Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Host

V nabídce máme 997 titulů

1.
Ninka Reittu  ·  Host (2017)
NOVINKA
Zmáťa, žlutočerné pruhované kotě z početné rodiny Čičákových, je snílek, věčně ztracený ve své fantazii. A jednou, cestou na prázdniny k babičce, se ztratí doopravdy! Ocitne se úplně sám v nesprávném vlaku. Naštěstí stejným vlakem cestuje i někdo další... (viac o titule)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
2.
Mons Kallentoft  ·  Host (2017)
NOVINKA
Jednoho květnového rána je v příkopu blízko kanálu Göta nalezena mrtvola mladého muže. Je nahý, ale jeho tělo nenese žádné viditelné stopy násilí, a když na místo přijede Malin Forsová se svými kolegy, výjev dokresluje zvláštní ticho. Jako by někdo... (viac o titule)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 29. 3. 2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
3.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #2 (1)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další vraždy v politických... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 5 dnů
4.
A. Audhild Solberg  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na Anne Beu a Nilse se usmálo štěstí. Krátkozraká albínka a malý, nesmělý zrzek sice pořád ještě nepatří k nejoblíbenějším sedmákům na škole, ale přinejmenším už nejsou tak sami. Dokonce teď mají tolik kamarádů... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
5.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
6.
Amerikána  E-KNIHA
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
7.
Hana  E-KNIHA
Alena Mornštajnová  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
8.
Caitlin Moran  ·  Host (2012)
(1)
V roce 1913 se sufražetka Emily Wilding Davisonová vrhla pod kopyta králova koně... V roce 1970 vzaly feministky útokem Miss World... A nyní přichází kniha Caitlin Moranové... (viac o titule)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
(6)
Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu... (viac o titule)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
AKCE
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly, aby se prokletí zbavil... (viac o titule)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
11.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
AKCE
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (viac o titule)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
12.
Petra Stehlíková  ·  Host (2016)
(4)
Po Velké válce je svět rozdělen na dvě části, jedna je obyvatelná a druhá je zamořená jedovatými plyny. Obyvatelnou polovinu chrání štít, který čerpá energii ze zvláštního nerostu zvaného sklenit. V blízkosti štítu žije národ sklenařů... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Stieg Larsson  ·  Host (2015)
(1)
Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Robert Jackson Bennett  ·  Host (2017)
Před několika generacemi bylo město Voortyaštan baštou bohyně války a smrti, rodištěm hrůzostrašných nadpřirozených bojovníků, kteří zabíjeli a podrobili si miliony. Dnes je bohyně mrtvá a město leží v troskách... (viac o titule)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Anthony Ryan  ·  Host (2017)
(1)
Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Lars Kepler  ·  Host (2015)
(13)
Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... (viac o titule)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
17.
(1)
Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa! Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Peter May  ·  Host (2016)
Na opuštěnou pláž na hebridském ostrově Harris moře vyplaví neznámého muže. Je těžce podchlazený a sotva naživu. Neví, kdo je, ani jak se tam dostal. U sebe má mapu takzvané Umrlčí cesty. Netuší, kam ho zavede, ale ví, že se po ní musí vydat... (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
19.
Anthony Ryan  ·  Host (2016)
(3)
Vélin Al Sorna je unavený z války. Ve službách Království a Víry bojoval v bezpočtu bitev. Odměnou mu byla ztráta lásky, smrt přátel a zrada krále. Po pěti letech v alpiranském žaláři touží jen po návratu domů, odhodlaný, že už nikdy nebude zabíjet... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Griet Op de Beeck  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ
Mona jako dítě, jako čtyřiadvacetiletá dívka a jako pětatřicetiletá žena. Román o dítěti, ale také o rodičovství. O zlomených lidech a o tom, jak neúmyslně ubližují ostatním. O tom, kde končí odpovědnost a začíná vina. O tajemstvích a samotě... (viac o titule)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 50

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička