Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní stylDiety, zdravá výživaDetoxikace a odkyslení

Momentálně se v této nabídce nachází 89 titulů

1.
Josef Jonáš  ·  Eminent (2007)
(1)
Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé Metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní autorovy badatelské cesty přírodní medicínou ... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Sherill Sellmanová  ·  Triton (2014)
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2009)
Půst jako cesta k sebepoznání. Půst znamená mnohem více než přestat dodávat potravu svému tělu. Je to cesta komplexních zkušeností, jež vede k tělesné i duševní očistě... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Eva-Maria Kraske  ·  NOXI (2015)
Nerovnováha kyselých a zásaditých látek v těle spolu s nezdravým stravováním, stresem a nedostatkem aktivního pohybu je příčinou většiny našich zdravotních potíží. Obnovení rovnováhy, zejména díky vyvážené stravě, vede k postupnému vyléčení... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Maria Lohmann  ·  ANAG (2014)
(1)
Stále více lidí trpí naprostým nedostatkem energie. Příčinou této malátnosti mohou být nezdravá výživa, environmentální stres a hektický životní styl. Souvislost zdravotních obtíží s hladinou pH v těle. Autorka knihy Zásaditý doktor se zabývá 35... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Andreas Moritz  ·  ANAG (2015)
(1)
V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů. Žlučové kameny... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Robert S. Morse  ·  Eminent (2006)
(9)
Zázračná detoxikace je kniha, která vás naučí jak zbavit tělo toxinů, ničících vaše zdraví, a pomůže zahájit proces úplné buněčné regenerace, vedoucí k opravdovému uzdravení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2014)
(3)
Kniha podává ucelený přehled o metodách preventivního a léčebného hladovění i o probíhajících fyziologických procesech. Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
David Frej  ·  Triton (2014)
V historii lidstva není detoxikace ničím neznámým, ovšem dnes se více než v minulosti stává podstatnou součástí prevence a léčby chronických nemocí. V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Angela Blatteis a Vivienne Vella  ·  Jota (2017)
V knize se dozvíte o očistě, která vychází z tradic čínské a ajurvédské medicíny a je s úspěchem doporučována i lékaři v nemocnicích. Získáte informace o tom, jaké potraviny způsobují překyselení, co jíst, co raději vynechat, jak tělo funguje a jak jej... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2011)
NA SKLADĚ (7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Peter Glickman  ·  Pragma (2008)
(1)
Zhubněte a buďte zdravější, šťastnější a vitálnější. Podle programu Master Cleanse. Kniha věnovaná výhradně desetidenní očistě, metodě vyvinuté a publikované... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Peter Jentschura a Josef Lohkämper  ·  Šafratová (2009)
(2)
Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
G.P. Malachov  ·  Eugenika (2010)
V této knize jsou vysvětlena všechna pravidla, která je nutno dodržovat při očistě organismu a hladovění. Hlad je totiž tím nejlepším a pro každého dostupným prostředkem k očistě. Při dodržování uvedených pravidel a rad se vyvarujete možných chyb... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Kurt Tepperwein  ·  NOXI (2011)
NA SKLADĚ (2)
Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Sarah Wilson  ·  Slovart (2015)
(3)
Konzumácia cukru môže byť zdrojom celoživotných výkyvov nálady, kolísajúcej telesnej hmotnosti, ochorenia štítnej žľazy či problémov so spánkom... (více o knize)
Naše cena: 411 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
17.
Carrie L´Esperance  ·  Fontána (2009)
Jedinečná směs moudrých rad a postřehů sesbíraná po celém světě, nabízí čtenářům dynamický program, jak využít ozdravných půstů pro detoxikaci a regeneraci těla, získání síly a pružnosti, dosažení optimální energie a výkonu... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Lily Simpson a Rob Hobson  ·  Bloomsbury (2016)
200 delicious feel-good recipes (all free from wheat, dairy and refined sugar), complete with detox plans that are tailored to your needs. Lily Simpson runs the Detox Kitchen, ... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Brigitte Sanders  ·  Fontána (2017)
Tak jako občas musíme zbavit náš byt starých krámů, abychom získali prostor pro nové věci, je třeba místo i pro mladé a zdravé buňky v našem těle. Podaří-li se nám zbavit volných radikálů, ledvinových a žlučníkových... (více o knize)
Naše cena: 431 Kč  (tedy ušetříte 6%) posíláme do 5 dnů
20.
Jane Scrivnerová  ·  BETA - Dobrovský (2015)
Autorka fundovaně i s nadhledem popisuje „rozumnou očistnou kúru“, při níž využívá spíše tradiční potraviny jako mrkev, med nebo česnek. Ačkoli nepochybně trochu zhubnete, nejedná se o redukční dietu, ale o promyšlený třicetidenní program, díky němuž... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička