Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Omega

KNIHY OMEGA je nakladatelství, které vzešlo z velké poptávky zákazníků po klasické české i světové literatuře, jejíž nová vydání na trhu dlouhodobě scházela. Pod hlavičkou našeho nakladatelství tedy vychází klasická knižní tvorba s nově zpracovanými obálkami a současné češtině přizpůsobeným jazykem. Mimo to jsme se v posledních dvou letech zaměřili na celosvětově úspěšnou literaturu, nové kuchařky, osobnostní rozvoj a další oblíbené tituly.

Více informací

V nabídce máme 596 titulů

1.
Lauren Graham  ·  Omega (2017)
NOVINKA TOP #3
V této knize se herečka Lauren Graham pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famílie... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Tara Bennett  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Nahlédněte do zákulisí prvních dvou řad seriálu Cizinka, natočeného podle bestsellerů Diany Gabaldon, s tímto oficiálním ilustrovaným průvodcem televizní společnosti Starz... Bylo jen otázkou času, kdy podle bestsellerů Diana Gabaldon (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
3.
Dana Jacobi  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné. Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
4.
Kate McMillan  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Burger je klasický pokrm, ať už jde o nedělní večeři nebo grilování na zahradě. V této knize najdete recepty na všechny druhy velkých burgerů, každý si zde najde své – masové, vegetariánské, originální i velmi jednoduché burgery... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Matteo Strukul  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Florencie, 1429. Po smrti patriarchy Giovanniho Medicejského se ocitnou jeho synové, Cosimo a Lorenzo, v čele obrovského finančního impéria. Současně jsou ale obklopeni zapřisáhlými nepřáteli jako Rinaldo degli Albizzi a Palla Strozzi, představiteli... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Kim Hooper  ·  Omega (2017)
Emily se dostalo štěstí dříve než většině ostatních. Jako velmi mladá se vdala za muže, jehož vášnivě milovala, a budovala si život, jaký vždycky chtěla. Ale nic netrvá věčně. Pár ukvapených rozhodnutí, zamilování do jiného muže, nechtěné těhotenství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Phil Collins  ·  Omega (2017)
(2)
Upřímný, vtipný a nelakovaný příběh Phila Collinse, jeho písní, hitů a koncertů, jeho sňatků a rozvodů, jeho stoupání na vrchol hitparád i článků v bulváru. Jako jeden z pouhých tří světových hudebníků prodal více než 100 milionů desek... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jan Otčenášek  ·  Omega (2014)
(3)
Mladý student Pavel se rozhodl vyrazit na příjemnou večerní procházku. Rozjímal přitom o dospělosti a své myšlenky chtěl okořenit vykouřením cigarety na lavičce v parku. Sice tam seděla nějaká smutná dívka s kufříkem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Viktor Dyk  ·  Omega (2013)
(3)
Námět Krysaře vychází ze saského, staroněmeckého motivu, který Dykovi posloužil jako volné schéma svého díla. T ato báj s reálným základem vypráví o krysaři, který roku 1284 očistil město Hameln od krys, a když mu nebyla vyplacena slíbená odměna... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
(11)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Scott Carney  ·  Omega (2017)
Každý rok miliony lidí zanechají cvičení ve fitkách a snaží se zocelit Boot Campy v obtížných surových podmínkách. Sdílejí ideologii, že v komfortu moderní doby jsme zeslábli a fyzickou ondici nejlépe nabydeme v původním prostředí našich předků... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Její život byl dramatický. Vyrůstala v bídě ve švédské provincii, její rodina byla těžce poznamenána tragickým úmrtím její sestry. Mladá Marie prorazila ve Švédsku již jako dívka a Roxette se brzy staly celosvětově známými. Dnes jsou Roxette jako další... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Victor Hugo  ·  Omega (2014)
(3)
V devatenáctém století se na těžké galeje mohl dostat třeba člověk, který zcizil bochník obyčejného chleba. Pokud se z nucených prací pokusil uprchnout, za kus pečiva pak musel v nelidských podmínkách lámat kámen víc než dvacet let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Karel Jaromír Erben  ·  Omega (2014)
(41)
Kytice, stěžejní dílo Karla Jaromíra Erbena, je jedinou ucelenou sbírkou básní, kterou kdy slavný spisovatel vydal. Obsahuje třináct balad velmi silně ovlivněných slovanskou lidovou slovesností... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Shannon Kirk  ·  Omega (2017)
(1)
Představte si bezmocnou, šestnáctiletou, těhotnou dívku, kterou právě někdo unesl z domova a naložil do špinavého auta. Jenže: dívka je sociopatka, má IQ na hranici geniality a je to skvělá manipulátorka. Od první chvíle únosu touží po dvou věcech... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Romain Rolland  ·  Omega (2015)
NA SKLADĚ (6)
Petr potká Lucii úplně náhodou. Během bombardování Paříže v lednu 1918 oba před náletem utečou na stanici podzemní dráhy. Někdy i nenápadný pohled a dotyk v bezejmenném davu mohou být začátkem velké lásky, která dokáže rozkvést... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Napoleon Hill  ·  Omega (2016)
Tato kniha je prezentací amerických životních hodnot par exelence. Vychází z tezí A. Carnegieho o tom, jak dosáhnout pomocí sebeovládání úspěchu. Správné zvládnutí různých situací a svých emocí je základem, který vede k dosažení jakýchkoliv cílů... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
18.
William Shakespeare  ·  Omega (2015)
(1)
Veronou zmítá konflikt mezi mocnými patricijskými rody Monteků a Kapuletů, jejichž spor se snaží urovnat i kníže Eskalus. V této složité situaci se mladý Romeo Montek rozhodně tajně navštívit ples pořádaný úhlavními nepřáteli jeho rodiny... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Marc Elsberg  ·  Omega (2017)
Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Holly Seddon  ·  Omega (2017)
Nezapomeňte dýchat.. Amy Stevenson byla největší novinová zpráva z roku 1995. Teprve patnáctiletá Amy zmizela, když se vracela ze školy, a o tři dny později byla nalezena v bezvědomí. Její útočník nebyl nikdy dopaden a její andělská... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička