Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media o literaturu pro dospělé. Jejich ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu různých žánrů - od lehčích románků nebo humoristického čtení, přes závažnější psychologické a společenské romány, hororové sci-fi povídky nebo historické romány - s osobitým důrazem na angloamerickou a českou prózu. Mezi autory, které vydáváme, patří také spisovatelská esa jako Andrzej Sapkowski, Graham Greene, J.G. Ballard, Michael Chabon, KazuoIshiguro, laureáti Nobelovy ceny José Saramago a Kenzaburóoe; z českých autorů v Plusu vycházejí například Josef Škvorecký, Ján Novák, Petr Placák, Jaroslav Žák, Václav Vokolek či Ondřej Neff.

Více informací

V nabídce máme 351 titulů

1.
Olivier Bourdeaut  ·  Plus (2017)
NOVINKA (1)
„Otec mi vyprávěl, že než jsem se narodil, lovil mouchy, a lovil je harpunou.“ Tak začíná neuvěřitelné vyprávění o krajně neobvyklé rodině a jejím mazlíčkovi Mademoiselle Superfétatoire, což je exotický druh ptáka z čeledi jeřábovitých. V nepořádné... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #5
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
3.
Ray Bradbury  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ (5)
451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy. Až do dne, kdy si hasič Guy Montag začne... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Tom Perrotta  ·  Plus (2016)
(1)
Pozůstalí Toma Perrotty přinášejí myšlenkově pronikavý pohled na společnost zasaženou nevysvětlitelnou událostí. Poté co 2 % celosvětové populace náhle beze stopy zmizí, se zbytek lidstva zoufale snaží pochopit, co se stalo, a hlavně, co bude... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. .. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Jostein Gaarder  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ (1)
Jostein Gaarder, autor Sofiina světa, i ve své knížce pro dospělé hýří příběhy. Tentokrát je vypráví hlavní hrdina Jakop, vážený akademik a vášnivý lingvista, který je natolik osamělý, že navštěvuje pohřby cizích lidí a dává se na... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Plus (2014)
(14)
Když se supermodelka Lula Landryová zřítí z balkonu v londýnské čtvrti Mayfair, policie dojde k závěru, že šlo o sebevraždu. Její bratr má však pochybnosti – aby zjistil pravdu o její smrti, najme si soukromého detektiva... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
(9)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
9.
Adam Chromý  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ
Od roku 2006 už není Pluto planeta. Největší událost ve vesmíru od Velkého třesku zůstala téměř bez povšimnutí. Nevšimli si ani David s Alicí, jejichž svět se smrsknul na pár společně sdílených metrů čtverečních, kde se jeden... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
Pascal Mercier  ·  Plus (2012)
(1)
Nočním vlakem do Lisabonu nadchnul Pascal Mercier miliony čtenářů po celém světě. Teď vypráví příběh Ley, mladé dívky, která po smrti matky uzavřela do sebe před celým světem, a teprve zvuk houslí ji navrátí zpět do života... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Miguel de Unamuno  ·  Plus (2012)
Novela Ábel Sánchez, od španělského myslitele, spisovatele a básníka Miguela de Unamuno, patří ke knihám, jež nikdy nezestárnou, protože pronikají k samé podstatě lidských vztahů a citů a zachycují archetypální rysy lidských povah... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Tove Jansson  ·  Plus (2011)
V Knize léta Tove Janssonová, autorka známých příběhů o Muminech, zpracovala své vlastní vzpomínky na léta, která v dětství trávila na ostrůvku Klovharun u finského pobřeží. Prostořeká Sofie přijíždí na ostrov spolu s tatínkem a babičkou... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Karel Pacner  ·  Plus (2017)
Překvapivé, někdy dokonce neuvěřitelné příběhy moderních dějin, kterým, ač je to s podivem, historici nevěnovali zatím pozornost, objevil publicista a popularizátor vědy Karel Pacner. Hrdiny poutavé knihy jsou např. první dáma... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Plus (2015)
(7)
Hedvábník, druhá kniha z řady vysoce oceňovaných detektivních románů s Cormoranem Strikem a jeho energickou mladou asistentkou Robin Ellacottovou, je strhující a čtivý příběh. Když zmizí spisovatel Owen Quine, jeho žena se obrátí na soukromého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Stephen Clarke  ·  Plus (2011)
(3)
Jak bez úhony přežít v zemi, kde na vás čeká spousta nečekaných nástrah a jazyk místních obyvatel je veskrze záludný? Může se vám snadno přihodit, že namísto zdvořilého poděkování („merci beaucoup“) komusi nechtěně pochválíte půvabné pozadí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Boris Akunin  ·  Plus (2005)
Rok 1877, rusko-turecká válka, válečné pole nedaleko bulharského města Plevno - to nejí nejlepší prostředí pro osamělou ženu, cestující v přestrojení za muže, tak jak to podnikla hrdinka románu Varja... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 7 dnů
18.
Petr Hugo Šlik  ·  Plus (2016)
Představte si, že stojíte na tržišti a pozorujete hemžení kolem… K jakému stánku se vydáte nejprve? A pokud byste se rozhodli jinak, změnilo by to nějak běh následujících událostí? A čí osudy se tu proplétají? Deset postav, deset úhlů pohledu, jak... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
George Mikes  ·  Plus (2011)
(1)
George Mikes v úsporných a o to vtipnějších povahopisných črtách postihuje svéráz života v Anglii a nástrahy, jaké tam čekají na „cizozemce“, člověka, který přišel odjinud a usiluje o přijetí do vybrané společnosti těch opravdových Britů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Samuel Bjork  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ (9)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička