Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media o literaturu pro dospělé. Jejich ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu různých žánrů - od lehčích románků nebo humoristického čtení, přes závažnější psychologické a společenské romány, hororové sci-fi povídky nebo historické romány - s osobitým důrazem na angloamerickou a českou prózu. Mezi autory, které vydáváme, patří také spisovatelská esa jako Andrzej Sapkowski, Graham Greene, J.G. Ballard, Michael Chabon, KazuoIshiguro, laureáti Nobelovy ceny José Saramago a Kenzaburóoe; z českých autorů v Plusu vycházejí například Josef Škvorecký, Ján Novák, Petr Placák, Jaroslav Žák, Václav Vokolek či Ondřej Neff.

Více informací

V nabídce máme 347 titulů

1.
Jostein Gaarder  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Jostein Gaarder, autor Sofiina světa, i ve své knížce pro dospělé hýří příběhy. Tentokrát je vypráví hlavní hrdina Jakop, vážený akademik a vášnivý lingvista, který je natolik osamělý, že navštěvuje pohřby cizích lidí a dává se na... (viac o titule)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
2.
Monica Wood  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Otec-kytarista, syn se zálibou v Guinnesových rekordech a 104letá stařenka... Jak to jde dohromady? Tichý chlapec se sblíží s prastarou podivínskou paní, která k sobě dřív nikoho nepustila. On se od ní učí reči ptáků, ona se učí... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.5.2017) posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
3.
Ivo Hudeček  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Jednoho rána kráčí finanční rada Dolnopolský do svého úřadu a najde botu. Na tom by nebylo nic podivného, pokud by v té botě nebyla i noha... (viac o titule)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 8.5.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
4.
Robert Seethaler  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Útlý román Celý život patří k vzácným knihám, které připomínají důstojnost prostého života a nenápadné hrdiny, pro něž hodnoty jako skromnost, pracovitost a obětavost nejsou jen slova. Svou průzračností a opravdovostí kniha... (viac o titule)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 1.5.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
5.
Ray Bradbury  ·  Plus (2017)
NOVINKA
V roce 1951, rok po vydání Marťanské kroniky, vychází sbírka Raye Bradburyho Ilustrovaný muž. Třebaže v pořadí druhá, jde o první autorovu sbírku, jež představila jeho triumfální vypravěčské umění v překvapivých podobách od... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 8.5.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
6.
Sun-c'  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Preslávená úvaha majstra Suna o vojenskom umení sa teší neutíchajúcemu záujmu čitateľov i po viac ako dva a pol tisíc rokoch, ktoré uplynuli od jeho napísania. V čom spočíva jeho obľúbenosť? Paradoxne vôbec nie v jeho vojenských aspektoch, ale v... (viac o titule)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.5.2017
7.
Gail Honeyman  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Eleanor Olifantová je čudáčka. Vymyká sa všeobecným predstavám o spoločenskom správaní a má vo zvyku povedať presne to, čo má na jazyku. V spojení s nezvyčajným výzorom – zjazvené líce, rukavica na zakrytie ekzému – to znamená, že Eleanor je... (viac o titule)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 2.6.2017
8.
Peter May  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Počas degustačného turné po vinárskom regióne Gaillac náhle zmizne špičkový svetový znalec a kritik vín Gil Petty. O rok neskôr ho nájdu v gaillackej vinici oblečeného do karmínového rúcha Rádu božskej fľašky, spoločenstva, ktoré sa venuje propagácii... (viac o titule)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 26.5.2017
9.
Andrzej Sapkowski  ·  Plus (2017)
NOVINKA (6)
V šiestej časti epopeje o zaklínačovom svete, ktorým zmietajú kruté vojny, nás magický rozprávač Sapkowski zavedie do chatrče pustovníka, stratenej medzi močiarmi, kde sa ťažko ranená Ciri pomaly uzdravuje. Po jej stopách však vytrvalo pátrajú... (viac o titule)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 2.6.2017
10.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. .. (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Heine Bakkeid  ·  Plus (2017)
Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil na ruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku, a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic nečeká. Nebo je to jinak? Když ho o pomoc požádají... (viac o titule)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
12.
Keith Stuart  ·  Plus (2017)
(1)
Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (9)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (viac o titule)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Robert Galbraith and J.K. Rowling  ·  Plus (2016)
Co spojuje smrt oblíbené modelky, slavného spisovatele a řady bezejmenných žen? Comoran Strike! Detektiv, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Tři knihy, tři detektivní případy, ale ještě něco navíc. S Cormoranem a jeho půvabnou a vpravdě... (viac o titule)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Robert Galbraith and J.K. Rowling  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (2)
Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na... (viac o titule)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 28%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Tove Jansson  ·  Plus (2011)
V Knize léta Tove Janssonová, autorka známých příběhů o Muminech, zpracovala své vlastní vzpomínky na léta, která v dětství trávila na ostrůvku Klovharun u finského pobřeží. Prostořeká Sofie přijíždí na ostrov spolu s tatínkem a babičkou... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Howard Phillips Lovecraft  ·  Plus (2011)
(5)
Třetí svazek souborného beletristického díla H. P. Lovecrafta obsahuje povídky a romány z let 1926 - 1930, z autorova nejproduktivnějšího období. Příběh Případ Charlese Dextera Warda, je přibližně v polovině přerušen, aby si i dnešní Lovecraftův... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Robert Galbraith and J.K. Rowling  ·  Plus (2015)
(7)
Hedvábník, druhá kniha z řady vysoce oceňovaných detektivních románů s Cormoranem Strikem a jeho energickou mladou asistentkou Robin Ellacottovou, je strhující a čtivý příběh. Když zmizí spisovatel Owen Quine, jeho žena se obrátí na soukromého... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Karen Joy Fowler  ·  Plus (2016)
(1)
„Světem panuje skálopevné přesvědčení, že svobodný muž, který má slušné jmění, se neobejde bez ženušky.“ Ač tato věta hodnotila stav společnosti před dvě stě lety, Jocelyn se jí řídí dodnes. Sama se sice nikdy nevdala, ale jinak... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička