Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zápisníky, kalendářeJiné diáře a zápisníky

Momentálně se v této nabídce nachází 1642 titulů

1.
Helma (2017)
NOVINKA
Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, mezinárodní svátky, roční výhled, týdenní layout, adresář... (více o produktu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Helma (2017)
NOVINKA
Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, mezinárodní svátky, roční výhled, týdenní layout, adresář... (více o produktu)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
3.
Zrkadlenie  E-KNIHA SK
Tono Škreko  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zrkadlenie. Zachytenie, odrazenie... Už samotný názov básnickej zbierky napovedá o nejednoznačnosti a skrytých významoch slov. Viacvýznamovosť a mnohoznačnosť sú... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Knock Knock (2016)
TOP #69
Our Tell It Like It Is Sticky Note Packet combines your love of stickies, fun office supplies, and tidy packages all in one slick little folio. Armed with a sticky pad for every blasé occasion, you'll find it easy to keep it real (organised)... (více o produktu)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Šulc - Švarc (2015)
NA SKLADĚ TOP #14
Uvnitř, na vybraných listech, umístěny rady z knihy Jak přežít v kostce... (více o produktu)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Moleskine
NA SKLADĚ TOP #22 (1)
Naše cena: 529 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Nakladatelství Fragment (2015)
TOP #55
Vzpomínáte na chvíle, kdy vaše maminka nebo babička vytáhly ze skříně voňavý, lehce ušmudlaný sešit a začala se péct bábovka, vánoční cukroví nebo nějaká jiná dobrota? Takový zápisník se dědí z generace na generaci a je považován za rodinné stříbro... (více o produktu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
INFOA (2016)
TOP #64
Vytvořte si deník s vlastními recepty nebo těmi generacemi prověřenými, které prošly kuchyněmi vašich maminek a babiček. Svůj prostřený stůl zpestřete také něčím netradičním. Inspirací vám mohou být recepty ze slunné Itálie. (více o produktu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Žofie Kanyzová  ·  Krásná paní (2016)
TOP #62
Elegantní v plátně vázaný diář s lunárními texty na každý den a bohatými přílohami. Vhodný do kapsy i kabelky. (více o produktu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Spektrum grafik
NA SKLADĚ TOP #56
Univerzálny druh diára, ktorý môžete používať ľubovoľne dlho. Diár nemá bežné kalendárium. Každá strana je určená pre jeden deň, no jeho presný termín... (více o produktu)
Naše cena: 91 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Anne Geddes  ·  New Wave (2007)
TOP #37
Začínáme samozřejmě údaji o narození, můžeme uchovat nějaké věci na památku jako pramínek vlásků nebo výstřižky z novin. Nemohou chybět fotografie, přání do života, strom života a vlastnosti mrňouska. Dále nás knížka provází změnami ve třech, šesti a... (více o produktu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Helma (2017)
TOP #74
Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, telefonní předvolby, státní svátky České a Slovenské republiky, mezinárodní svátky, roční výhled, denní layout, adresář, mapa Evropy... (více o produktu)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
INFOA (2016)
Domácí receptář se zápisníkem na recepty a cenné rady od babiček, maminek i kamarádek doplněn o rozmanité vychytávky pro přípravu pokrmů a čistotu v kuchyni... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2016)
Myslíš to se svými cíli vážně? V tom případě bude tento vymakaný Fit diář tím nejlepším rozhodnutím, jaké si mohla udělat. Mnoho lidí ztroskotá již při prvním, nejdůležitějším kroku, a to je plánování... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
15.
Egmont ČR (2014)
Deník plný ilustrací od Violetty jen čeká, až zaplníte jeho stránky. Nevíte, jak začít? Žádný problém. Violettiny rady vám ukážou správnou cestu. (více o produktu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
16.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  Slovart CZ (2016)
(13)
Lucie a Nicole z A Cup of Style mají nyní kromě blogu a videí i krásný diář, v němž se snoubí elegance a užitečnost! Do Motivačního diáře na rok 2017 si nejen zapíšeš všechno, co potřebuješ, a přehledně si naplánuješ úkoly i radosti díky mnoha přehledným. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
17.
Anne Geddes  ·  New Wave (2011)
NA SKLADĚ
Mých prvních pět let je luxusní knížka, kterou doprovázejí nádherné a jedinečné snímky celosvětově proslulé fotografky Anne Geddes. Tato báječná publikace usnadní a inspiruje k zaznamenávání všech vzácných okamžiků z prvních pěti let života Vašeh... (více o produktu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
SUN (2015)
Zápisy, fotografie a obrázky vám pomohou zaznamenat to nejdůležitější, co se v životě vaší dcerky bude odehrávat. Do kalendáře prvních dvanácti měsíců jeho života můžete také vylepovat samolepky, které se týkají nejvýznamnějších... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Insight (2015)
(1)
Years after the final film hit theaters, the blockbuster Harry Potter franchise continues to have a devoted and growing fan base. This finely crafted journal one of four Harry Potter journals based on this popular franchise ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
INFOA (2016)
Vytvořte si svoji vlastní kuchařku s recepty, které jste si oblíbili a rádi je připravujete pro své hosty i rodinu. Naučte se slavnostně prostřít stůl a připomeňte si také etiketu stolování. (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
123456789 … 83

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička