentace osobnosti jedince. S ohledem na měnící se dobu a společnost předkládá John Bridges... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
V této knize najdete přehled všeho, co by měli muži znát – od nezbytného nářadí, vybavení minibaru nebo základní vybavení šatníku až po rady, jak udělat skvělý první dojem (na kohokoliv). Určitě se bude hodit i vysvětlení pojmů v pokeru či golfu. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Michal Kopecký  ·  Magnet na ženy
Michal pomáha chlapom, aby boli schopnejšími, príťažlivejší a prinášali tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú <b>priťahovať ženy úplne prirodzene</b> a nebudú ich... (více o knize)
Naše cena: 685 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
14.
Candace Simpson-Giles  ·  Pragma (2011)
(2)
Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Ines de la Fressange  ·  NOXI (2017)
(1)
V nadväznosti na bestseller So šarmom Parížanky ponúka Ines de la Fressange komplexný návod ako si osvojiť parížsky štýl. Autorkin osobitý štýl je za každých okolností šik a súčasne uvoľnený. Aj keď námornícke pásikavé... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Dagmar Gabulová  ·  Grada (2016)
(15)
Styl je více než módní trend. Být stylová nikdy nevyjde z módy. Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu, sebevědomí a charismatu. Získejte klíč ke své kráse... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
(2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Michal Kopecký  ·  Magnet na ženy (2016)
(76)
Príťažlivosť je tá tajná ingrediencia, ktorá chýba väčšine dnešných chlapov. Je to tá "iskra" či "chémia", ktorú ženy tak zúfalo hľadajú a potrebujú. Vďaka nej bude pre teba možné získať kamarátku, po ktorej už tak dlho túžiš, ale pomôže ti aj v tom... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
19.
Dita Von Teese  ·  Jota (2016)
Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor... (více o knize)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Cameron Diaz a Sandra Bark  ·  Jota (2016)
NA SKLADĚ
Longevity Book poskytuje čtivý a zevrubný výklad o fungování ženského těla i mysli. Průměrná délka našeho života je delší než kdykoli dřív v minulosti. Abychom si však tento dar dlouhověkosti mohli náležitě užívat, je zcela zásadní dobře porozumět... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička