Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel XYZ

NAKLADATELSTVÍ XYZ patří k nejvýznamnějším a nejúspěšnějším nakladatelstvím v České republice. Na trhu působí od roku 2004 a celkově už přineslo víc než 1000 titulů. Škála titulů nakladatelství je opravdu pestrá: původní česká a zahraniční beletrie, historické romány, autorizované životopisy či rozhovory, literatura faktu, historické publikace, výpravné encyklopedie či komiksy, nechybí ani knihy pro děti a mládež.

Více informací

V nabídce máme 1 050 titulů

1.
Jodi Ellen Malpas  ·  XYZ (2017)
NOVINKA TOP #72
Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
2.
NOVINKA
Fenomén tzv. časného stáří není u nás pro ženy „v nejlepším věku“ vůbec zpracován. Jako by se čas dámského věku magicky zastavil u číslice 40+. Na český knižní trh proto přicházejí se svou novinkou spoluautorky a dlouholeté profesní i životní... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
3.
Ingvar Ambjornsen  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Než Elling potkal Kjella Bjarneho aneb Co bylo před Pokrevními bratry? Celý Ellingův dosavadní život, dvaatřicet let, tu byli jen oni dva – on a matka. Po její smrti se plachému asociálovi otevřou zcela nové výhledy… Pořídí si dalekohled a šmíruje... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.8.2017
4.
Fabienne Betting  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Jeden nenápadný inzerát, špetka odvahy, dávná láska a na světě je bestseller! Thomas Lagrange je průměrný mladík, pracující u McDonalda, který místo hledání pořádné práce stále fantazíruje o své... (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
5.
Lynn Crosbie  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky. Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seat (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 3.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
6.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Pobyt v domove s opatrovateľskou službou pre seniorov Večerný háj sa premení na hotové peklo, keď sa ocitne v područí robotníkov zahraničnej firmy, ktorí ani náhodou nešetria nadávkami najhrubšieho zrna. Hluk je priam neznesiteľný, steny samá diera a... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 25.8.2017
7.
Tom Oldfield a Matt Oldfield  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Príbeh spurného a problémového chlapca, ktorého skrotil až futbal. Svetovo známy futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič sa narodil vo švédskom meste Malmö do rodiny juhoslovanských imigrantov. Od malička pociťoval svoju inakosť, bol hyperaktívny a šiel z... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 25.8.2017
8.
Dominik Dán  ·  XYZ (2014)
Dvojice detektivů z Našeho Města je po prázdninách zase spolu. Šéf se vrátil do práce opálený, usměvavý a plný energie. Barva mu zůstala, ale úsměv zamrzl na rtech už druhý den... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Vladimír Mátl  ·  XYZ
Jak vypadala česká krajina před osídlením slovanskými národy? Kdo byli Keltové a odkud sem přišli? Kolem roku 400 př. n. l. dorazili do našich končin keltští bojovníci ze západu... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Franck Thilliez  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Sophie Hénaff  ·  XYZ (2017)
Mimořádně oceňovaný detektivní román s ústřední postavou mladé komisařky Anne Capestanové vypráví s humorem, napětím a feministickým nádechem příběh o nežádoucích policistech. Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Student Joe Talbert má skromné cíle – dokončit úkol na hodinu literatury. Zadáním je sepsat životopis a rozhovor s nějakým neznámým člověkem. S blížícím se deadlinem zamíří Joe do nedalekého domova důchodců najít vhodný objekt pro pozorování. Tam se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Raphael Montes  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Student medicíny unese dívku svých snů a vydá se s ní na neobvyklou odyseu napříč Brazílií. Teo Alvar je samotář. Žije se svou paraplegickou matkou a svým psem v Riu de Janeiru, nemá mnoho přátel, většinou rozmlouvá jen s mrtvolami ve fakultní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Martin Čáp a Vladimír Beneš  ·  XYZ (2013)
Český lékař, neurochirurg, přednosta Neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha a 1. Lékařské fakulty UK, Plk. prof. MUDr. Vladimír Beneš, Dr.Cs, spolu s novinářem Martinem Čápem dává možnost i laickým čtenářům zamyslet se nad fenoménem... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Neil Simpson  ·  XYZ (2011)
Gordon Ramsay patří mezi nejvýraznější a nejoceňovanější šéfkuchaře současnosti. Díky svému neoddiskutovatelnému talentu, svérázné osobnosti a netradičnímu přístupu a nevybíravému slovníku si získal mnoho příznivců i mezi těmi, ... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Jeremy Bates  ·  XYZ (2017)
(2)
Strhující hororový román, ve kterém se jednoduchá exkurze do míst kde „údajně“ straší, promění v noční můru, když lidé začnou umírat nápadně nepřirozeným způsobem. I když se jedná o horor, je autorův přístup k příběhu velmi promyšlený, postupně... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
17.
Bernard Minier  ·  XYZ (2016)
Všechny tři knihy francouzské bestsellerové série s komisařem Martinem Servazem... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
XYZ (2011)
Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 6 dnů
19.
Dominik Dán  ·  XYZ (2012)
(1)
V dalším z detektivních příběhů Dominika Dána Mucholapka, který volně navazuje na předchozí román Moucha, se detektivové z oddělení vražd vrací k případu, který jim již rok nedává spát – záhadné smrti mladé dívky Cley Petresku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Dominik Dán  ·  XYZ (2012)
(51)
Další z řady detektivek velmi úspěšného a oblíbeného slovenského spisovatele Dominika Dána nás zavádí na Slovensko rok po sametové revoluci. Nejen slovenští kriminalisté se v té době musí potýkat s nárůstem zločinů, brutality i vražd... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 53

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička