popis
Image

Knihy Zdraví, životní styl Image

V podkategorii Image se nachází 62 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Jak se stát Pařížankou
(2)
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Se šarmem Pařížanky
Ines de la Fressange  ·  Knižní klub (2015)
(2)
Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre. Ines de la Fressange v něm nabízí nejen módní tipy a rady, jak se oblékat, líčit, nakupovat či bavit jako Pařížanka, ale také píše... (více o titulu)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
S Madame Chic doma
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
V každém okamžiku šik
Tish Jett  ·  Ikar CZ (2015)
Francouzky jistého věku (ty nad čtyřicet) jsou zajímavé, pečují o svůj intelekt a umění konverzace stejně jako o šarm a fyzický vzhled. Působí mladší, než ve skutečnosti jsou, a úchvatný styl si udrží po celý život... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Longevity Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2016)
Longevity Book poskytuje čtivý a zevrubný výklad o fungování ženského těla i mysli. Průměrná délka našeho života je delší než kdykoli dřív v minulosti. Abychom si však tento dar dlouhověkosti mohli náležitě užívat, je zcela zásadní dobře porozumět... (více o titulu)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Vaše znaménko krásy
Dita Von Teese  ·  Jota (2016)
Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor... (více o titulu)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Svět podle LU
Lucie Dolejší  ·  Mladá fronta (2016)
SKLADEM  
Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou. Lucie Dolejší, oblíbená youtuberka, blogerka a vizážistka, známá mimo jiné z pořadu... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dní
8.
Mužské tělo
(1)
Mužské tělo - Vše, co o něm chcete vědět je první knihou, která kdy nabídla všechny nástroje a metody, které muž potřebuje k tomu, aby žil déle, aby byl silnější, zdravější a moudřejší... (více o titulu)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
9.
Všechno, co by měla znát každá žena
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
Tato kniha se nejspíš nestane povinnou školní četbou, zato v ní najdete pár dobrých rad, jak kdekoli s kýmkoli zavést hovor. S její pomocí konečně překonáte hrůzu z psaní děkovných dopisů a zažijete nepřekonatelné zadostiučinění... (více o titulu)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Všechno, co by měl znát každý muž
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
V této knize najdete přehled všeho, co by měli muži znát – od nezbytného nářadí, vybavení minibaru nebo základní vybavení šatníku až po rady, jak udělat skvělý první dojem (na kohokoliv). Určitě se bude hodit i vysvětlení pojmů v pokeru či golfu. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
Jak být dokonalá dáma
Candace Simpson-Giles  ·  Pragma (2011)
(2)
Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
12.
Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky
Hana Skálová  ·  Ikar CZ (2012)
Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a navlékáte se do nevhodného oblečení.... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Madame Chic
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
(2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Dokonalý džentlmen
Robert O´Byrne  ·  Ikar CZ (2014)
Dokonale oblečený džentlmen je neocenitelný průvodce bludištěm moderního odívání. S vtipem a spolu s řadou informací nabízí praktické rady ohledně toho, co si na sebe vzít při každé příležitosti, od zaměstnání po svatbu,... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Body Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2014)
Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok. Je to kniha, která předpokládá dlouhodobou, nejlépe trvalou, změnu celého životního stylu... (více o titulu)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Průvodce stylem pro muže
Bernhard Roetzel  ·  Slovart CZ (2015)
Průvodce stylem pro muže objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každého muže a nabízí... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
17.
Průvodce stylem pro ženy
Dagmar Vorwerková  ·  Slovart CZ (2015)
Průvodce stylem moderní ženy objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každou ženu a nabízí praktické tipy pro... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
S Madame Chic na úrovni
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2016)
Stačí, když dnes vyjdete ze dveří a všimnete si, že kultivovanost je v současném uspěchaném světě velkou vzácností. S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Nádhera být ženou
Dagmar Březinová  ·  Ikar CZ (2016)
Vyžaduje rozjasněný obličej, pěkné oblečení a příjemný vzhled, který vždy upoutá pozornost, vysoké finanční náklady? Autorka, přední výtvarnice módy a scénického kostýmu a koučka společenského chování, vás přesvědčí o opaku... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Pohodlné a šik
Svojtka&Co. (2016)
V této knížce s přiloženými střihy na CD najdete podrobnou instruktáž na ušití 15 rozevlátých modelů, ve kterých se budete cítit krásná a sebejistá. (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dníK dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička