Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Host

Knihy pod hlavičkou Host začal vydávat zakladatel samizdatového časopisu Host (od roku 1985) a pozdější majitel tiskárny a nakladatelství Dušan Skála začátkem 90. let. V této činnosti pokračoval do roku 1994. V tomto období vyšly na dvě desítky titulů různého zaměření. Mezi nejvýznamnější počiny lze uvést knihy Jana Křesadla (Fuga trium), Mikoláše Chadimy (Alternativa) či dnes již kultovní prózu Milana Harníčka Maso... Mezi nejznámější tituly patří Lovec králíků, Playground, Hana, Mapy a další.

Více informací

V nabídce máme 1 088 titulů

1.
Siri Pettersen  ·  Host (2017)
NOVINKA TOP #99
Představ si, že jsi ikonou ve světě obávaných slepých. Symbolem, který jeho obyvatele spojuje v nenávisti a touze po pomstě. Jako dcera mrtvorozeného válečníka, jenž se kvůli zradě svého bratra ocitl ve vyhnanství, máš jediný úkol — zahájit začátek konce. (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
2.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2017)
NOVINKA TOP #20
V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ­ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je mož­né, ž­e spolu tyto na první pohled odlišné brutální útoky nějak souvisejí? Tuto záhadu řeší detektiv Carl Mørck z oddělení Q... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
3.
Petra Soukupová  ·  Host (2017)
NOVINKA
Když si Martina přála psa, netušila, že se Snížkem budou samé potíže. Z malého bílého štěněte vyrostl pes, kterého skoro nikdo ve vesnici nemá rád. Dokonce i její máma se ho bojí. A tak když Martina jednoho dne najde Snížka... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
4.
Mons Kallentoft a Markus Lutteman  ·  Host (2017)
NOVINKA
Policii se po příjezdu na stockholmské souostroví naskytne děsivý pohled: vypadá to, že místní zlatá mládež prováděla při slavnostech slunovratu hédonistické rituály, které vyústily v krvavou lázeň. Když dojde k dalšímu masovému krveprolití... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
5.
Emilia Dziubaková  ·  Host (2017)
NOVINKA
Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu. Máte-li rádi „hledací“ knížky Rotraut Susanne Bernerové, je Rok v lese tím pravým čtením pro vás... (více o knize)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
6.
Jacob Grey  ·  Host (2017)
NOVINKA
Krák porazil obávaného Mistra Snovače i Muší matku. Na obzoru je však další feral, který kráčí ve smrtících šlépějích svého pavoučího předchůdce. Feralka známá jako Bílá vdova má za úkol zničit Kráka a obnovit v Blackstoneu staré časy zločinu a strachu... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 20.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
7.
Martina Leierová  ·  Host (2017)
NOVINKA
Život v rodném městě mohl být pro novinářku Zou příjemný a jednoduchý, kdyby se konečně dokázala usadit. Jenže Zou to zase táhne pryč. Přijímá proto nabídku sběratele umění Kaisera, aby našla tajemného padělatele obrazů. Pátrání ji zavede nejprve do... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
8.
Dan Lyons  ·  Host (2017)
NOVINKA
Dan Lyons měl šťastnou a spokojenou rodinu, skvělou kariéru a práci, která ho bavila. Všechno změnil jeden telefonát jeho šéfové z Newsweeku. Po pětadvaceti letech novinařiny je najednou bez práce: padesátník, který sice umí psát a má vynikající přehled.. (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
9.
Przemyslaw Wechterowicz  ·  Host (2017)
NOVINKA
Jednoho rána prozradí táta Medvěd svému synkovi tajemství: nejbáječnější způsob, jak prožít krásný den, je někoho pořádně obejmout. Medvídka okamžitě napadne: Tak pojďme obejmout našeho souseda pana Bobra! A taky slečnu Lasičku! Zajíce! Vlka! Housenku! (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
10.
Graham Masterton  ·  Host (2017)
NOVINKA
V domě s pečovatelskou službou na předměstí Corku někdo ve spánku udusí starší jeptišku. Další sestra je zanedlouho nalezena mrtvá na břehu řeky Butlerstown. Souvisí tyto hrůzné činy s nálezem dětské čelisti v zahradě kláštera? (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
11.
Peter May  ·  Host (2017)
NOVINKA
Dávný slib umírajícímu muži zavede Enza na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného sběratele hmyzu. V tomto klaustrofobním prostředí musí Enzo rozluštit šifru, kterou muž zanechal všem na očích... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 24.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
12.
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #5 (8)
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito, nepsaná vůdkyně věznice.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
13.
Jade Chang  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Charles Wang je drzý, geniální a roztomilý pitomec, který přišel do Ameriky, aby tam udělal kariéru. Jenže na konci léta 2008 přijde kvůli nesmyslnému rozhazování o všechno. Teď chce jediné: odvézt rodinu bezpečně pryč... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
14.
Drake  E-KNIHA
Peter McLean  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
15.
Vladimíra Valová  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Okamžik, jeden z tisíce, kdy člověk udělá krok stranou a seskočí z pojízdného pásu vlastního života: vypne telefon, ať si všichni trhnou, ráno kdovíproč neodejde do práce, jen tak se opije s cizím mužem, nabídne azyl nuzákovi... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
16.
Petr Fiala a Miroslav Balaštík  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O dětství, kde se vzpomínalo na první republiku a obědvalo přesně v poledne. O tom, kdy člověk dospěje a za jakou cenu. O zakázaném studentském časopise a univerzitě povrchní i podzemní. O tom, proč na komunismu a normalizaci není... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
17.
Petra Dvořáková  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
18.
Stvoření  E-KNIHA
Eugen Liška  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čmelák je na světě už skoro deset let, a přece si tu pořádně nezvykl. Snad je to tím prostředím uplácaným ze sídlištní šedi, snad lidmi, kteří tu uvízli na mělčině svých snů. Ať je to tak či tak, svět podle Čmeláka... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
19.
Aliette de Bodard  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Paříž se zotavuje z Velké války Řádů. Její ulice lemují strašidelné ruiny, z katedrály Notre-Dame zbyly jen ohořelé zdi a Seina zčernala popelem a sutí. Mezi troskami přesto dál pokračuje život. Zoufalé gangy bojují v ulicích o... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
20.
Jedna + 1  E-KNIHA
Monika Peetzová  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tom ze všeho nejvíc touží po lásce. A protože více než lidem důvěřuje číslům, zaplete se do sítí internetové seznamky, která své klienty páruje na základě matematických vzorců. Vysněná žena je rychle nalezena. Jmenuje se Lisa... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
123456789 … 55

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička