Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Fortuna Libri ČR

Od roku 1992, kdy naše nakladatelství vzniklo, vydáváme populárně-naučnou literaturu se širokým tematickým záběrem, dětské knihy a praktické příručky věnované nejrozmanitějším zájmům a koníčkům – od nápaditých kuchařských knih přes knížky o cestování a poznávání světa až po kynologickou literaturu. Výrazným rysem naší knižní produkce je trvalá přítomnost historické tematiky v mnoha podobách a souvislostech. Soustřeďuje se kolem edice Kronik s její stálicí Kronikou lidstva. Nejen mladí, ale i starší čtenáři oceňují sérii minimonografií Vidět – Poznat – Vědět pro její vynalézavé spojování obrazové informace s textovou. Poutavé příběhy našich knih určených dětem v sobě skrývají nenásilné poučení, jiné knížky čerpají především ze světové pokladnice pohádek.

Více informací

V nabídce máme 348 titulů

1.
Jean Pendziwol  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
NOVINKA
Elizabeth ztratila zrak. Už nemůže číst knihy, které miluje, ani nevidí obrazy, jež dojímaly její duši, ale pořád jí zbývá bystrá mysl a prázdnotu, způsobenou slepotou, vyplňuje hudba. Když se na ztroskotané lodi najdou deníky... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
2.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Závěrečný díl Lucemburské pentalogie přináší zápisky ze života posledního Lucemburka na českém trůnu – Zikmunda. Jestliže Václavova vláda, i jeho osoba bývají posuzovány s rozpaky, v případě Zikmunda bývá hodnocení... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Sylvia Day  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Závěrečný díl celosvětové proslavené romantické sáy Crossfire. Gideon Cross. Zamilovat se do něj byla ta nejjednodušší věc na světě. Stalo se to okamžitě. Úplně. A nezvratně. Vdát se za něj bylo jako uskutečnit si... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
4.
Maxine Davenport a Cindy Roberts  ·  Fortuna Libri ČR (2014)
Ukažte dítěti čísla a první slova v rozkládací knížce založené na kontrastech, díky kterým ho zaujmete a udržíte jeho pozornost. Podpoříte tím jeho smyslové vnímání a pomocí lehce rozpoznatelných obrázků se vaše dítě bude učit hrou... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
5.
Kateřina Fišerová a Václav Klaus  ·  Fortuna Libri ČR (2013)
AKCE
Bez matematiky a logického myšlení se v každodenním životě jednoduše neobejdete. Většina studentů a velká část populace se bojí matematiky, ale s dobrým učitelem zvládne matematiku každý. A proto vznikla tato knížka,... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
6.
Jana Semelková  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
Klasická pohádka ve formě leporela s půvabnými ilustracemi Jarmily Marešové... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 6 dnů
7.
Václav Klaus ml.  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
NA SKLADĚ
Každý týden, již více než 2 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Není to "pěna dní". Koneckonců přesvědčte se sami... Z předmluvy Petra (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
James A. Cusumano  ·  Fortuna Libri ČR (2011)
Člověk a svět - hledáme sami sebe a své místo ve vesmíru. Ezoterická kniha s předmluvou Deepaka Chopry. "Jsem přesvědčen, že Bůh je v každém z nás, ve všech věcech, všude... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Václav Klaus ml.  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
Každý týden, již více než 3 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Není to pěna dní. Koneckonců přesvědčte se sami... Z předmluvy Bohumi (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Fortuna Libri ČR (2016)
NA SKLADĚ
Pojďte s námi tentokrát cestovat po Česku a Evropě a vymalujte si své město! A pokud chcete snít, podívejte se s námi do pitoreskních fantastických a pohádkových městeček! Miliony lidí ve světě podlehly tvorbě, podlehly... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Miguel de Cervantes Saavedra  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
(1)
Bláznivá dobrodružství snílka Dona Quijota v novém čtivém přepracovaném vydání. Je tomu už čtyři stovky let, co vznikl jeden z nejslavnějších humoristických románů světa, a přece je překvapivě aktuální. Jeho hrdina se dopouští všelijakých bláznivých... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Sylvia Day  ·  Fortuna Libri ČR (2012)
(108)
Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Sylvia Day  ·  Fortuna Libri ČR (2013)
(52)
Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Fausto Brizzi  ·  Fortuna Libri ČR (2014)
(2)
Hořce úsměvný román o lásce, chlapském přátelství, slunné Itálii a skvělé italské kuchyni. Budete plakat a budete se smát, jako byste sledovali skvělý film!... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Jana Semelková  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
Klasická pohádka ve formě leporela s půvabnými ilustracemi Jarmily Marešové... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 6 dnů
17.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
NA SKLADĚ
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný, roztomilý někdy na nervy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Pepper de Callier  ·  Fortuna Libri ČR (2010)
Kniha je dvoujazyčná, z jedné strany je český text, z druhé strany totéž v angličtině: Jak se stát svým koučem v životě i kariéře aneb Beying Your Own Career and Life Coach... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jamie McGuire a Teresa Mummert  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Život se může změnit ve vteřině ... Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Sylvia Day  ·  Fortuna Libri ČR (2013)
(7)
Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička