Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Host

Knihy pod hlavičkou Host začal vydávat zakladatel samizdatového časopisu Host (od roku 1985) a pozdější majitel tiskárny a nakladatelství Dušan Skála začátkem 90. let. V této činnosti pokračoval do roku 1994. V tomto období vyšly na dvě desítky titulů různého zaměření. Mezi nejvýznamnější počiny lze uvést knihy Jana Křesadla (Fuga trium), Mikoláše Chadimy (Alternativa) či dnes již kultovní prózu Milana Harníčka Maso... Mezi nejznámější tituly patří Lovec králíků, Playground, Hana, Mapy a další.

Více informací

V nabídce máme 1 010 titulů

1.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
NOVINKA
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané v horní části města se... (viac o titule)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Božena Němcová  ·  Host (2017)
NOVINKA
Babička Boženy Němcové neodmyslitelně patří do kanonického fondu naší národní literatury. Stala se nejen tématem mnoha divadelních a filmových adaptací, ale i žádaným předmětem sběratelského či bibliofilského zájmu... (viac o titule)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 2.5.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
3.
Jaromír John  ·  Host (2017)
NOVINKA
Cyklus drobných povídek Večery na slamníku Jaromíra Johna vychází poprvé ve spolehlivém, kriticky ověřeném vydání. S humorem i jemnou ironií v nich autor znovu oživuje svou zkušenost z balkánské fronty, empaticky a upřímně... (viac o titule)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 2.5.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
4.
Francisco Sagredo B.  ·  Host (2017)
NOVINKA
Kniha sleduje čtrnáct let profesionální hráčské a šestadvacet let trenérské kariéry Manuela Pellegriniho. Mapuje jeho cestu ze skromného stadionu La Cisterna týmu Palestino v Santiagu de Chile až do majestátního fotbalového svatostánku Santiaga Bernabéua. (viac o titule)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
5.
Charlie Jane Anders  ·  Host (2017)
NOVINKA
Poté, co se na střední škole cesty Patricie Delfineové a Laurence Armsteada za záhadných okolností rozdělily, ani jeden z nich nečekal, že toho druhého ještě někdy uvidí. Koneckonců, když jeden získá magické schopnosti a druhý vynalezne dvouvteřinový... (viac o titule)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
6.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
NOVINKA
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel. Detektivovi z FBI je zřejmé, že.. (viac o titule)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
7.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #10 (2)
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další vraždy v politických... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 4 dnů
8.
A. Audhild Solberg  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na Anne Beu a Nilse se usmálo štěstí. Krátkozraká albínka a malý, nesmělý zrzek sice pořád ještě nepatří k nejoblíbenějším sedmákům na škole, ale přinejmenším už nejsou tak sami. Dokonce teď mají tolik kamarádů... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
9.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Kybernemoc  E-KNIHA
Manfred Spitzer  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když digitálním médiím přenecháme kontrolu nad všemi oblastmi našeho života, když dlouhé hodiny hrajeme online hry a ztrácíme se na sociálních sítích, stávají se z nás kybernemocní lidé. Mezi následky tohoto stavu patří stres... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
11.
Petra Dvořáková  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
12.
Zeměbouře  E-KNIHA
Mons Kallentoft  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jednoho květnového rána je v příkopu blízko kanálu Göta nalezena mrtvola mladého muže. Je nahý, ale jeho tělo nenese žádné viditelné stopy násilí, a když na místo přijede Malin Forsová se svými kolegy, výjev dokresluje... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
13.
Ruth Hogan  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Sběratel ztracených věcí je příběh o spisovateli na odpočinku Anthonym Peardewovi, jenž před čtyřiceti lety ztratil vzácný dárek, který mu na památku věnovala jeho snoubenka Therese. Tím, že upomínku ztratil, porušil jediný slib... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
14.
Bianca Bellová  ·  Host (2016)
TOP #63 AKCE
Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami? Nami nemá nic, jen bábu s tlustýma rukama. Nami nemá nic, jen život před sebou... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
15.
Olga Tokarczuk  ·  Host (2016)
Polskou společnost soužil rozkol mezi královským dvorem, venkovskou šlechtou a bezzemky, jejichž síla se v osmnáctém století začala naplno projevovat. Díky kvetoucímu obchodu s muslimským světem docházelo k bohaté kulturní výměně. Pozvolný hospodářský... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Peter May  ·  Host (2017)
Enzo Macleod, Skot vyučující biologii na univerzitě v Toulouse na jihozápadě Francie, se rozhodl, že s využitím svých znalostí vyřeší sedm nechvalně proslulých vražd popsaných v knize odložených případů pařížského novináře Rogera Raffina... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
17.
Lars Vasa Johansson  ·  Host (2017)
Po všech stránkách neúspěšný profesionální kouzelník Anton zabloudí v národním parku Tiveden mezi nadpřirozené bytosti a jako trest za to, že odmítl pomoci víle, je označen znamením smrti. Ochránci parku mu radí splnit tři úkoly, aby se prokletí zbavil... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
18.
Chimamanda Ngozi Adichie  ·  Host (2017)
Ifemelu a Obinze, dva mladí lidé z Lagosu, se do sebe zamilují. Jejich vlast Nigérie trpí pod nadvládou vojenské diktatury a každý, kdo může, se snaží uprchnout. Sebejistá Ifemelu se vydává do Ameriky, kde zakouší porážky i vítězství, nachází a ztrácí... (viac o titule)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
19.
Lars Kepler  ·  Host (2015)
(13)
Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... (viac o titule)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
20.
Petra Dvořáková  ·  Host (2009)
(1)
Příběh o zápasu s mentální anorexií, hledání, cestě a návratu k ženské duši. (viac o titule)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 51

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička