Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVaříme při chorobách

Momentálně se v této nabídce nachází 158 titulů

1.
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(2)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Nicola Graimes  ·  Omega (2016)
Kniha je nezbytným pomocníkem pro všechny, kdo chce mít svou váhu pod kontrolou tím, že omezí příjem sacharidů. Pokud jste si mysleli, že zdravý životní styl znamená jíst neomezené množství nezdravých tučných jídel, pak se znovu zamyslete! (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jeffrey M. Smith  ·  Triton (2015)
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují. Jsou přehledně uspořádány na... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Sven-David Müller  ·  Ikar CZ (2014)
Výzkum revmatu potvrdil, že strava může potlačovat záněty a mírnit bolest, pokud neobsahuje příliš kyseliny arachidonové, vyskytující se v tučných potravinách živočišného původu. V části s recepty najdete 50 receptů, vhodných při artritidě... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Potvrdili vám diagnózu diabetes mellitus? Nemáte to jednoduché a největší problém vidíte asi v každodenním stravování. Změna způsobu stravování a jídelníčku je však jednodušší, než si možná myslíte... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Henry C. Lu  ·  Fontána (2004)
(1)
Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit... (více o knize)
Naše cena: 348 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
8.
B. Brett Finlay  ·  Triton (2017)
Odtrženi od přírody * Špinavý porod – dobrý porod * Antibiotický paradox * Záchranu přinášejí mikrobi Oblast výzkumu střevní mikrobioty je nová, ale překotně... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Johanna Budwig  ·  Pragma (2016)
Do rukou se vám dostává kniha, jež je nápaditým a praktickým průvodcem pro přípravu zdravých pokrmů od sedminásobné kandidátky na Nobelovu cenu, dr. Johanny Budwig, jejíž výzkum metabolismu tuků a léčby přispěl značnou měrou k rozvoji moderní nutriční... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2012)
(10)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Josef Jonáš a Jiří Kuchař  ·  Eminent (2015)
(2)
Příčiny, souvislosti, důsledky a možnosti řešení nemocí a problémů spojených s jídlem, tak zní podtitul této knihy. Procházíme v ní společně s potravinami, které konzumujeme během celého dne, zároveň i dějinami lidské stravy. Vysvětlujeme historické... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Bernd Neumann  ·  Dialog (2014)
Lékaři a nemocnice na celém světě jsou v současné době odpovědni za obnovený výskyt mnoha nebezpečných nemocí... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jiří Vejmelka  ·  Forsapi (2017)
Trápí Vás nadýmání, průjem nebo zácpa s bolesti břicha? Diagnostikoval Vám lékař syndrom dráždivého tračníku nebo funkční trávicí obtíže? Možná jsou za vše zodpovědné bakterie ve Vašem střevě. Pomoci může dieta s omezením (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Růžena Milatová  ·  Vyšehrad (2014)
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Lubomír Kužela a Tamara Starnovská  ·  Vydavatelství MAC,spol.s.r.o. (2007)
V úvodním slově lékař specialista vysvětluje příčiny onemocnění, jeho podstatu a zásady prevence. Následuje přehled nevhodných potravin, příklady denního jídelníčku a tabulka s obsahem purinových látek v některých potravinách. Dále asi 50 receptů n... (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Anna Strunecká  ·  Almi (2016)
Publikace autorky bestselerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Stacy Malkanová  ·  Triton (2014)
Olovo ve rtěnkách? 1,4-dioxan v dětských mýdlech? Uhelný dehet v šamponech?Roku 2000 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA oznámila, že těla amerických žen obsahují vysoké hladiny ftalátů způsobujících vrozené vady a neplodnost... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Helmut Wandmaker  ·  Eko-konzult (2013)
(17)
Vrať se ke zdravým původním pokrmům, pak se okamžitě zbavíš nadváhy! Staneš se štíhlým a také jím zůstaneš i bez hladovek. Krevní tlak se ti sníží na ideální hodnoty. Hladiny tuků a cholesterolu v krvi zaniknou. Můžeš zapomenout na počítání kalorií... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
NA SKLADĚ (30)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Helen Gustafsonová a Maureen O'Sheaová  ·  Pragma (1997)
(18)
Jak se zbavit kvasinek – vhodné stravovací návyky k léčbě nepříjemného ženského onemocnění Tato kniha vznikla díky intenzivnímu pátrání po receptech, které by bylo možno využít pro kontrolu růstu kvasinek. (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička