Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaVaříme při chorobách

Momentálně se v této nabídce nachází 153 titulů

1.
Peter Minárikm a Eva Blaho  ·  Raabe (2017)
NOVINKA
Kniha známeho gastroenterológa Petra Minárika s receptami a vzorovými jedálničkami výživovej poradkyne Evy Blaho prináša potrebné odporúčania nielen tým, čo trpia niektorým z ochorení žlčníka a pankreasu, ale aj tým, čo chcú týmto ochoreniam predísť... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
David Frej  ·  Eminent (2015)
NA SKLADĚ (2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Sherrill Sellmanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.. (více o eknize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
4.
Maria Treben  ·  Dona (2014)
NA SKLADĚ (1)
Čtvrté vydání velmi úspěšné publikace, ve které autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinkyběžných bylin a seznamuje s... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
5.
Johanna Budwig  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ
Do rukou se vám dostává kniha, jež je nápaditým a praktickým průvodcem pro přípravu zdravých pokrmů od sedminásobné kandidátky na Nobelovu cenu, dr. Johanny Budwig, jejíž výzkum metabolismu tuků a léčby přispěl značnou měrou k rozvoji moderní nutriční... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč posíláme do 3 dnů
6.
Anna Strunecká  ·  Almi (2016)
Publikace autorky bestselerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
(7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jeffrey M. Smith  ·  Triton (2015)
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují. Jsou přehledně uspořádány na... (více o knize)
Naše cena: 425 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Karel Lukáš a Jiřina Šatrová  ·  Triton (2004)
NA SKLADĚ
Ulcerózní kolitida a Crohnova nemoc jsou nemoci, jejichž příčina není zatím bezpečně známa. Za významný rizikový faktor však můžeme považovat stravu. Proto mohou nemocní dodržováním dietních zásad zmírňovat negativní dopady těc (více o knize)
Naše cena: 131 Kč posíláme do 3 dnů
10.
Helen Gustafsonová a Maureen O'Sheaová  ·  Pragma (1997)
Jak se zbavit kvasinek – vhodné stravovací návyky k léčbě nepříjemného ženského onemocnění Tato kniha vznikla díky intenzivnímu pátrání po receptech, které by bylo možno využít pro kontrolu růstu kvasinek. (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Judita Wignall  ·  Synergie (2014)
(1)
Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vá (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Vladimíra Havlová  ·  Vyšehrad (2008)
Tato kuchařka je určena těm, kteří trpí žaludeční neurózou, žaludečními vředy nebo žaludeční dyspepsií. Recepty jsou upraveny tak, aby mechanicky i chemicky... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Jessica K. Black  ·  Pragma (2013)
NA SKLADĚ
Doktorka Black při své práci s pacienty zjistila, že složení jídelníčku významně ovlivňuje jejich zdraví i život. Ve své kuchařce proto vyloučila z receptů všechny alergenní potraviny, např. mouku, mléko, brambory a rajčata, ale zároveň uvedla dostupné... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Aloys Berg, Andrea Stensitzky a Daniel König  ·  Grada (2014)
V této knize najdete přehled příčin a následků, které má pro naše tělo vysoká hladina cholesterolu. Naučíte se udržovat svůj cholesterol na správné výši pomocí přírodních látek a vhodného jídla, bez léků. Autoři připravili jedinečný systém kombinování... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Sven-David Müller  ·  Ikar CZ (2015)
Věděli jste, že majoránka stimuluje programovaný zánik nádorových buněk? Znáte brokolici jako antikarcinogenní zeleninu? Nevhodné stravovací návyky nejsou hlavní příčinou vzniku rakoviny, ale u všech jejích druhů hraje způsob... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
(2)
Chcete i při přísné dietě nacházet potěšení z jídla? Pokud máte vy nebo někdo z vašich blízkých zvýšenou hladinu kyseliny močové v krvi nebo dokonce dnu a musíte se značně omezovat v jídle, díky naší knize naleznete opět radost ze života... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Henry C. Lu  ·  Fontána (2004)
NA SKLADĚ (1)
Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
B. Brett Finlay  ·  Triton (2017)
NA SKLADĚ
Odtrženi od přírody * Špinavý porod – dobrý porod * Antibiotický paradox * Záchranu přinášejí mikrobi Oblast výzkumu střevní mikrobioty je nová, ale překotně... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Dale Pinnock  ·  Slovart CZ (2014)
Kdo chce být zdravý a krásný, musí jíst… Zní to jednoduše! A díky receptům britského televizního kuchaře, výživového odborníka i milovníka dobrého jídla... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2012)
(3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička