Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Ikar CZ

Ikar je orientován především na ženské čtenářky, kterým nabízí české a světové romance, společenské romány a memoáry. Mezi zavedené a celosvětově úspěšné autory Ikaru patří Paula Hawkinsová, Jodi Picoultová, Jojo Moyesová, Liane Moriarty, Sandra Brown, Nicholas Sparks, Danielle Steel, Anne Tylerová, Joy Fieldingová, Rosamunde Pilcherová a Barbara Woodová; z českých autorů např. Klára Janečková, Hana Marie Körnerová.

Více informací

V nabídce máme 1 737 titulů

1.
Virginie Grimaldi  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Dvaatřicetiletá Julia určitě nesnila o tom, že by i jen dočasně chtěla pracovat jako psycholožka v domově seniory; zvolila tu možnost jako útěk od ztráty v rodině a hlavně útěk od partnera, který ji zklamal. O životě mezi starými... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Kristan Higgins  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
3.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #5 (12)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
4.
Jojo Moyesová  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #85
Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #52 (38)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc?... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
6.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2013)
NA SKLADĚ (33)
Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis,... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (33)
Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Ellie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Samantha Young  ·  Ikar CZ (2015)
Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (4)
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Erich Maria Remarque  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Nejslavnější autorův román z prostředí první světové války vypráví o generaci chlapců, kteří v roce 1914 rovnou ze školních lavic, s vlajícími prapory, nadšením a vojenskou hudbou táhli na jatka války, odkud se vrátili zničeni na duchu i na těle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Harvey Karp  ·  Ikar CZ (2012)
(7)
Vtipná, mistrovsky napsaná kniha, která překypuje moudrostí, pobaví a poučí. Obsahuje rady, které nenajdete v žádné jiné příručce. Harvey Karp je znávaný pediatr a odborník na vývoj dětí... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
12.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (54)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
13.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Audrey Carlan  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Mia Saundersová se kdysi zapletla s nesprávným mužem. Ten má teď v rukou život jejího otce a Mia mu dluží milion dolarů, na které si nedobrovolně vydělává jako luxusní společnice. Další tři měsíce bude provázet bohaté muže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Jaycee Dugardová  ·  Ikar CZ (2013)
Příběh dívky, která se v jedenácti letech stala obětí únosu. Desátého června 1991 se Jaycee probudila jako jindy, ale netušila, že večer se už do svého pokoje nevrátí. Cestou do školy ji unesl neznámý muž, zavřel ji do vlhkého sklepa,... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (3)
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Jasinda Wilder  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ (18)
Kyrie se nastěhovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, nového hnízdečka si ale zatím moc neužívá. Místo toho doprovází Valentina na cestách po světě a každé ráno se budí v jiné zemi. Jenže jednoho takového rána... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Cheryl Strayed  ·  Ikar CZ (2015)
(25)
Pozoruhodně upřímný autobiografický příběh ženy, která se po traumatických událostech rozhodne vyrazit na 1 770 kilometrů dlouhou pěší pouť. V šestadvaceti letech si Cheryl Strayedová, po smrti své matky a krachu svého manželství... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
20.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (42)
Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
123456789 … 87

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička