Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Slovart CZ

Společnost Nakladatelství Slovart, s.r.o., byla založena v Praze v únoru 1994 jako dceřiná firma Vydavateľstva Slovart, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Nakladatelství Slovart vydalo již více než 2000 českých titulů, a to licenčních knih předních světových nakladatelů (např. Dorling Kindersley, Könemann, Taschen, Gallimard). Dále vydává knihy domácích

autorů převážně z oblasti dětské a populárně naučné literatury např. Naše vlast, Encyklopedie naší přírody s trvalou snahou, aby měly reálnou perspektivu prosadit se i v zahraničí.

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo také nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydává ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízí sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa.

Za poslední roky si Nakladatelství Slovart výrazně upevnilo pozici na českém knižním trhu, o jeho knihy je i velký mediální zájem a patří mezi nejvyhledávanější nakladatelství ze strany tuzemských i zahraničních obchodníků, běžných zákazníků i autorů.

Trvalé a cílené získávání perspektivních zahraničních kontaktů významně přispívá k rozšiřování vývozní, dovozní i ediční činnosti. Nakladatelství se stalo vývozcem nejprestižnějších českých knih o umění i od jiných vydavatelů do četných států Evropy, ale i do Japonska, USA a dalších zemí. Vlastní produkce a obchodní aktivity firmy jsou každoročně vysoce hodnoceny na nejvýznamnější přehlídce oboru v ČR - mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha.

Více informací

V nabídce máme 1 280 titulů

1.
Jacob Grimm a Wilhelm Grimm  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Jacob Grimm a Wilhelm Grimm pomáhali v 19. storočí ľudovým príbehom, ktoré šírili doboví rozprávači, stať sa súčasťou nemeckého písomníctva. Túto pozoruhodnú zbierku... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
2.
Karen Dionne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Dcera krále močálů je okouzlujícím napínavým psychologickým thrillerem, příběhem ženy, která musí riskovat vše, aby pronásledovala nebezpečného muže, který jí ničil minulost a nyní hrozí, že ukradne i její budoucnost. Tím muže (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
3.
kolektiv autorů/autorek  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (1)
Nejúžasnější vydání ze všech!... (více o knize)
Naše cena: 497 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
4.
Brian May  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May... (více o knize)
Naše cena: 1 415 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
5.
Lucy O'Reilly  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (1)
Vejce se dnes považuje za superpotravinu – chutnou, výživnou, dostupnou a s bonusem balení v přírodním obalu. Jeho neutrální chuť poslouží jako ideální pozadí pro celou... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 7%) posíláme do 3 dnů
6.
Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Od neuvěřitelného hmyzu a masožravých dinosaurů přes drahé kameny až ke starému Římu. Každá stránka je plná informací a fascinujících faktů o vědě, přírodě, kultuře, sportu a historii, které doplňuje... (více o knize)
Naše cena: 594 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
7.
Jean-Philippe Blondel  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Je pondělí ráno. Do vlaku v 6:41 nastupuje po náročném víkendu u rodičů úspěšná podnikatelka Cécile Duffaut. Na jediné volné místo vedle ní usedá její dávný milenec, Philippe... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
8.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když osud malému Pařížanovi Pierrotovi určí, že bude žít u tety na vrcholu hory, nemá chlapec ještě ponětí, kam se svět řítí. Jenže píše se rok 1935 a tajuplný dům, kde teta pracuje jako hospodyně, je zlověstný Berghof... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
9.
Julia Donaldson  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Elen je v šoku, když na ni ze zrcadla v koupelně promluví její dvojnice. Je to princezna Zrcadlenka, která Elenku zatáhne do spousty problémů. Nejprve způsobí potopu při léčbě dračích neštovic, potom rozzuří všechny prodavače... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
10.
Astrid Lindgren, Kerstin Ekman a Karin Nyman  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Deníky Astrid Lindgrenové vyšly poprvé loni ve Švédsku a okamžitě se staly senzací. Text překypuje hlubokým smutkem i strachem, zároveň... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
11.
Karen Dionne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dcera krále močálů je okouzlujícím napínavým psychologickým thrillerem, příběhem ženy, která musí riskovat vše, aby pronásledovala nebezpečného muže, který jí ničil minulost a nyní hrozí, že ukradne i její budoucnost... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Manželé Brocketovi jsou úplně obyčejný, spořádaný pár a jsou na to náležitě pyšní - nad vším zvláštním či odlišným ohrnují nos. Jenže pak se jim narodí Barnaby, a hned jak přijde na svět, je nabíledni, že on obyčejný... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
13.
Peternelle van Arsdale  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jako dítě se Alys rýmovačkám o Bestii smála a strach, který vyvolávaly příběhy o čarodějnicích, ji mrazil jen příjemně. Pak ale jednoho dne přišly. Ty dvě. A s celou vesnicí a dosavadním bezstarostným životem byl konec... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
14.
Fabio Bourbon a Enrico Lavagno  ·  Slovart CZ (2015)
Objavte nevšedné krásy a turistické atrakcie Svätej zeme a vydajte sa na vzrušujúcu cestu za objavovaním jednej zo základných križovatiek dejín – bola dejiskom... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Cassandra Clare  ·  Slovart CZ (2017)
(28)
Los Angeles, 2012. Je tomu již pět let, co dvanáctiletá lovkyně stínů Emma Carstairsová přišla za Temné války o oba rodiče. Dnes už Emma dávno není dítě, ale mladá žena odhodlaná k... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
16.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(43)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
17.
Lucie Ehrenbergerová a Nicole Ehrenbergerová  ·  Slovart CZ (2016)
NA SKLADĚ (15)
Lucie a Nicole z A Cup of Style mají nyní kromě blogu a videí i krásný diář, v němž se snoubí elegance a užitečnost! Do Motivačního diáře na rok 2017 si nejen zapíšeš všechno, co potřebuješ, a přehledně si naplánuješ úkoly i radosti díky mnoha přehledným. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
18.
Paolo Hewitt  ·  Slovart CZ (2013)
(1)
Neotřelý a podmanivý pohled na život a hudbu kapely, která jednou provždy změnila tvář popkultury. Beatles jsou bezpochyby největší rockovou kapelou. Padesát let od chvíle, kdy 5. října 1962 vydali svůj singlový debut... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Ekkehard Ophoven  ·  Slovart CZ (2011)
NA SKLADĚ
Kniha Lovná zvěř je určena myslivcům a všem milovníkům přírody... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Rick Broadbent  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Tato kniha je první zahraniční biografií, která dokumentuje nevšední vzestup, pád a rehabilitaci muže, který byl prohlášen za „největšího běžce všech dob". Je to také příběh zlatého... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 64

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička