Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Plus

V nabídce máme 341 titulů

1.
Jostein Gaarder  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Jostein Gaarder, autor Sofiina světa, i ve své knížce pro dospělé hýří příběhy. Tentokrát je vypráví hlavní hrdina Jakop, vážený akademik a vášnivý lingvista, který je natolik osamělý, že navštěvuje pohřby cizích lidí a dává se na... (viac o titule)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 4 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 24. 4. 2017
2.
Geir Tangen  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Když novinář Viljar Gudmundsson obdrží e-mail od kohosi, kdo se vydává za soudce a kata jedné místní ženy, považuje to za špatný vtip: zpráva mu připomíná spíš úryvek vytržený z pokleslé detektivky. Přepošle e-mail policii a snaží se na celou záležitost r (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 3. 4. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
3.
Ann Leckie  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Co kdybyste měli k dispozici tisíce těla a všemocnou technologii? A co kdyby vám to všechno zničehonic sebrali? Vládce Rádče svěřila Breq velení nad Milostí Kalr a poslala je na jediné místo, kam by byly ochotné se vypravit: na stanici Athoek, kde... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17. 4. 2017
4.
Benjamin Parzybok  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Náhoda svede dohromady tři mladé muže jako spolubydlící v bytě, jemuž vévodí obrovský oranžový gauč. Thom je skvělý hacker, ale taky pořádný smolař; Tree mystický snílek a Erik nenapravitelný... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 10. 4. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
5.
Adam Chromý  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Od roku 2006 už není Pluto planeta. Největší událost ve vesmíru od Velkého třesku zůstala téměř bez povšimnutí. Nevšimli si ani David s Alicí, jejichž svět se smrsknul na pár společně sdílených metrů čtverečních, kde se jeden... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
6.
Ray Bradbury  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ TOP #53 (5)
451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy. Až do dne, kdy si hasič Guy Montag začne... (viac o titule)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 24 hodin
7.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ TOP #94 (9)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (viac o titule)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 24 hodin
8.
Petr Hugo Šlik  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Představte si, že stojíte na tržišti a pozorujete hemžení kolem… K jakému stánku se vydáte nejprve? A pokud byste se rozhodli jinak, změnilo by to nějak běh následujících událostí? A čí osudy se tu proplétají? Deset postav, deset úhlů pohledu, jak... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 24 hodin
9.
Samuel Bjork  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ (9)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 24 hodin
10.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. .. (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 24 hodin
11.
Heine Bakkeid  ·  Plus (2017)
Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil na ruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku, a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic nečeká. Nebo je to jinak? Když ho o pomoc požádají... (viac o titule)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
12.
Keith Stuart  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ
Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 24 hodin
13.
Tove Jansson  ·  Plus (2011)
V Knize léta Tove Janssonová, autorka známých příběhů o Muminech, zpracovala své vlastní vzpomínky na léta, která v dětství trávila na ostrůvku Klovharun u finského pobřeží. Prostořeká Sofie přijíždí na ostrov spolu s tatínkem a babičkou... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Pascal Mercier  ·  Plus (2012)
(1)
Nočním vlakem do Lisabonu nadchnul Pascal Mercier miliony čtenářů po celém světě. Teď vypráví příběh Ley, mladé dívky, která po smrti matky uzavřela do sebe před celým světem, a teprve zvuk houslí ji navrátí zpět do života... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Pascal Mercier  ·  Plus (2015)
(9)
Hrdina románu Raimund Gregorius je profesorem starých jazyků na gymnáziu v Bernu. Starší pán se svými návyky a zaběhlými rituály, od kterého nikdo nečeká, že by mohl svůj život ještě nějak změnit. Jednoho rána se však na mostě setká s tajuplnou ženou... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Howard Phillips Lovecraft  ·  Plus (2011)
(5)
Třetí svazek souborného beletristického díla H. P. Lovecrafta obsahuje povídky a romány z let 1926 - 1930, z autorova nejproduktivnějšího období. Příběh Případ Charlese Dextera Warda, je přibližně v polovině přerušen, aby si i dnešní Lovecraftův... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Bill Bryson  ·  Plus (2010)
(2)
Povinná četba pro všechny anglofily! Kniha, která inspirovala Stephena Clarka k vytvoření úspěšné série Merde; kniha, v níž její autor Bill Bryson ukazuje, proč Británie celá staletí fascinuje zbytek světa; ... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Plus (2017)
Praha a její krásy se dají obdivovat různými způsoby: na procházce, listováním v knihách, pročítáním průvodců či knih o její historii… ale už jste si někdy Prahu spojili? Že ne? Nejvyšší čas to vyzkoušet a podívat se tak na pražské památky a zajímavá... (viac o titule)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Karen Joy Fowler  ·  Plus (2016)
(1)
„Světem panuje skálopevné přesvědčení, že svobodný muž, který má slušné jmění, se neobejde bez ženušky.“ Ač tato věta hodnotila stav společnosti před dvě stě lety, Jocelyn se jí řídí dodnes. Sama se sice nikdy nevdala, ale jinak... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička