Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Ikar CZ

Ikar je orientován především na ženské čtenářky, kterým nabízí české a světové romance, společenské romány a memoáry. Mezi zavedené a celosvětově úspěšné autory Ikaru patří Paula Hawkinsová, Jodi Picoultová, Jojo Moyesová, Liane Moriarty, Sandra Brown, Nicholas Sparks, Danielle Steel, Anne Tylerová, Joy Fieldingová, Rosamunde Pilcherová a Barbara Woodová; z českých autorů např. Klára Janečková, Hana Marie Körnerová.

Více informací

V nabídce máme 1 756 titulů

1.
Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Janovy Lázně zažívají gastronomický boom – co podnik, to jiná kuchyně. Klasiku si vychutnáte u Slepičků. Španělský ptáček v podání hospodského Kohouta vás doslova uhrane. Dáváte-li přednost modernímu občerstvení, zavítejte do... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 7 dnů
2.
JP Delaney  ·  Ikar CZ (2017)
TOP #43
Temný psychologický thriller, který byl ještě před vydáním prodán do více než 30 zemí po celém světě a jehož autorem je úspěšný spisovatel, vystupujícího pod pseudonymem J. P. Delaney... EMMA se snaží vzpamatovat z traumatického p (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 7 dnů
3.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #19 (19)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
4.
Samantha Young  ·  Ikar CZ (2015)
Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (54)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Renée Knight  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (4)
Román, který by neměl uniknout žádnému fanouškovi Zmizelé nebo Dívky ve vlaku! Známé dokumentaristce Catherine Ravenscroftové se zničehonic objeví na nočním stolku záhadný román. Do té doby úspěšná a navenek vyrovnaná žena jako by se rázem propadla... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Erich Maria Remarque  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (1)
Nejslavnější autorův román z prostředí první světové války vypráví o generaci chlapců, kteří v roce 1914 rovnou ze školních lavic, s vlajícími prapory, nadšením a vojenskou hudbou táhli na jatka války, odkud se vrátili zničeni na duchu i na těle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Christina Butcherová  ·  Ikar CZ (2015)
Vynalézavé účesy jsou hitem na přehlídkových molech, v módních blozích a městských ulicích – přetočený ohon, francouzský cop, rozcuchaný uzel, hladký drdol... Vyberte si z více než 80 klasických a moderních účesů na večírek... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
W. Bruce Cameron  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
M.J. Summers  ·  Ikar CZ (2017)
Harper Youngová žije přesně takový život, jaký vždy chtěla – je výtvarnou redaktorkou prestižního newyorského časopisu Style a srdcem každého večírku na Manhattanu. Tahle silná, divoká a nespoutaná žena, s níž se každý chce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
(4)
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Clare Swatman  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Láska někdy přichází pomalu. Zoe a Ed se znali od mládí, vždy si byli poblíž, ale nikdy spolu. Až po letech se mezi nimi cosi změní a jejich budoucnost se začne ubírat po stejné cestě. Ale kromě radosti je čeká nejedno klopýtnutí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Jennifer Probst  ·  Ikar CZ (2015)
(10)
První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (39)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
(3)
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Aňa Geislerová  ·  Ikar CZ (2015)
(26)
Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
17.
Dominik Landsman  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (12)
Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Rhonda Byrne  ·  Ikar CZ (2012)
(1)
Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
19.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (39)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
20.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (14)
Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
123456789 … 88

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička