Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVaříme zdravě pro děti

Momentálně se v této nabídce nachází 32 titulů

1.
Igor Bukovský  ·  Grada (2015)
(2)
Kniha pro rodiče a děti od narození do 6 let obsahující návody, tipy a rady, jak si tento čas užít s láskou, úsměvem a s vědomím, že vše, co konáme pro něj a s ním, je to nejlepší, co se nám může přihodit. Autor svižným a vtipným textem přibližuje... (více o knize)
Naše cena: 683 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Dagmar Lužná  ·  ANAG (2010)
Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první?... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Annabel Karmel  ·  ANAG (2016)
2. upravené vydání Moderní a ucelená příručka pro moderní maminku – kuchařka, ve které autorka představuje recepty na výživné a chutné pokrmy pro miminka a batolata, vyšla poprvé v roce 1991. Od té doby se z ní stal vzor pro všechny maminky na celém... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Annabel Karmel  ·  ANAG (2014)
NA SKLADĚ
Čas prožitý s dětmi je drahocenný pro každého rodiče, takže je pochopitelné, že nechcete strávit hodiny přípravou jídla. Osvědčené rychlé recepty Další kniha od britské autorky Annabel Karmel nazvaná T op 100 jídel v minutě přináší záchranu v podobě... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Igor Bukovský  ·  Grada (2015)
NA SKLADĚ
Kniha prodávaná na Slovensku je absolutním bestsellerem. Patří mezi autorovy velmi úspěšné publikace zaměřené na zdravý životní styl, výživu a současně na výchovu dítěte při získávání stravovacích návyků. Slouží nejen jako receptář pro rodiče, ale... (více o knize)
Naše cena: 442 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Lenka Kejvalová  ·  Vyšehrad (2010)
Cílem pokračování úspěšné kuchařky pro děti od lékařky L. Kejvalové (Výživa dětí od A do Z) je snaha otevřít maminkám kuchařkám nejen nové zdroje a náhrady potravin, ale také ukázat jiné a třeba i zdravější možnosti stravování. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Petr Fořt  ·  Ikar CZ (2013)
NA SKLADĚ (1)
Zdravá výživa dítěte je alfou a omegou jeho správného celkového vývoje a začíná už příkrmy v kojeneckém období. Autor seznámí rodiče s alternativními výživovými styly a optimální kojeneckou a batolecí výživou... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Igor Bukovský a a kolektiv autorů/autorek  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2016)
NA SKLADĚ (2)
Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti. Špeciálne určená rodičom detí vekovej kategórie od narodenia do 6 rokov, ale aj rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Michio Kushi  ·  Triton (2014)
Podrobná a fundovaná příručka postavená jak na hluboké znalosti fungování lidského organismu, jeho poruch a lékařských přístupů k jejich řešení, tak i na šesti tisících let tradice orientální medicíny, diagnostiky a energetického pojetí univerza.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Ruth Yaron  ·  Omega (2017)
Tato celobarevná, ilustrovaná kuchařka je plná jednoduchých, časově nenáročných receptů na výživná jídla z biopotravin pro děti od batolat až po předškoláky. Je plná receptů na snídaně, svačiny, obědy i večeře pro všechny rodiče, kterým není lhostejný... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Zlatko Marinov a a kolektiv autorů/autorek  ·  IFP Publishing (2011)
NA SKLADĚ
Kniha S dětmi proti obezitě kolektivu autorů popisuje příčinu a okolnosti nebezpečí vznik nadváhy a obezity dětí. Čtivou formou seznamuje rodiče s tím, jaké jsou rizikové faktory vzniku dětské nadváhy a obezity... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Christiane Schäfer a Sigrid Soeffker  ·  Vašut (2013)
Hledáte bezlepkové recepty na oblíbená jídla vašeho dítěte? Potřebujete odbornou pomoc při zavádění bezlepkové diety? V této knize najdete spolehlivého průvodce džunglí potravin... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Emanuela Chiappa a Michela Chiappa  ·  Michael Joseph Ltd (2016)
A 3-step guide to making your favourite meals their favourite flavours Michela and Emanuela's Italian approach to weaning will have your baby eating solid food and enjoying meals with the whole family by the time they celebrate their first birthday... (více o knize)
Naše cena: 736 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Jaroslav Foršt  ·  IFP Publishing (2011)
Kniha se zabývá zdravou výživou dětí od prvních soust kojenců až po školáky s využitím biopotravin. Kromě části teoretické, kde jsou popisovány základy zdravé výživy, výhody biopotravin ve zdravé výživě, co jíst, co raději nejíst... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Dagmar von Cramm  ·  Cesty (2003)
(4)
Všetko o zdravej a chutnej detskej strave (více o knize)
Naše cena: 73 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Karen Le Billonová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Francouzské děti jedí v pohodě všechno – a většinou je to zdravé. A nejen to: výskyt dětské obezity je ve Francii mnohem nižší než v Severní Americe, kde je nesprávný způsob stravování tak rozšířený, že ohrožuje zdraví... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
17.
Martin Jelínek  ·  Martin Jelínek (2013)
Poselství této knihy je prosté. Každý z nás si přeje mít zdravé děti. Ale strava, kterou od nás, dospělých, dostávají, toto přání mnohdy nesplňuje. První kniha výživového specialisty Martina Jelínka vysvětluje devět základních tajemství stravování... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Česká televize (2008)
Autorka úspěšných knih z ediční řady Kluci v akci se ve spolupráci s odborníkem na správnou výživu zaměřila na stravování a přípravu jídel v rodinách s dětmi. Kniha vyvrací jednostranné pojetí tzv. racionální výživy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Igor Bukovský  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2011)
(2)
Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Daša Ostertágová  ·  Motýľ (2005)
(4)
Skutočná pomôcka pre mladé mamičky, ktoré v knihe nájdu okrem receptúr aj konkrétne praktické rady, ako svoje dieťa stravovať čo najzdravšie... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička