Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Knižní klub

Na českém trhu již tradiční značka je také nejstarší nakladatelskou značku Euromedia Group. Nabízí především českou literaturu, detektivky, krimi, thrillery, militarie, historické romány a dětskou literaturu. Ke kmenovým autorům KK patří např. Agatha Christie, Dick Francis, Frederick Forsyth, Ken Follett, Robin Cook či Philipp Vandenberg. V edici Záhady vychází např. Erich von Däniken.

Více informací

V nabídce máme 2 267 titulů

1.
Elan Mastai  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Víte, jak si lidé před padesáti lety představovali život v roce 2016? V tom, ve kterém žije Tom Barren, se jejich sny dokonale splnily. Lidstvo si užívá blahobytu, létajících aut, pohyblivých chodníků, základen na Měsíci… (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
2.
Brad Parks  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Máte prestižní povolání. Milující manželku. Dvě zdravé děti. A pak vám jeden telefonát rozerve váš idylický život na kusy – virginský federální soudce Scott Sampson a jeho žena Alison se právě dozvěděli, že jejich šestiletá... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
3.
Sylvie Bézuel  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Encyklopedie seznamuje nejmenší děti hravou a zábavnou formou s podivuhodným světem přírody. Tematicky rozčleněné kapitoly představují přírodu ve všech ročních obdobích i v rozmanitých prostředích... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
4.
Anne Suess  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Na okraji polí, v lese, u rybníka nebo v noci – v této krásné knize najdeš na každé stránce víc než 30 zvířátek. Kde žije netopýr? Jak vypadá rákosník obecný? Kdo najde žábu? Jaké zvíře je lelek lesní? Půvabné a nesmírně... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
5.
Anne Suess  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Jaro, léto, podzim a zima – Anne Suessová shrnula ve své nádherně ilustrované knize o čtyřech ročních obdobích dění v průběhu celého roku. Kdo najde jehňátko na jarní louce? Kdy dozrávají třešně? Kdo zrovna teď staví velkého... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
6.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
TOP #24
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
7.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #69 (9)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
8.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2015)
(10)
Arťom žije se svým pěstounem ve spletitém labyrintu moskevského metra, na jediném místě na světě, kde je lidstvo po jaderné válce schopné alespoň zčásti přežívat. Jednotlivá lidská společenství živoří v šachtách metra, kde co stanice... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
William Styron  ·  Knižní klub (2015)
(18)
Dnes již klasický román světové literatury začíná okamžikem, kdy se Stingo, mladý jižanský spisovatel, přistěhuje do brooklynského penzionu, aby tam pracoval na svém románu. Brzy však začne být téměř proti své vůli vtahován... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Heiko Bellmann a a kolektiv autorů/autorek  ·  Knižní klub (2016)
Ve střední Evropě roste přibližně tři tisíce domácích druhů cévnatých rostlin a k nim přistupuje velké množství kapraďorostů, mechorostů, řas a hub. Z celého souboru je v této publikaci představeno zhruba 900 druhů... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
(4)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
Paulo Coelho  ·  Knižní klub (2016)
Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „přátelství“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
13.
Malin Persson Giolito  ·  Knižní klub (2017)
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
14.
Ken Follett  ·  Knižní klub (2015)
(3)
Středověká Anglie, městečko Kingsbridge – sem situoval Ken Follett svůj první celosvětový bestseller, historický román Pilíře země. Na stejné místo, ale o dvě stě let později, nás autor zavádí i podruhé v knize Na věky věků. Do spletitých osudů... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2015)
(3)
Evropa v budoucnosti roku 2400. Od doby, co byla technickými prostředky poražena smrt, je celý kontinent přelidněný a změnil se v gigantickou megapolis tvořenou obytnými věžemi vypínajícími se vysoko do nebe... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
16.
Deborah Harkness  ·  Knižní klub (2016)
Závěrečný díl světově úspěšné trilogie. Hlavní hrdinové a milenci, čarodějnice Diana Bishopová a upír Matthew Clairmont, se vracejí v čase z alžbětinského Londýna zpět do naší současnosti. Diana je těhotná a o to víc odhodlaná bránit se proti těm... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Tom Rob Smith  ·  Knižní klub (2015)
(2)
Strhující kriminální příběh s reálným pozadím zasazený do Sovětského svazu 50. let minulého století. Brutální stalinský režim udržuje všechny občany ve strachu a přikazuje jim věřit, že socialistické společnosti se podařilo zcela vymýtit... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
David Duchovny  ·  Knižní klub (2017)
Píše se rok 1978. Ted je salónní komunista, spisovatel a také prodavač arašídů na stadiónu New York Yankees. Tedy spisovatel… rád by se jím stál, ale pořád nenachází své téma, protože v životě skoro nic nezažil. Když se dozví... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Caleb Carr  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Rafel Nadal  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
V malé jihoitalské vesničce se na sklonku první světové války dvě ženy rozhodnou změnit osud novorozeného Vitantonia z rodu Palmisanů, jehož všichni muži zemřeli ve válce. Chlapec je proto vychováván coby dvojče Giovanny Covertiniové... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
123456789 … 114

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička