Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVaříme při chorobách

Momentálně se v této nabídce nachází 156 titulů

1.
(2)
Chcete i při přísné dietě nacházet potěšení z jídla? Pokud máte vy nebo někdo z vašich blízkých zvýšenou hladinu kyseliny močové v krvi nebo dokonce dnu a musíte se značně omezovat v jídle, díky naší knize naleznete opět radost ze života... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Dr. Michael Greger  ·  Pan Macmillan (2016)
Why rely on drugs and surgery to cure you of life-threatening disease when the right decisions can prevent you from falling ill to begin with? How Not To Die gives effective, scientifically-proven nutritional advice to ... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Maria Treben  ·  Dona (2014)
(1)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Johanna Budwig  ·  Pragma (2016)
Do rukou se vám dostává kniha, jež je nápaditým a praktickým průvodcem pro přípravu zdravých pokrmů od sedminásobné kandidátky na Nobelovu cenu, dr. Johanny Budwig, jejíž výzkum metabolismu tuků a léčby přispěl značnou měrou k rozvoji moderní nutriční... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč posíláme do 6 dnů
5.
Růžena Milatová  ·  Vyšehrad (2014)
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů... (více o knize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
6.
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Helen Gustafsonová a Maureen O'Sheaová  ·  Pragma (1997)
NA SKLADĚ
Jak se zbavit kvasinek – vhodné stravovací návyky k léčbě nepříjemného ženského onemocnění Tato kniha vznikla díky intenzivnímu pátrání po receptech, které by bylo možno využít pro kontrolu růstu kvasinek. (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Sven-David Müller  ·  Ikar CZ (2014)
Výzkum revmatu potvrdil, že strava může potlačovat záněty a mírnit bolest, pokud neobsahuje příliš kyseliny arachidonové, vyskytující se v tučných potravinách živočišného původu. V části s recepty najdete 50 receptů, vhodných při artritidě... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Sven-David Müller  ·  Ikar CZ (2015)
Věděli jste, že majoránka stimuluje programovaný zánik nádorových buněk? Znáte brokolici jako antikarcinogenní zeleninu? Nevhodné stravovací návyky nejsou hlavní příčinou vzniku rakoviny, ale u všech jejích druhů hraje způsob... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jessica K. Black  ·  Pragma (2013)
Doktorka Black při své práci s pacienty zjistila, že složení jídelníčku významně ovlivňuje jejich zdraví i život. Ve své kuchařce proto vyloučila z receptů všechny alergenní potraviny, např. mouku, mléko, brambory a rajčata, ale zároveň uvedla dostupné... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Henry C. Lu  ·  Fontána (2004)
(1)
Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
12.
Dale Pinnock  ·  Slovart CZ (2014)
Kdo chce být zdravý a krásný, musí jíst… Zní to jednoduše! A díky receptům britského televizního kuchaře, výživového odborníka i milovníka dobrého jídla... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2012)
(3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Josef Jonáš a Jiří Kuchař  ·  Eminent (2015)
NA SKLADĚ (2)
Příčiny, souvislosti, důsledky a možnosti řešení nemocí a problémů spojených s jídlem, tak zní podtitul této knihy. Procházíme v ní společně s potravinami, které konzumujeme během celého dne, zároveň i dějinami lidské stravy. Vysvětlujeme historické... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Bernd Neumann  ·  Dialog (2014)
Lékaři a nemocnice na celém světě jsou v současné době odpovědni za obnovený výskyt mnoha nebezpečných nemocí... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
(1)
Farář Sebastian Kneipp kdysi řekl, že revmatismus je opravdu destruktivní živel mezi chorobami. Revmatické potíže je možné účinně mírnit správnou stravou... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 73%) posíláme do 6 dnů
17.
Anna Strunecká  ·  Almi (2016)
NA SKLADĚ
Publikace autorky bestselerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Stacy Malkanová  ·  Triton (2014)
Olovo ve rtěnkách? 1,4-dioxan v dětských mýdlech? Uhelný dehet v šamponech?Roku 2000 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA oznámila, že těla amerických žen obsahují vysoké hladiny ftalátů způsobujících vrozené vady a neplodnost... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
NA SKLADĚ (7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Moderní diabetická dieta představuje vyvážený, pestrý a velice chutný způsob stravování, který dovede přihlížet i k osobním zálibám a preferencím. Je to dokonce natolik zdravý způsob stravování, že by tak měli jíst vlastně všichni lidé... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička