Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Vyšehrad

V nabídce máme 1 038 titulů

1.
Vladimír Rejchrt and Petr Vaďura  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Miloš Rejchrt je muž mnoha profesí. Především sloužil řadu let jako evangelický farář. Později byl však také mluvčím Charty 77, objevil se jako herec ve filmu Žert, živil se jako topič v Národním muzeu, skládal písně a se... (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Franz Werfel  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Další vydání slavného Werflovarománu "Píseň o Bernadettě", je vlastně dokumentární román, který na základě faktů vypravuje o životě Bernadetty Soubirousové... (viac o titule)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
3.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celý svět zná anglického spisovatele Jeroma Klapku Jeroma především jako autora Tří mužů ve člunu (o psu nemluvě) a Tří mužů na toulkách. Co však víme o osobnosti, životě a době umělce, který nás svým laskavým humor (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Martin Weis  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Monografie Josef Hlouch: pastýř a homiletik je kritickou edicí dokumentů. Monografie se v prvé části ve formě odborné studie zabývá problematikou života českobudějovického... (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
5.
Jiří Gebelt  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Původní monografie českých odborníků mapuje spiritualitu, historické osudy a problematické postavení náboženských menšin Kniha vychází z přímých terénních průzkumů a osobních zkušeností V době, kdy se dění na Blízkém a... (viac o titule)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vypravěčské umění představovalo ve staré Číně celé zvláštní, košaté odvětví literatury, jehož začátky sahají do dávné minulosti. Čínští lidoví vypravěči vytvořili osobitý novelistický útvar z vyprávění i veršů... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2006)
Kolikrát se jen musel otec Tim ujmout dalšího díla. Když už to vypadalo, že život poplyne poklidně a nic zvláštního se nestane, najednou zde byl pes jako stodola, který si otce Tima adoptoval. (viac o titule)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Vlastimil Vondruška  ·  Vyšehrad (2014)
Kniha historika a spisovatele Vlastimila Vondrušky vypráví čtivým, ale přitom fundovaným způsobem o proměnách života staré Šumavy. Je doplněna téměř stem unikátních dobových fotografií ze sbírek Muzea Šumavy v Sušici. Autor popisuje osídlení hor od... (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Martina Riebauerová and Josef Koutecký  ·  Vyšehrad (2016)
Knižní rozhovor, který vznikl po sérii pravidelných setkání u ranní kávy s věhlasným profesorem Josefem Kouteckým, zakladatelem české dětské onkologie. Život tohoto moudrého muže mnohonásobně překračuje dimenze jednoho oboru, a tak autorka rozdělila... (viac o titule)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
10.
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
(1)
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá za nejuspokojivější teorii... (viac o titule)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
11.
Vyšehrad (2005)
Náš výbor obsahuje 149 básní a zaměřuje se především na kategorii krátkých písní. Přináší jak ukázky písní lu (zejména všechna zde zařazená poezie 6. dalajlámy, ale i některé jiné básně), tak i ukázky písní žä, ... (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2015)
(1)
Pravda, ten poznávací zájezd do země Timových předků se moc nevydařil. Kde jinde se tedy zotavit a nabrat síly než ve známém prostředí domova – v bezpečném Mitfordu, kde... (viac o titule)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Jiří Orten  ·  Vyšehrad (2012)
Sbírku Ohnice napsal v roce 1939 - 1940 a vyšla v roce 1941. Je věnována památce zemřelého básníkova otce. Ve sbírce se spojuje básníkovo soukromí s válečnou dobou, kterou jako Žid prožíval ve velkém rasovém ponížení. (viac o titule)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
14.
Vladimír Nálevka  ·  Vyšehrad (2010)
Studená válka charaktrizovala světové dění v druhé polovině 20. století. V tomto časovém období se mezinárodní krize, vyvolané soupeřením dvou mocenských bloku, střídaly s relativně klidnými roky, kdy čas konfrontace vystřídalo "détente"... (viac o titule)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2008)
Když otec Tim obdrží záhadný dopis bez podpisu, který ho vybízí, aby se vrátil domů, hned ví, že je to pobídka, aby udělal to, o čem už dlouho uvažoval... (viac o titule)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Růžena Milatová and Petr Wohl  ·  Vyšehrad (2016)
(4)
Tato kuchařka je určena těm, které postihlo onemocnění slinivky. Autorka vychází ze svých letitých odborných zkušeností dietní sestry /pracovnice IKEMu). Ač neopomíjí přísné dietní zásady, snaží se nemocným zpestřit jídelníček. Úvodem čtenáři... (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2017)
V edici Světová próza vychází již ve 5. vydání úplný překlad Saint-Exupéryho Citadely. Text, který se našel v Saint-Exupéryho pozůstalosti, byl z poloviny autorem... (viac o titule)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Walter Kasper  ·  Vyšehrad (2017)
Na rok 2017 připadá 500. výročí reformace. Úvodem k tomuto jubileu bylo již ekumenické shromáždění ve švédském Lundu 31. října 2016. Účastnili se ho představitelé Světového luterského svazu společně s papežem Františkem... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
Autobiografie z pera autora Tří mužů ve člunu a na toulkách, kterou Jerome K. Jerome vydal v roce 1926, pouhý rok před svou smrtí. Svým typickým duchaplným, výstižným stylem a zároveň bez servítků se vrací do krásných i krušnýc... (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Vladimíra Havlová  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Tato kuchařka je určena těm, které postihlo onemocnění jater. Vychází z přísné jaterní diety a snaží se nemocným zpestřit jídelníček. (viac o titule)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 52

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička