Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDetoxikace a odkyslení

Momentálně se v této nabídce nachází 89 titulů

1.
Josef Jonáš  ·  Eminent (2007)
(1)
Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé Metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní autorovy badatelské cesty přírodní medicínou ... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Andreas Moritz  ·  ANAG (2015)
NA SKLADĚ (1)
V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů. Žlučové kameny... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Mark Hyman  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Detoxikace pro úpravu hladiny krevního cukru - Aktivujte přirozené schopnosti těla spalovat tuk a hubnout Chcete změnit svůj život za 10 dní? Účinný program, který vám pomůže nejen dosáhnout rychlého a udržitelného snížení... (více o eknize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
4.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
(7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Sherill Sellmanová  ·  Triton (2014)
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2009)
Půst jako cesta k sebepoznání. Půst znamená mnohem více než přestat dodávat potravu svému tělu. Je to cesta komplexních zkušeností, jež vede k tělesné i duševní očistě... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
G.P. Malachov  ·  Eugenika (2010)
V této knize jsou vysvětlena všechna pravidla, která je nutno dodržovat při očistě organismu a hladovění. Hlad je totiž tím nejlepším a pro každého dostupným prostředkem k očistě. Při dodržování uvedených pravidel a rad se vyvarujete možných chyb... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Robert S. Morse  ·  Eminent (2006)
(9)
Zázračná detoxikace je kniha, která vás naučí jak zbavit tělo toxinů, ničících vaše zdraví, a pomůže zahájit proces úplné buněčné regenerace, vedoucí k opravdovému uzdravení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2014)
(3)
Kniha podává ucelený přehled o metodách preventivního a léčebného hladovění i o probíhajících fyziologických procesech. Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
10.
David Frej  ·  Triton (2014)
V historii lidstva není detoxikace ničím neznámým, ovšem dnes se více než v minulosti stává podstatnou součástí prevence a léčby chronických nemocí. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Carrie L´Esperance  ·  Fontána (2009)
Jedinečná směs moudrých rad a postřehů sesbíraná po celém světě, nabízí čtenářům dynamický program, jak využít ozdravných půstů pro detoxikaci a regeneraci těla, získání síly a pružnosti, dosažení optimální energie a výkonu... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Peter Jentschura a Josef Lohkämper  ·  Šafratová (2009)
(2)
Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Peter Glickman  ·  Pragma (2008)
NA SKLADĚ (1)
Zhubněte a buďte zdravější, šťastnější a vitálnější. Podle programu Master Cleanse. Kniha věnovaná výhradně desetidenní očistě, metodě vyvinuté a publikované... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Maria Lohmann  ·  ANAG (2014)
(1)
Stále více lidí trpí naprostým nedostatkem energie. Příčinou této malátnosti mohou být nezdravá výživa, environmentální stres a hektický životní styl. Souvislost zdravotních obtíží s hladinou pH v těle. Autorka knihy Zásaditý doktor se zabývá 35... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Lily Simpson a Rob Hobson  ·  Bloomsbury (2016)
200 delicious feel-good recipes (all free from wheat, dairy and refined sugar), complete with detox plans that are tailored to your needs. Lily Simpson runs the Detox Kitchen, ... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Brigitte Sanders  ·  Fontána (2017)
Tak jako občas musíme zbavit náš byt starých krámů, abychom získali prostor pro nové věci, je třeba místo i pro mladé a zdravé buňky v našem těle. Podaří-li se nám zbavit volných radikálů, ledvinových a žlučníkových... (více o knize)
Naše cena: 431 Kč  (tedy ušetříte 6%) posíláme do 5 dnů
17.
Sandra Jagemann a Eva Christiane Wetterer  ·  Synergie (2016)
NA SKLADĚ
Chcete ze svého těla odstranit škodlivé toxiny a zažít příliv energie, radosti a zdraví? Rádi byste se opět cítili svěží a plní síly? Detoxikace je ideální způsob, jak se dostat do skvělé formy a udělat něco pro své zdraví. 36 jednoduchých receptů... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Alejandro Junger  ·  Omega (2016)
Naše životy jsou plné stresu a shonu, což má negativní vliv nejen na psychickou pohodu, ale i na celý náš organismus. Tuto smutnou pravdu na vlastním těle zjistil i americký lékař Alejandro Junger, který na čas musel opustit zaměstnání a řešit závažné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Nicole Staabs  ·  Slovart (2015)
Káva, stres a jedenie v zhone dávajú nášmu metabolizmu v pracovných dňoch poriadne zabrať. Dôsledkom je rýchla únava, strata kocentrácie a pribúdajúce... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
J.J. Smith  ·  Tatran (2016)
NA SKLADĚ (4)
10-dňová očista so zelenými smoothies naštartuje chudnutie, dodá energiu, osvieži myseľ a zlepší zdravotný stav. Vďaka listovej zelenine a ovociu je plná vynikajúcich živín. (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička