Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Vyšehrad

V nabídce máme 1 075 titulů

1.
Peter Tremayne  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Fidelma s Eadulfem řeší rituální vraždu třiatřiceti zavražděných mladíků V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Eseje slavného humoristy S nezaměnitelným pozorovacím talentem a humornou nadsázkou nás Jerome K. Jerome provází labyrintem svých úvah. Najdeme mezi nimi zamyšlení o prázdné kapse, o světobolu, o marnivosti a marnivých lidech, o úspěchu... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
3.
Peter Tremayne  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Fidelma s Eadulfem řeší rituální vraždu třiatřiceti zavražděných mladíků V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Josef Imbach  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Známý současný švýcarský teolog rozvíjí svůj výklad v několika rovinách. V první části se ptá (nábožensko-historicky), jakou úlohu hrály zprávy o zázracích ve starověkém... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
Jürgen Sarnowsky  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Evropané a jejich „dobývání“ světa. Cesta proti času do dob, kdy Evropané ještě netušili, jaké národy, jaká nebezpečí a jaká bohatství skrývají zámořské kraje a jiné vzdálené končiny země. Na podkladě mnoha cestovních... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
6.
Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vypravěčské umění představovalo ve staré Číně celé zvláštní, košaté odvětví literatury, jehož začátky sahají do dávné minulosti. Čínští lidoví vypravěči vytvořili osobitý novelistický útvar z vyprávění i veršů... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Vyšehrad (2014)
Šestidílná řada Dějin světa, vydaná v letech 2009–2010 prestižním německým nakladatelstvím WBG, přináší nový pohled na celek světových dějin od jejich nám známých počátků až po současnou éru globalizovaného světa. Početný kolektiv autorů zahrnuje přední.. (více o knize)
Naše cena: 3 884 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
8.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Všichni žijem v blázinci, tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, ... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
9.
Růžena Milatová  ·  Vyšehrad (2014)
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2008)
Když otec Tim obdrží záhadný dopis bez podpisu, který ho vybízí, aby se vrátil domů, hned ví, že je to pobídka, aby udělal to, o čem už dlouho uvažoval... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Carin Gerhardsen  ·  Vyšehrad (2014)
Hammarbyjská policie stojí bezradně před brutální popravou filipínské ženy a jejích dvou dětí u ní v bytě. Po pachateli nenajde žádné stopy a vyvstávají další a další otázky. Proč žije švédský otec dětí izolovaně, téměř bez kontaktu s okolním světem? (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Jan Skácel  ·  Vyšehrad (2013)
Český básník Jan Skácel s bytostným vztahem k Moravě je autorem dvaceti básnických sbírek, dvou děl prozaických a rozmanité tvorby pro děti. Od roku 1969 nesměl... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
Básnické prózy Prorok významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
John Archibald  ·  Vyšehrad (2017)
Kniha jednoduše, stručně a především čtivě seznamuje čtenáře-neodborníka s tím, co to vlastně znamená žít ve století biotechnologií a v čem spočívá ono „kouzlení“ vědců s DNA... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 34%) posíláme do 5 dnů
16.
Martina Riebauerová a Josef Koutecký  ·  Vyšehrad (2016)
Knižní rozhovor, který vznikl po sérii pravidelných setkání u ranní kávy s věhlasným profesorem Josefem Kouteckým, zakladatelem české dětské onkologie. Život tohoto moudrého muže mnohonásobně překračuje dimenze jednoho oboru, a tak autorka rozdělila... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2014)
V dobrodružném historickém románu plném překvapivých zvratů zachycuje autor neklid, brutalitu i nádheru Říma v 1. století př. Kr., kdy mu vládne triumvirát Julius Caesar, Pompeius a Crassus... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2017)
Napínavý příběh inspirovaný slavnou bitvou v Teutoburském lese z roku 9, kde Římané utrpěli od germánských kmenů drtivou porážku. Tři římské legie, které se pod velením guvernéra v provincii Germánie Publia Vara a centuriona Lucia Tulla vracely do... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Friedrich Nietzsche  ·  Vyšehrad (2014)
Významný myslitel druhé poloviny 19. století Friedrich Nietzsche byl ve svých 24 letech – tehdy se stal profesorem řeckého jazyka a literatury na univerzitě v Basileji — považován za mimořádně nadaného filologa. Jeho filosofické myšlení zásadně... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
20.
Miroslav Bárta a Martin Kovář  ·  Vyšehrad (2016)
Úvahy expertů o současném stavu společnosti Po mimořádně úspěšné knize Povaha změny, v němž se kolektiv odborníků pod edičním vedením egyptologa M. Bárty, historika M. Kováře a vojenského specialisty O. Foltýna zamýšlí nad palčivými otázkami... (více o knize)
Naše cena: 645 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
123456789 … 54

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička