Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel YOLi CZ

YOLI se zaměřuje na literaturu v žánrech young adult a new adult, tedy převážně pro mladé dospělé. Nabízí široké spektrum překladů současné tvorby, od dystopií či fantasy až po romance.

Více informací

V nabídce máme 79 titulů

1.
Barbora Bečvářová  ·  YOLi CZ (2016)
(1)
Lucii je devatenáct, má pár měsíců před maturitou a spoustu plánů do budoucna, když naprosto neplánovaně otěhotní. Po počáteční nejistotě se rozhodne dítě si nechat, i když vyrovnat se s tím, že z ní bude máma, není vůbec... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
John Green a David Levithan  ·  YOLi CZ (2016)
NA SKLADĚ (14)
Chicago je dost velké město a dva středoškoláky z jeho opačných konců může dohromady svést leda náhoda. A aby se navíc ti dva jmenovali úplně stejně, totiž Will Grayson, musí ta náhoda být hodně veliká. Jenže opravdový spád věci naberou teprve tehdy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ (2)
Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Cassandra Clare  ·  YOLi CZ (2015)
(42)
1. díl nové trilogie od autorky Nástrojů smrti. Poté, co osiřelé Tesse Grayové zemře teta, která se o ni starala, vyplouvá dívka v dubnu roku 1878 z New Yorku do Londýna za svým bratrem Nathanielem. V přístavu na ni však nečeká Nate... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
John Green  ·  YOLi CZ (2014)
(5)
Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“, je spíše outsiderem mezi svými vrstevníky... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Gayle Forman  ·  YOLi CZ (2015)
(28)
Od oné tragické autonehody uběhly tři roky… Mia sice přežila, ztratila však svou rodinu i chuť do života. Drsnou zkoušku nevydržel ani vztah s kytaristou Adamem a cesty obou mladých lidí se rozešli... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Becky Albertalli  ·  YOLi CZ (2017)
(3)
Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Tillie Cole  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ
Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život. Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Jennifer Niven  ·  YOLi CZ (2015)
(40)
Strhující příběh o hledání a (ne)nalézání, o lidských předsudcích a první lásce. Theodora Finche fascinuje smrt. Violet Markeyová zase žije pro budoucnost – těší se na den, kdy dokončí střední školu a bude moct opustit rodné městečko... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Gayle Forman  ·  YOLi CZ (2014)
(71)
Talentovaná violoncellistka Mia si vždy myslela, že nejtěžším rozhodnutím jejího života bude volba, zda jít za hlasem svého srdce, jenž jí radí zůstat s Adamem, nebo se naplno věnovat druhé osudové lásce... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
11.
Lucy Keating  ·  YOLi CZ (2016)
NA SKLADĚ
Kdo by nechtěl potkat kluka svých snů? Alice potká kluka svých snů – doslova. S Maxem cestují po světě a prožívají spoustu krásných a dobrodružných chvil. Ale je v tom háček! O všem se Alici jen sní... Do té doby, než se s otcem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Abbi Glines  ·  YOLi CZ (2015)
Rush a Blaire se k sobě vůbec nehodí. On je bohatý syn známého rockera, Blaire jen obyčejná holka z malé alabamské farmy, která nedávno přišla o mámu i střechu nad hlavou. Co ty dva spojuje?... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Rainbow Rowell  ·  YOLi CZ (2016)
(5)
Nedej se je příběh duchařský, milostný i detektivní. Je v něm přesně tolik líbání a povídání, kolik v knížkách Rainbow Rowellové čekáte – ale mnohem, mnohem víc nestvůr... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Erika Johansen  ·  YOLi CZ (2014)
(2)
Fascinující fantasy příběh dlouho ztracené královny, její nejisté a nebezpečné cesty na trůn a přátelství i hlubších vztahů, které vznikají, když se temné nadpřirozené síly snaží zničit poslední zbytky dobrých, spravedlivých a věrných... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
James Dashner  ·  YOLi CZ (2014)
NA SKLADĚ (10)
Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2014)
(61)
Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Maud Gabrielson  ·  YOLi CZ (2017)
Zajímáš se o módu? Miluješ klasické kousky, jejichž sláva přetrvala desetiletí? Sleduješ, co je zrovna trendy, a přitom chceš zůstat sama sebou? Pak ti tento jedinečný lookbook plný inspirace a nápadů nesmí chybět v knihovně... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
John Green, Maureen Johnson a Lauren Myracle  ·  YOLi CZ (2015)
NA SKLADĚ (32)
Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Anna Todd  ·  YOLi CZ (2015)
(2)
Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Tom Isbell  ·  YOLi CZ (2015)
(1)
Příběh se odehrává v postapokalyptické budoucnosti. Skupina šestnáctiletých chlapců ze sirotčince objeví v poušti nedaleko od jejich obydlí polomrtvého mladíka. Neznámému se podaří je přesvědčit, že jejich vychovatelé mají v úmyslu je předhodit jako... (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička