Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVaříme zdravě pro děti

Momentálně se v této nabídce nachází 34 titulů

1.
Matys (2017)
NOVINKA
Zoznámte sa so smoothies - hustými nápojmi z rozmixovaného ovocia a zeleniny, ktoré výborne zasýtia, sú nesmierne chutné a predovšetkým zdravé. V tejto knihe, určenej predovšetkým matkám s deťmi, nájdete recepty doslova na každú príležitosť. Čaká na vás m (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Petr Fořt  ·  Ikar CZ (2013)
(2)
Zdravá výživa dítěte je alfou a omegou jeho správného celkového vývoje a začíná už příkrmy v kojeneckém období. Autor seznámí rodiče s alternativními výživovými styly a optimální kojeneckou a batolecí výživou... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 81%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Igor Bukovský  ·  Grada (2015)
(2)
Kniha pro rodiče a děti od narození do 6 let obsahující návody, tipy a rady, jak si tento čas užít s láskou, úsměvem a s vědomím, že vše, co konáme pro něj a s ním, je to nejlepší, co se nám může přihodit. Autor svižným a vtipným textem přibližuje... (více o knize)
Naše cena: 683 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Annabel Karmel  ·  ANAG (2016)
2. upravené vydání Moderní a ucelená příručka pro moderní maminku – kuchařka, ve které autorka představuje recepty na výživné a chutné pokrmy pro miminka a batolata, vyšla poprvé v roce 1991. Od té doby se z ní stal vzor pro všechny maminky na celém... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Igor Bukovský  ·  Grada (2015)
Kniha prodávaná na Slovensku je absolutním bestsellerem. Patří mezi autorovy velmi úspěšné publikace zaměřené na zdravý životní styl, výživu a současně na výchovu dítěte při získávání stravovacích návyků. Slouží nejen jako receptář pro rodiče, ale... (více o knize)
Naše cena: 442 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
Lenka Kejvalová  ·  Vyšehrad (2010)
Cílem pokračování úspěšné kuchařky pro děti od lékařky L. Kejvalové (Výživa dětí od A do Z) je snaha otevřít maminkám kuchařkám nejen nové zdroje a náhrady potravin, ale také ukázat jiné a třeba i zdravější možnosti stravování. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Igor Bukovský a a kolektiv autorů/autorek  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2016)
NA SKLADĚ (2)
Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti. Špeciálne určená rodičom detí vekovej kategórie od narodenia do 6 rokov, ale aj rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Dagmar Lužná  ·  ANAG (2010)
Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první?... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Annabel Karmel  ·  ANAG (2014)
NA SKLADĚ
Čas prožitý s dětmi je drahocenný pro každého rodiče, takže je pochopitelné, že nechcete strávit hodiny přípravou jídla. Osvědčené rychlé recepty Další kniha od britské autorky Annabel Karmel nazvaná T op 100 jídel v minutě přináší záchranu v podobě... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Michio Kushi  ·  Triton (2014)
Podrobná a fundovaná příručka postavená jak na hluboké znalosti fungování lidského organismu, jeho poruch a lékařských přístupů k jejich řešení, tak i na šesti tisících let tradice orientální medicíny, diagnostiky a energetického pojetí univerza.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Ruth Yaron  ·  Omega (2017)
Tato celobarevná, ilustrovaná kuchařka je plná jednoduchých, časově nenáročných receptů na výživná jídla z biopotravin pro děti od batolat až po předškoláky. Je plná receptů na snídaně, svačiny, obědy i večeře pro všechny rodiče, kterým není lhostejný... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Zlatko Marinov a a kolektiv autorů/autorek  ·  IFP Publishing (2011)
NA SKLADĚ
Kniha S dětmi proti obezitě kolektivu autorů popisuje příčinu a okolnosti nebezpečí vznik nadváhy a obezity dětí. Čtivou formou seznamuje rodiče s tím, jaké jsou rizikové faktory vzniku dětské nadváhy a obezity... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Dagmar Von Cramm  ·  Cesty (2015)
NA SKLADĚ (39)
Zimní příběh o dvou šikovných dětech, které si dokáží samy poradit, když kmotřínek, který se o ně stará, nečekaně onemocní,... (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Christiane Schäfer a Sigrid Soeffker  ·  Vašut (2013)
Hledáte bezlepkové recepty na oblíbená jídla vašeho dítěte? Potřebujete odbornou pomoc při zavádění bezlepkové diety? V této knize najdete spolehlivého průvodce džunglí potravin... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Emanuela Chiappa a Michela Chiappa  ·  Michael Joseph Ltd (2016)
A 3-step guide to making your favourite meals their favourite flavours Michela and Emanuela's Italian approach to weaning will have your baby eating solid food and enjoying meals with the whole family by the time they celebrate their first birthday... (více o knize)
Naše cena: 736 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Dagmar von Cramm  ·  Cesty (2003)
(109)
Všetko o zdravej a chutnej detskej strave (více o knize)
Naše cena: 73 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Jaroslav Foršt  ·  IFP Publishing (2011)
(6)
Kniha se zabývá zdravou výživou dětí od prvních soust kojenců až po školáky s využitím biopotravin. Kromě části teoretické, kde jsou popisovány základy zdravé výživy, výhody biopotravin ve zdravé výživě, co jíst, co raději nejíst... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Karen Le Billonová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Francouzské děti jedí v pohodě všechno – a většinou je to zdravé. A nejen to: výskyt dětské obezity je ve Francii mnohem nižší než v Severní Americe, kde je nesprávný způsob stravování tak rozšířený, že ohrožuje zdraví... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
19.
Igor Bukovský  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2011)
(2)
Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Česká televize (2008)
(2)
Autorka úspěšných knih z ediční řady Kluci v akci se ve spolupráci s odborníkem na správnou výživu zaměřila na stravování a přípravu jídel v rodinách s dětmi. Kniha vyvrací jednostranné pojetí tzv. racionální výživy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička