Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDetoxikace a odkyslení

Momentálně se v této nabídce nachází 93 titulů

1.
Harriet A. Washington  ·  Triton (2017)
NOVINKA
Že by mikroby mohly způsobovat žaludeční vředy, rakovinu děložního hrdla nebo srdeční onemocnění? Dlouho tomu nikdo nevěřil, a vidíte – je to přesně tak. Teď se zdá, že bakterie, viry, paraziti, plísně a infekční bílkoviny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Suzanne Somers  ·  Eastone Books (2017)
NOVINKA
Nahromadenie toxínov v tele môže viesť k nespočetným zdravotným problémom – vrátane priberania, potravinových alergií, mozgových porúch a okrem iného aj rakoviny. Priekopníčka zdravého životného štýlu Suzanne Somers prináša pôsobivú odpoveď na... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Robert S. Morse  ·  Eminent (2006)
(33)
Zázračná detoxikace je kniha, která vás naučí jak zbavit tělo toxinů, ničících vaše zdraví, a pomůže zahájit proces úplné buněčné regenerace, vedoucí k opravdovému uzdravení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2009)
Půst jako cesta k sebepoznání. Půst znamená mnohem více než přestat dodávat potravu svému tělu. Je to cesta komplexních zkušeností, jež vede k tělesné i duševní očistě... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Sherill Sellmanová  ·  Triton (2014)
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Judita Wignall  ·  Synergie (2016)
Ať už potřebujete jeden nebo dva dny na to, abyste svoje tělo pročistili po dovolené, na které jste si dopřávali, nebo celý měsíc, abyste svoje tělo znovu nastartovali, Raw detox obsahuje jednoduché a chutné recepty, které vám pomohou doplnit energii... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Joe Cross  ·  ANAG (2015)
Joe Cross byl obézní, nemocný a na pokraji smrti, dokud neobjevil sílu přírodních šťáv a nerozhodl se kompletně změnit způsob svého stravování – a vlastně i celý svůj život... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Josef Jonáš  ·  Eminent (2007)
(19)
Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé Metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní autorovy badatelské cesty přírodní medicínou ... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
David Frej  ·  Triton (2004)
Detoxikace znamená pročištění, zbavení těla škodlivých látek. Účelem detoxikace je odstranit odumřelé buňky a tkáně, které se v organismu hromadí. V knize najdete podrobný popis přípravy na detoxikaci, její druhy, způsoby provádění... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2017)
(16)
Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez použití medikamentů. Při hladovění organismus nedoplňuje energetické výdaje zvenku a je nucen existovat na úkor svých... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
David Frej  ·  Triton (2014)
V historii lidstva není detoxikace ničím neznámým, ovšem dnes se více než v minulosti stává podstatnou součástí prevence a léčby chronických nemocí. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Evgenij Vladimirovič Ščadilov  ·  Poznání (2006)
(2)
E.V. Ščadilov patří v Rusku ke známým specialistům alternativní medicíny. Spojil objevy současné medicíny a biochemie s výsledky fytoterapie a východní medicíny. Z těchto základů vypracoval vysoce účinné metody očisty těla. (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
NA SKLADĚ (30)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Maria Lohmann  ·  ANAG (2014)
(2)
Stále více lidí trpí naprostým nedostatkem energie. Příčinou této malátnosti mohou být nezdravá výživa, environmentální stres a hektický životní styl. Souvislost zdravotních obtíží s hladinou pH v těle. Autorka knihy Zásaditý doktor se zabývá 35... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Peter Glickman  ·  Pragma (2008)
NA SKLADĚ (3)
Zhubněte a buďte zdravější, šťastnější a vitálnější. Podle programu Master Cleanse. Kniha věnovaná výhradně desetidenní očistě, metodě vyvinuté a publikované... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Peter Jentschura a Josef Lohkämper  ·  Šafratová (2009)
(3)
Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Daniela Kmeťová  ·  Naturo (2016)
"DETOX JE AKO PRESTUPNÁ STANICA MEDZI ZDRAVÝM A NEZDRAVÝM ŽIVOTNÝM ŠTÝLOM..." Detox. Známy aj ako očista tela od toxínov, návrat k stratenej energii, štart chudnutia a začiatok zdravého životného štýlu. Všade sa o ňom hovorí. Niektorí tvrdia, že... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
G.P. Malachov  ·  Eugenika (2010)
V této knize jsou vysvětlena všechna pravidla, která je nutno dodržovat při očistě organismu a hladovění. Hlad je totiž tím nejlepším a pro každého dostupným prostředkem k očistě. Při dodržování uvedených pravidel a rad se vyvarujete možných chyb... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Kurt Tepperwein  ·  NOXI (2011)
(2)
Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Andreas Moritz  ·  ANAG (2015)
(1)
V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů. Žlučové kameny... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička