Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Host

Knihy pod hlavičkou Host začal vydávat zakladatel samizdatového časopisu Host (od roku 1985) a pozdější majitel tiskárny a nakladatelství Dušan Skála začátkem 90. let. V této činnosti pokračoval do roku 1994. V tomto období vyšly na dvě desítky titulů různého zaměření. Mezi nejvýznamnější počiny lze uvést knihy Jana Křesadla (Fuga trium), Mikoláše Chadimy (Alternativa) či dnes již kultovní prózu Milana Harníčka Maso... Mezi nejznámější tituly patří Lovec králíků, Playground, Hana, Mapy a další.

Více informací

V nabídce máme 1 056 titulů

1.
Patrick Declerck  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dětství v Bruselu. Škola, kde jsem otupělý nudou pozoroval oknem, jak prší. Víkendy v Ostende se stínem Jamese Ensora na dosah ruky. Babička byla šílená. Charcotovská hysterička. Strejda tíhl spíš k lehké psychopatii... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 39%) ihned ke stažení
2.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
3.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
4.
Petra Dvořáková  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
5.
Jonathan Northcroft  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stadion King Power odpočítává poslední chvilky do výkopu. Na hřišti hraje osamělý trumpetista tklivou melodii Post Horn Gallop, neoficiální hymny Leicesteru City. Po zádech běhá mráz. Soupeř zajíkavě lapá po dechu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
6.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
TOP #89 (1)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
7.
Siri Pettersen  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #42
Představ si, že jsi lovnou zvěří v neznámém světě. Ve světě lidí, který pomalu umírá. Ve světě, který je místem tvého narození a který se měl konečně stát tvým domovem. Jenže to je zásadní omyl... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #58 (2)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další vraždy v politických... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #40 (4)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další vraždy v politických... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Alena Mornštajnová  ·  Host (2017)
TOP #87 (1)
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
11.
Olga Tokarczuk  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ
Polskou společnost soužil rozkol mezi královským dvorem, venkovskou šlechtou a bezzemky, jejichž síla se v osmnáctém století začala naplno projevovat. Díky kvetoucímu obchodu s muslimským světem docházelo k bohaté kulturní výměně. Pozvolný hospodářský... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Bianca Bellová  ·  Host (2016)
Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami? Nami nemá nic, jen bábu s tlustýma rukama. Nami nemá nic, jen život před sebou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
13.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
(32)
Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
14.
Hana Kolaříková  ·  Host (2017)
AKCE
Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? U Jany se přítomnost i budoucnost... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 13 dnů
15.
Kateřina Tučková  ·  Host (2010)
NA SKLADĚ (6)
Noc z 30. na 31. 5. 1945. Gerta Schnirch, matka několikaměsíční dcerky, je jen s osobními věcmi „odsunuta“společně s ostatními brněnskými Němci směrem na Vídeň. Vyčerpávající pochod skončí v Pohořelicích, kde mnoho vyhnanců podlehne epidemii tyfu... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Jiří Trávníček  ·  Host (2014)
Jaká jsme čtenářská kultura? Silná, nebo slabá? Setrvalá, nebo upadající? Jsou stesky nad úpadkem čtení oprávněné, nebo jde jen o pohodlný kulturní katastrofismus? Kniha se zabývá těmito i dalšími otázkami... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
17.
Lars Kepler  ·  Host (2015)
NA SKLADĚ (13)
Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Ingar Johnsrud  ·  Host (2017)
Policejní vyšetřovatel Fredrik Beier se probouzí z bezvědomí v nemocnici v Oslu a vůbec netuší, co se mu přihodilo. Lékařka mu sděluje, že se předávkoval léky proti bolesti a důkladně je zapil alkoholem. Pokus o sebevraždu. Ale Fredrik si na nic... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
19.
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(3)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
20.
Lars Kepler  ·  Host (2012)
NA SKLADĚ (1)
Je vlahá červnová noc. Šedomodrou hladinu brázdí opuštěná loď. Všimne si jí starý rybář, vystoupí na palubu a člun prozkoumá. V kajutě sedí dívka, v dlouhých černých vlasech má vetknutou sponku s bílou holubicí — symbolem míru. Je mrtvá... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 53

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička