Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaPaleo kuchyně

Momentálně se v této nabídce nachází 29 titulů

1.
Dallas Hartwig a Melissa Hartwig  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ (22)
Jídlo na prvním místě není řadová kniha o paleodietě, tohle je Melvilem pečlivě zvolený vstupní titul nabízející skutečnou životní změnu. Že nemáte tušení, co to je paleodieta? Všichni víme, že jídlo ovlivňuje kvalitu našeho života – ale jak velkou... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Melissa Joulwan  ·  Jan Melvil publishing (2014)
NA SKLADĚ (5)
Dobře živeni - jedna z nejoblíbenějších, nejprodávanějších a nejvtipnějších paleo kuchařek světa. Well Fed: Paleo Recipes For People Who Love To Eat (v doslovném překladu něco jako „Dobře živeni – Paleorecepty pro lidi, kteří rádi jedí“) se od svéh (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Mark Sisson  ·  Blue Vision (2014)
(2)
Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Melissa Hartwig  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ
Je pro vás jídlo zdrojem potěšení, nebo úzkostí a výčitek? Všichni víme, jak velký vliv má strava na naše zdraví, ale navzdory tomu podléháme sžíravým chutím a následným negativním pocitům. V knize Svoboda v jídle jednou provždy najdete účinné... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Hana Šimková  ·  CPRESS (2015)
Jezte potraviny, pro které bylo naše tělo vyvinuto, tedy to, co jedli naši předkové, než poznali zemědělství! Snížíte si tím riziko civilizačních chorob, jako bonus také zhubnete a syrové maso opravdu jíst nemusíte. Autorka recepty připravila dle paleo... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
Daniel Green  ·  Columbus (2015)
NA SKLADĚ
Paleo dieta vás dostane na cestu k lepšímu zdraví a k lepší pohodě: vyřadí veškeré zpracované potraviny, trans tuky a cukr, které jsou příčinou mnoha moderních... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Dana Carpender  ·  Anahita (2014)
Nejžhavější PALEO stravovací systém (známý také jako Caveman) je založený na evoluční biologii a opírá se o lékařský výzkum. Na rozdíl od jiných diet, kde hrozí, že budete jíst chemicky upravené potraviny a umělá sladidla... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
NA SKLADĚ (1)
Nemusíte počítat kalorie ani odměřovat porce. Paleolitická dieta je neuvěřitelně prostá: můžete konzumovat libové maso, drůbež, ryby, mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu. Celoživotní program vychází ze způsobu stravování,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Loren Cordain  ·  Ikar CZ (2014)
Stále jsme geneticky uzpůsobení ke stravě, jakou konzumovali lovci a sběrači. Seznámíte se se základy paleo diety a dozvíte se, jak nás civilizace přinutila odchýlit se od naší původní stravy a přinesla nám zdravotní potíže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Nora Gedgaudas  ·  Fontána (2014)
(2)
Nora Gedgaudas je průkopnicí, která bojuje za naše kolektivní zdraví. Více než 2,6 milionů let lidé věděli, co mají jíst:živočišné tuky a bílkoviny. Díky této stravě jsme byli vysocí, silní a zdraví.Naše tělo je stále nastaveno na tuto stravu, která je... (více o knize)
Naše cena: 454 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Daniel Green  ·  Kyle Books (2014)
The Paleo diet is all about returning to a healthier way of life – cutting out all the heavily processed, high fat, fast food that is an invention of recent times, and getting back to the fruits, veg, meat, seafood and nuts that our Paleolithic, ... (více o knize)
Naše cena: 632 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Martin Kintrup  ·  Grada (2016)
I v současnosti chce mít člověk hodnotnou stravu a neztrácet vařením příliš času. V této knize zjistíte, jak dobrá paleo jídla připravit - od snídaně až po dezert. Podle našich receptů zvládnete uvařit za 20 až 30 minut. Nejlepší na tom však je, že... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
13.
Waldemar Švábenský a Tomáš Šomody  ·  Trio Publishing (2015)
(1)
Publikácia je určená tým, ktorí radi varia a ešte radšej jedia. Obsahuje 33 výborných receptov, ktoré síce dodržiavajú princípy tzv. paleo stravovania, no vyskúšať ich môže ktokoľvek. Každý, kto chce ochutnať niečo netradičné a pritom dobré... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Heather Connell a Julia Maranan  ·  Synergie (2015)
(1)
Odbornice na paleo dietu a holistická nutriční poradkyně Heather Connell vás v této knížce provede 50 nejdůležitějšími paleo superpotravinami, počínaje vhodnými zdroji proteinů, tuky (jako je kokosový olej), a dojde i na výběr ovoce a zeleniny, která... (více o knize)
Naše cena: 500 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Loren Cordain  ·  Wiley-Blackwell (2010)
Healthy, delicious, and simple, the Paleo Diet is the diet you were designed to eat. If you want to lose weight - up to seventy-five pounds in six months—or if you want to attain optimal health, The Paleo Diet will change your life now... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
SUN (2016)
Tato kniha vám poskytne všechny důležité informace, které potřebujete k tomu, abyste se naučili správně se stravovat. Pronikněte do tajuplných principů „doby kamenné“ a přizpůsobte je modernímu životnímu stylu. Staňte se šťastný... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Irena Macri  ·  Synergie (2016)
(1)
Chcete se stravovat zdravě, jíst přirozenou stravu, která vám poskytne všechny důležité živiny, a přitom se v ničem příliš neomezovat? Pak je tu pro vás kuchařka Paleo, cesta ke zdraví, která vám přináší spoustu báječných receptů inspirovaných zásadami... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Michael R. Eades a Mary Dan Eades  ·  Grand Central Publishing (2001)
The authors of Protein Power are back to advocate the "protein-rich, moderate-fat, carbohydrate-restricted diet" that opposes the high-carbohydrate, low-fat diet that every professional medical and dietetic organization... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Miroslav Karpaty a Diana Uríčková  ·  Ikar (2017)
Chcete schudnúť alebo by ste chceli byť štíhli? To nie je to isté. Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým menej sa budete trápiť. Držaním diéty môžete dosiahnuť zníženie hmotnosti, ale výsledok sa stratí... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.11.2017
20.
Loren Cordain  ·  Wiley-Blackwell (2010)
NA SKLADĚ
Paleolithic diet expert Dr. Loren Cordain's book The Paleo Diet has helped millions of people lose weight and keep it off by following the diet of our Paleo ancestors and eating the foods we were genetically designed to eat... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička