Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Vyšehrad

V nabídce máme 1 033 titulů

1.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Napínavý příběh inspirovaný slavnou bitvou v Teutoburském lese z roku 9, kde Římané utrpěli od germánských kmenů drtivou porážku. Tři římské legie, které se pod velením guvernéra v provincii Germánie Publia Vara a centuriona Luc.. (viac o titule)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Libuše Koubská  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedním z výchozích bodů knihy, mapující období let 1880–1953, je deník válečného zajatce Josefa Bačovského, který jako rakouský domobranec prošel několika těžkými bitvami 1. světové války a poté padl do ruského zajetí. (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
3.
Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vypravěčské umění představovalo ve staré Číně celé zvláštní, košaté odvětví literatury, jehož začátky sahají do dávné minulosti. Čínští lidoví vypravěči vytvořili osobitý novelistický útvar z vyprávění i veršů... (viac o titule)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Martina Riebauerová a Josef Koutecký  ·  Vyšehrad (2016)
Knižní rozhovor, který vznikl po sérii pravidelných setkání u ranní kávy s věhlasným profesorem Josefem Kouteckým, zakladatelem české dětské onkologie. Život tohoto moudrého muže mnohonásobně překračuje dimenze jednoho oboru, a tak autorka rozdělila... (viac o titule)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Peter Tremayne  ·  Vyšehrad (2016)
Píše se květen roku 668 a král Colgú vysílá svou sestru Fidelmu, vzdělanou advokátku a znalkyni starého irského práva, vyšetřit brutální vraždu náčelníka klanu ve vzdáleném Araglinu. Ačkoliv po příjezdu na místo činu Fidelma se svým pomocníkem... (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2015)
Třetí, závěrečná část trilogie, odehrávající se v době Julia Caesara, přináší rozuzlení dramatických osudů Romula, Tarquinia a Fabioly, hrdinů Zapomenuté legie a Stříbrného orla. Děj začíná v Alexandrii, kde Romula a Tarquinia naverbují do jedné z legií.. (viac o titule)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Růžena Milatová  ·  Vyšehrad (2014)
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů... (viac o titule)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jiří Orten  ·  Vyšehrad (2012)
Sbírku Ohnice napsal v roce 1939 - 1940 a vyšla v roce 1941. Je věnována památce zemřelého básníkova otce. Ve sbírce se spojuje básníkovo soukromí s válečnou dobou, kterou jako Žid prožíval ve velkém rasovém ponížení. (viac o titule)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Vladimír Nálevka  ·  Vyšehrad (2010)
Studená válka charaktrizovala světové dění v druhé polovině 20. století. V tomto časovém období se mezinárodní krize, vyvolané soupeřením dvou mocenských bloku, střídaly s relativně klidnými roky, kdy čas konfrontace vystřídalo "détente"... (viac o titule)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Lee Patrick  ·  Vyšehrad (2014)
Vysloužilý mariňák Sam Dryden, jehož výcviková kvalifikace díky dřívější účasti v několika utajovaných bezpečnostních projektech je vysoce nadprůměrná, truchlí nad... (viac o titule)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Tomáš Němeček a Pavel Rychetský  ·  Vyšehrad (2012)
(1)
Pavel Rychetský, stávající předseda Ústavního soudu, někdejší generální prokurátor České republiky, místopředseda federální a později i české vlády pro legislativu a senátor patří k nejrespektovanějším osobnostem na naší politické scéně. V rozhovoru... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Vlastimil Vondruška  ·  Vyšehrad (2014)
Kniha historika a spisovatele Vlastimila Vondrušky vypráví čtivým, ale přitom fundovaným způsobem o proměnách života staré Šumavy. Je doplněna téměř stem unikátních dobových fotografií ze sbírek Muzea Šumavy v Sušici. Autor popisuje osídlení hor od... (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Vladimíra Havlová a Petr Wohl  ·  Vyšehrad (2017)
V receptech je snížený obsah cholesterolu a potravin, které při tomto onemocnění způsobují podráždění žlučníku a žlučových cest. U jednotlivých receptů je propočtena nutriční hodnota pro jednu osobu. (viac o titule)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Karina Havlů  ·  Vyšehrad (2017)
Kuchařka určena stálým příznivcům, ale i nováčkům. Nejenže zde najdou některé tradiční pokrmy, ale budou mít možnost se seznámit i s recepty nevšedními... (viac o titule)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Zdeněk Matějček  ·  Vyšehrad (2017)
V době tak znejištěné, jako je ta naše, se jistě vyplatí sáhnout ke „klasice“, k níž dnes nepochybně patří i kniha Rodiče a děti slavného dětského psychologa profesora Matějčka. V téměř stovce drobných i šířeji... (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Vladimíra Havlová  ·  Vyšehrad (2008)
Tato kuchařka je určena těm, kteří trpí žaludeční neurózou, žaludečními vředy nebo žaludeční dyspepsií. Recepty jsou upraveny tak, aby mechanicky i chemicky... (viac o titule)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Friedrich Nietzsche  ·  Vyšehrad (2014)
Významný myslitel druhé poloviny 19. století Friedrich Nietzsche byl ve svých 24 letech – tehdy se stal profesorem řeckého jazyka a literatury na univerzitě v Basileji — považován za mimořádně nadaného filologa. Jeho filosofické myšlení zásadně... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Vladimíra Havlová  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Tato kuchařka je určena těm, které postihlo onemocnění jater. Vychází z přísné jaterní diety a snaží se nemocným zpestřit jídelníček. (viac o titule)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Friedrich Nietzsche  ·  Vyšehrad (2015)
Nietzsche se v této i předchozí knize věnované řecké kultuře svým způsobem vyznává ze svého obdivu k předsókratovským myslitelům, kteří podle něj... (viac o titule)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Daniela Fischerová  ·  Vyšehrad (2014)
Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na rubovou stránku všech dvanácti znamení? Pak jste na správné adrese. Daniela... (viac o titule)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 52

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička