Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVýživa

Momentálně se v této nabídce nachází 113 titulů

1.
Wolf Funfack  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
S Metabolic Balance® k zdraviu a vytúženej hmotnosti! Túto jedinečnú metódu znižovania hmotnosti praktizujú lekári a školení pracovníci podľa individuálnych potrieb každého účastníka. Zmena výživy povzbudzuje metabolizmus... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.9.2017
2.
Tomáš Kašpar  ·  Akademie úspěchu (2016)
NA SKLADĚ TOP #75 (5)
Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že cholesterol nemůže za ucpávání... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Miroslav Houba a Jana Dostálová  ·  Kurent (2014)
Kuchařka přináší podrobné a srozumitelné kuchařské recepty pro přípravu pokrmů z luštěnin a luskových zelenin. Obsahuje více než 300 receptů pro přípravu... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
David Frej a Jiří Kuchař  ·  Eminent (2016)
Mít zdravá střeva je touhou všech lidí. Trávicí proces je komplikovaný a většina jeho dějů se odehrává mimo naší vůli. Péče o trávicí systém ovšem složitá není, jak prozrazuje tato praktická kniha. Přibližuje ho v celém... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Dagmar Lužná a Dagmar Vránová  ·  ANAG (2007)
(1)
Titul knihy vybízí k přijetí zdravotních neduhů a k obecné samoléčbě ryze přírodní cestou, a sice činností lidstvem tolik oblíbenou - jídlem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Herman Aihara  ·  ANAG (2011)
(1)
Kniha Základy makrobiotiky je určena všem, kteří by se chtěli o makrobiotice dozvědět základní informace. Autor nabízí pohled na zdraví a nemoc z hlediska makrobiotiky, zabývá se zdrojem živin a potravinami vhodnými pro makrobiotickou stravu... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Dagmar Lužná  ·  ANAG (2010)
Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první?... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Sandor Ellix Katz  ·  Grada (2015)
(3)
Autor popisuje, jak na domácí výrobu kysaných mléčných produktů, představuje základní postupy na výrobu sýrů, věnuje se kváskovému pečivu, luštěninám či nastiňuje variabilitu přípravy kysaného zelí i jiné nakládané zeleniny. Mnohdy se během svého... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Natasha Campbell-McBride  ·  Európa (2010)
TOP #64 (12)
Dr. Natasha Campbell-McBride založila roku 1998 The Cambridge Nutrition Clinic, na ktorej sa venuje problémom vzťahu výživy a ľudskej psychiky. Ako matka dieťaťa s diagnózou poruchy učenia dobre vedela o ťažkostiach rodičov... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Giulia Enders  ·  Ikar CZ (2015)
Střevo bylo dosud černou ovcí mezi orgány, o níž bylo člověku nepříjemné hovořit. Tato image se nyní mění. Nadváha, deprese i alergie souvisí s narušenou rovnováhou střevní flóry. Takže pokud se chceme ve svém těle cítit dobře... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Joachim Bernd Vollmer  ·  ANAG (2016)
Každý má dva mozky – věděli jste to? Střevní mozek Jsme řízeni břichem: naše intuice a naše inteligence, zdraví a nemoci, ať jsme šťastní, nebo smutní – to vše pochází z břicha. Odpovědný je za to střevní nervový systém: síť, která prochází celou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Joachim Bernd Vollmer  ·  Grada (2016)
Je vláknina skutečně tak zdravá? Měli bychom se zříci kravského mléka a lepku? Které potraviny zatěžují zdraví? Kde děláme v dobré víře největší chyby? Jak je to s geneticky modifikovanými potravinami či potravinovými doplňky? Do jaké míry závisí naše... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Ivan Mach  ·  Grada (2012)
Kniha Doplňky stravy v každodenním životě a sportu, kterou napsal Ivan Mach, je věnována doplňkům stravy jako kategorii potravin, jejich přednostem i nedostatkům, významu pro prevenci degenerativních chorob a uplatnění v každodenním životě a ve sportu... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Denny Waxman; Susan Waxman  ·  Fontána (2015)
Čím dál více lidí se v posledních letech zajíma o to, jak jíst zdravěji. A mnoho z nich přechází každoročně na vegetariánskou nebo napůl vegetariánskou... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Iva Chourová  ·  Vyšehrad (2012)
(2)
Makrobiotická kuchařka je určena všem, kteří chtějí změnit způsob života včetně stravy. Úvodní část přiblíží makrobiotiku a její léčebné účinky. Chutná jídla, která jsou v kuchařce uvedena... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Giulia Enders  ·  Slovart (2015)
(14)
Črevá zohrávajú v našom tele dôležitú úlohu, no neprávom ich podceňujeme. Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú a aké majú súvislosti... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
17.
Rita Galchusová  ·  Slovart CZ (2015)
Autorka knihy se dlouhá léta zabývá problematikou nakličování semen, a tak vám do nejmenších podrobností vysvětlí, proč byste se mu měli věnovat i vy, přehledně a s jistotou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Clara Felix  ·  Pragma (2007)
(1)
Se vzrůstající popularitou doplňků výživných látek stále více lidí hledá přesné a včasné informace, jak za pomoci nutričních látek zlepšit kvalitu svého života... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Pavel Kohout  ·  Forsapi (2010)
Výrok Hyppokrata „Tvá výživa bude Tvůj lék“ je to nejvýstižnější, co lze říci o náplni nové knihy Potraviny, které pomáhají léčit. Kniha pojednává nejen o samotných potravinách a nápojích (najdeme zde kapitolu o kávě, víně, pivu atd.),... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Jana Dostálová  ·  Forsapi
Publikace přináší základní znalosti o tom, jak připravovat pokrmy chutně a při tom zdravě. Tyto znalosti by měl mít každý, kdo pečuje o své zdraví, protože správná výživa se na zdravotním stavu člověka významně podílí... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička