Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vydávají široké spektrum titulů od populární beletrie přes literaturu faktu až po odbornou literaturu.

Více informací

V nabídce máme 2 469 titulů

1.
Darcey Bussell  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Rosa se spolu s nejlepší kamarádkou Olivií zúčastní konkurzu do Královské baletní školy v Londýně. Během zkoušek se však ocitne v Zemi kouzel – jako vždy zrovna ve chvíli, kdy tamní obyvatelé potřebují její pomoc. Zlá víla se totiž touží stát královnou... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Lucie Šavlíková  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Díky tomuhle bohatě ilustrovanému památníčku určenému k dotvoření se z holčiček a kluků na chvíli stanou nejen malíři, spisovatelé, dobří pozorovatelé nebo třeba kuchtíci, ale především poslové milých slov (i beze slov) a lásky... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Patnáctiletá Holly po zuřivé hádce s matkou zabouchne dveře za svým starým životem. Když nyní prochází anglickým venkovem, podivná setkání a souhry náhod přetvářejí... (více o knize)
Naše cena: 553 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jean-Michel Cohen  ·  Mladá fronta (2014)
V této knize naleznete 325 snadných rychlých receptů, užitečné rady a praktické seznamy, které vám pomohou dosáhnout správné váhy a udržet si ji. Klíčem k úspěchu diety je, že si sami můžete přizpůsobit jídelníček a máte k dispozici rozmanité pokrmy... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
5.
Karel Hynek Mácha  ·  Mladá fronta (2001)
Slavný Máj v dalším vydání s doslovem Karla Šiktance. ...Co dodat...? (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Paramhans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2006)
(4)
Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Wendy Holden  ·  Mladá fronta (2016)
(3)
Mezi milionem obětí holokaustu, které byly v roce 1944 poslány do koncentračního tábora Osvětim-Birkenau, prošly Priska, Rachel i Anka jeho branami s tajemstvím – všechny tři právě otěhotněly, a svému osudu musely čelit samy, bez manžela... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2014)
(1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh. Speciální kapitola je věnována ultraběhům... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Roland Kaltenegger  ·  Mladá fronta (2016)
Když Matthäus Hetzenauer (1924–2004), rodák z tyrolského Brixenu, na podzim 1942 narukoval do německého wehrmachtu, nejprve to vypadalo, že z něj bude střelec z minometu. Na jaře 1944 však tento vášnivý lovec nastoupil do školy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
(2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Kateřina Janouchová  ·  Mladá fronta (2016)
Cecilie Lundová si pozvolna zvyká na nový život bez manžela i na skutečnost, že teď mají s Johnem děti ve střídavé péči. Ani na porodním oddělení, kde pracuje, není situace právě růžová. Úsporná opatření v nemocnici si vybírají svou daň... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2016)
Když nastane přesně ta správná chvíle, objevíte v úzké uličce lemované cihlovou zdí, jen kousek od obyčejné anglické hospody, vchod do neobyčejného domu. Cizí člověk vás tam osloví jménem a pozve vás dovnitř. Zpočátku se vám (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Laura Markhamová  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Většina knih na téma rodičovství se zaměřuje na změnu chování u dětí. Kniha, kterou držíte v rukou, začíná u nás – tedy u rodičů. Pomůže nám lépe porozumět... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Hal Vaughan  ·  Mladá fronta (2017)
Gabrielle „Coco“ Chanel, první dáma haute couture, vytvořila vzhled moderní ženy. Ve dvacátých letech minulého století vydělala obrovské jmění a vybudovala módní impérium. Její život mezi lety 1941 až 1954 zůstával ovšem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Vasilij G. Zajcev  ·  Mladá fronta (2012)
(3)
První české vydání vzpomínek proslulého sovětského odstřelovače, jehož osudy ztvárnil film Nepřítel před branami (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
17.
Bruno Sutkus  ·  Mladá fronta (2016)
Bruno Sutkus (1924–2003), pocházející z litevsko-německé rodiny usazené ve Východním Prusku, působil za druhé světové války jako odstřelovač v 68. pěší divizi wehrmachtu a za pouhých šest měsíců na frontě prokazatelně zneškodnil 209 sovětských vojáků... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Mladá fronta (2014)
Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled na hry XXII. Zimní olympiády v Soči. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Christopher McDougall  ·  Mladá fronta (2015)
Autor bestselleru Zrozeni k běhu se vydal do Středomoří, aby zjistil, že tajemství antických řeckých hrdinů jsou na Krétě stále živá a čekají na to, až budou moci proniknout do svalů a mysli rekreačních sportovců a budoucích hrdinů na celém světě... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 124

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička