Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Vyšehrad

V nabídce máme 1 038 titulů

1.
Pelham Grenville Wodehouse  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Román Zařídí to tetička patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rozjímání nad evangelii od známého českého filosofa a křesťanského myslitele. Nová publikace přináší více než šedesát krátkých zamyšlení nad nejrůznějšími duchovními, ale i zcela aktuálními a „světskými“ tématy... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
3.
Fawaz Gerges  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jaké jsou kořeny vzniku Islámského státu, jeho strategie a nečekaného úspěchu? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Jeden z nejvýznamnějších světových expertů na problematiku muslimského extremismu, rodák z Libanonu... (více o eknize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Libuše Koubská  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedním z výchozích bodů knihy, mapující období let 1880–1953, je deník válečného zajatce Josefa Bačovského, který jako rakouský domobranec prošel několika těžkými bitvami 1. světové války a poté padl do ruského zajetí. (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
5.
Citadela  E-KNIHA
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V edici Světová próza vychází již ve 5. vydání úplný překlad Saint-Exupéryho Citadely. Text, který se našel v Saint-Exupéryho pozůstalosti, byl z poloviny autorem... (více o eknize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
6.
Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vypravěčské umění představovalo ve staré Číně celé zvláštní, košaté odvětví literatury, jehož začátky sahají do dávné minulosti. Čínští lidoví vypravěči vytvořili osobitý novelistický útvar z vyprávění i veršů... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Hans Küng  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V době Ježíšova veřejného působení patřily ženy zcela přirozeně k volnému společenství jeho učedníků. A to přesto, že tehdy byla účast ženy na veřejném životě zcela nemyslitelná. Ježíšův otevřený přístup k nim... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Martina Riebauerová a Josef Koutecký  ·  Vyšehrad (2016)
Knižní rozhovor, který vznikl po sérii pravidelných setkání u ranní kávy s věhlasným profesorem Josefem Kouteckým, zakladatelem české dětské onkologie. Život tohoto moudrého muže mnohonásobně překračuje dimenze jednoho oboru, a tak autorka rozdělila... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2015)
Syndrom vyhoření neboli burn out je stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky. K do vyhořel, musel předtím hořet. M usel být zapálený pro svou – většinou lidumilnou – činnost. A le zapálíme-li svíčku na obou... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Jiří Orten  ·  Vyšehrad (2012)
Sbírku Ohnice napsal v roce 1939 - 1940 a vyšla v roce 1941. Je věnována památce zemřelého básníkova otce. Ve sbírce se spojuje básníkovo soukromí s válečnou dobou, kterou jako Žid prožíval ve velkém rasovém ponížení. (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
P.G. Wodehouse  ·  Vyšehrad (2010)
Nad jindy slunným zámkem Blandings, kde život plyne většinou tak příjemně, se stahují mračna. Utěšenou samotu zámeckého pána, lorda Emswortha, který nestojí o jinou společnost než o svoji milovanou Císařovnu z Blandingsu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Jaroslav Seifert  ·  Vyšehrad (2012)
Jaroslav Seifert, přední český básník a první nositel Nobelovy ceny za literaturu, ukončil svou alegorickou protiokupační tvorbu sbírkou Kamenný most ( 1944). Jedná se o pět romancí oslavující krásu Prahy. (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
Básnické prózy Prorok významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Pelham Grenville Wodehouse  ·  Vyšehrad (2017)
Román Zařídí to tetička patří mezi ty, jejichž děj zasadil autor do Ameriky, zde do Hollywoodu. Když při leteckém neštěstí zemřela mexická filmová hvězda proslulá bujarým životem Carmen Floresová, koupí její vznosný dům se vší (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Franz Werfel  ·  Vyšehrad (2017)
Další vydání slavného Werflovarománu "Píseň o Bernadettě", je vlastně dokumentární román, který na základě faktů vypravuje o životě Bernadetty Soubirousové... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Miroslav Bárta a Tomáš Tureček  ·  Vyšehrad (2013)
(1)
Jsou kolapsy dávných civilizací jen zapomenutou stránkou v knize historie? Rozhovor s prof. Miroslavem Bártou, naším předním egyptologem, přináší zajímavé pohledy na tento fenomén. Nejnovější výzkumy celé řady vědních oborů totiž ukazují, že faktory... (více o knize)
Naše cena: 308 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
18.
Zdeněk Matějček  ·  Vyšehrad (2017)
V době tak znejištěné, jako je ta naše, se jistě vyplatí sáhnout ke „klasice“, k níž dnes nepochybně patří i kniha Rodiče a děti slavného dětského psychologa profesora Matějčka. V téměř stovce drobných i šířeji... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
P.G. Wodehouse  ·  Vyšehrad (2009)
„Jistý kritik — neboť takoví lidé, říkám to s lítostí, existují – utrousil ohavnou poznámku o mém posledním románu, že obsahuje všechny staré wodehousovské postavy pod jinými jmény... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
P.G. Wodehouse  ·  Vyšehrad (2008)
2. vydání jednoho z nejlepších románů anglického humoristy. Hlavní postava, mladík Sam Marlowe, je sice chlapík se srdcem na pravém místě, zároveň je však neuvěřitelný smolař a stejně tak neuvěřitelné jsou situace, do nichž se dostává... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 52

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička