popis
Vaříme při chorobách

Knihy Zdraví, životní styl Diety, zdravá výživa Vaříme při chorobách

V podkategorii Vaříme při chorobách se nachází 144 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Dieta při ulcerózní kolitidě a Crohnově nemoci
Karel Lukáš, Jiřina Šatrová  ·  Triton (2004)
Ulcerózní kolitida a Crohnova nemoc jsou nemoci, jejichž příčina není zatím bezpečně známa. Za významný rizikový faktor však můžeme považovat stravu. Proto mohou nemocní dodržováním dietních zásad zmírňovat negativní dopady těc (více o titulu)
Naše cena: 115 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dní
2.
Zánět – skrytý zabiják
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
3.
Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika
Henry C. Lu  ·  Fontána (2004)
SKLADEM  (1)
Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dní
4.
Lněný olej - kuchařka a dieta
Johanna Budwig  ·  Pragma (2016)
Do rukou se vám dostává kniha, jež je nápaditým a praktickým průvodcem pro přípravu zdravých pokrmů od sedminásobné kandidátky na Nobelovu cenu, dr. Johanny Budwig, jejíž výzkum metabolismu tuků a léčby přispěl značnou měrou k rozvoji moderní nutriční... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč posíláme do 6 dní
5.
Zdraví z boží lékárny
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(1)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Protizánětlivá strava
Jessica K. Black  ·  Pragma (2013)
Doktorka Black při své práci s pacienty zjistila, že složení jídelníčku významně ovlivňuje jejich zdraví i život. Ve své kuchařce proto vyloučila z receptů všechny alergenní potraviny, např. mouku, mléko, brambory a rajčata, ale zároveň uvedla dostupné... (více o titulu)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Jak přežít dobu jedovou?
Anna Strunecká  ·  Almi (2016)
Publikace autorky bestselerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Doba jedová 6
B. Brett Finlay  ·  Triton (2017)
Odtrženi od přírody * Špinavý porod – dobrý porod * Antibiotický paradox * Záchranu přinášejí mikrobi Oblast výzkumu střevní mikrobioty je nová, ale překotně... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Zdravá a chutná strava při onemocnění dnou
(2)
Chcete i při přísné dietě nacházet potěšení z jídla? Pokud máte vy nebo někdo z vašich blízkých zvýšenou hladinu kyseliny močové v krvi nebo dokonce dnu a musíte se značně omezovat v jídle, díky naší knize naleznete opět radost ze života... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Doba jedová 2
Jiří Patočka, Anna Strunecká  ·  Triton (2012)
(3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Dieta při cukrovce
Petr Wagner, Eva Patlejchová  ·  Triton (2003)
Cukrovka je komplikované metabolické onemocnění. Systematickou prací na ovlivnění rizikových faktorů pomůžete její kompenzaci, a tím vlastnímu tělu. K tomu vám pomůže i tato kniha. (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Doktor šéfkuchař
Dale Pinnock  ·  Slovart CZ (2014)
Kdo chce být zdravý a krásný, musí jíst… Zní to jednoduše! A díky receptům britského televizního kuchaře, výživového odborníka i milovníka dobrého jídla... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Velká diabetická kuchařka
Miroslav Kotrba  ·  Dona (2014)
Nové aktualizované vydání úspěšné publikace, kde autor rozšířil původní diabetickou kuchařku do podoby praktické encyklopedie diabetického stravování. Její uspořádání a obsah je dobře... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Diety při onemocnění dnou
Tamara Starnovská, Lubomír Kužela  ·  Vydavatelství MAC,spol.s.r.o. (2007)
V úvodním slově lékař specialista vysvětluje příčiny onemocnění, jeho podstatu a zásady prevence. Následuje přehled nevhodných potravin, příklady denního jídelníčku a tabulka s obsahem purinových látek v některých potravinách. Dále asi 50 receptů n... (více o titulu)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Potraviny - liek náš každodenný
Michio Kushi  ·  Eugenika (2007)
Táto kniha je klasickou zbierkou obrovského množstva receptov z oblasti makrobiotiky - nie ako stravy, ale ako lieku. Dietetická liečba neslúži iba tomu, aby boli telu dodávané isté chemické zložky, ako napríklad aminokyseliny, vitamíny,... (více o titulu)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Kuchařka pro zdraví
Barbara Rowe, Lisa Davis  ·  Computer Press (2009)
Když se řekne zánět, pravděpodobně si většina z nás představí zarudlé a horké místo plné hnisavého obsahu. Samozřejmě, že toto lokální postižení je jednou z jeho forem, nicméně je potřeba si uvědomit, že zánět je obranná reakce tkáně a orgánu... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Doba jedová
Jiří Patočka, Anna Strunecká  ·  Triton (2011)
(7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Doba jedová 1+2 (kolekcia)
Jiří Patočka, Anna Strunecká  ·  Triton (2012)
(6)
Komplet nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. (více o titulu)
Naše cena: 655 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dní
19.
Živá kuchyně, cesta ke zdraví
Judita Wignall  ·  Synergie (2014)
(1)
Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vá (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Velká kuchařka pro diabetiky
Moderní diabetická dieta představuje vyvážený, pestrý a velice chutný způsob stravování, který dovede přihlížet i k osobním zálibám a preferencím. Je to dokonce natolik zdravý způsob stravování, že by tak měli jíst vlastně všichni lidé... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička