Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Daranus

Nakladatelství DARANUS, s. r. o., vzniklo v roce 2005 a od té doby vydalo přes tři sta titulů, z nichž mnohé patřily či patří k nejprodávanějším knížkám na trhu. Zaměřujeme se na českou i světovou beletrii, memoáry, historickou literaturu, literaturu faktu, ale i na sportovní publikace a knížky pro teenagery. Spolupracujeme s renomovanými spisovateli a publicisty (Jaromír Bosák, Ivona Březinová, Miloň Čepelka, Petr Horký, Josef Klíma, Janek Kroupa, Antonín Matzner, Jan A. Novák, Oldřiška Podhorcová, Josef Rauvolf) i osobnostmi ze světa showbyznysu (Lucie Bílá, Lou Fanánek Hagen, Václav Neckář, Marta Kubišová, Michal David, Helena Vondráčková, Honza Vyčítal, Michal Malátný).

Více informací

V nabídce máme 177 titulů

1.
Veronika Salminen  ·  Daranus (2015)
(3)
Rusko není Mordor! Není to fantaskní říše zla na východě, tak jak ji v Pánovi prstenů uhnětl spisovatel Tolkien. Je to jen obrovská země, začínající u Baltu a končící na dohled Aljašky. Neumí vyrobit dobrý osobní automobil, ale rakety dělá na úrovni... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Andor Šándor  ·  Daranus (2016)
Generál v záloze Andor Šándor... Bezpočet lidí ho zná z médií i z jeho přednášek a naslouchá tomu, co říká elegantní pán v dobře střiženém obleku. A jako by s pořád trochu velitelským držením těla. V angličtině, kterou umí ing. Šándor tak jako u nás... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Karel Pacner  ·  Daranus (2014)
NA SKLADĚ
Studená válka neboli doba napětí mezi Západem a Východem začala brzy po porážce Hitlerova Německa. A rodila se vlastně už dřív. Sovětské tajné služby si v zemích svých amerických a britských spojenců vedly skoro jak v nepřátelských... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Petr Žantovský  ·  Daranus (2009)
Ladislava Jakla můžeme na veřejnosti spatřit ve dvou zcela odlišných rolích: v té jedné je vlivným tajemníkem prezidenta republiky Václava Klause a šéfem politického odboru jeho kanceláře, v té druhé odvázaným rockerem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Jan Galandauer a Miroslav Honzík  ·  Daranus (2013)
Léta viděli Češi ve svých habsburských vládcích rod, který jim nic dobrého nepřinesl, a v Haškově Švejkovi má mocnář František Josef nálepku "otlemeného idiota". Naše první republika označila Habsburky za perfidní dynastii a komunisté tvrdili, že nás... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2013)
Pistole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý šel v přípravách knížky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Petr Hájek  ·  Daranus (2016)
(1)
Ve Smrti ve věži Petr Hájek říká, že Západ, zejména Spojené státy, se snaží vyvolat válku s Ruskem, která by nutně skončila katastrofou. Naši zemi nevyjímaje. Dokládá také s bohatou znalostí pramenů, že milióny „nezvaných hostí“ (tzv. migrantská invaze) m (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Martin S.  ·  Daranus (2011)
(2)
Býval to ambiciózní mladík, sportovec, jenž založil a vedl úspěšnou tenisovou školu. Studoval práva, věnoval se obchodu s realitami, vydělával hodně peněz. Nakonec je pořád a pořád prohrával v ruletě. Utopil v ní celkem 7 800 000 korun. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Karel Weinfurter  ·  Daranus (2013)
Karel Weinfurter (1867 - 1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Pavel Žalman Lohonka  ·  Daranus (2016)
Folkový bard Pavel Žalman Lohonka věnoval tuhle knížku sobě k sedmdesátým narozeninám a svým fanouškům ku potěše. Z téměř pěti set textů, které napsal během osmačtyřiceti let, kdy se profesionálně věnuje muzice, vybral Žalman sedmdesát, jež jsou mu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Karel Pacner  ·  Daranus (2015)
(1)
Práce vyzvědačů, tedy špionáž, je takřka stejně stará jako lidská civilizace. Nicméně barvité špionážní příběhy s veškerým technickým a informačním zázemím patří především k době dvacátého a dnes i jedenadvacátého století... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Michaela Patočková  ·  Daranus (2012)
(2)
" Když jsem psala tuhle knížku, přišla jsem na spoustu věcí. Že spát s bejvalým je jako jíst shnilý maso. Že kámošky nejsou na celej život, protože se toužej zamilovat - a běda, jak se jim to povede. Že drogy jsou neškodný, dokud je nezačne brát někdo... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Andrea Jarošová a Radek Jaroš  ·  Daranus (2011)
Nová publikace Hory, má panenko ukazuje špičkového sportovce Radka Jaroše očima jeho dcery Andrey Jarošové která sama sebe považuje za kavárenskou povalečku a nechápe, co její otec "tam nahoře" vlastně vidí a hledá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2016)
Miliony v krabici od vína, kterou obdržel hejtman David Rath. Láska premiéra Petra Nečase k ředitelce jeho kabinetu Janě Nagyové, jež způsobila pád vlády. Podezřelé obálky šéfa Věcí veřejných Víta Bárty. Utajovaná, leč neutajená (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Petr Hájek  ·  Daranus (2012)
NA SKLADĚ (9)
Někoho jistě tahle kniha nadchne. Jiného vyděsí, anebo dokonce šokuje! Spatříte v ní obraz dnešního světa, Evropy i naší země. S bezpočtem detailů, nečekaných závěrů a předpovědí. A všechno natvrdo! (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Kamila Tomsová  ·  Daranus (2010)
Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Honza Dědek  ·  Daranus (2006)
Redaktor Reflexu Honza Dědek nasbíral během své patnáctileté novinářské kariéry spoustu rozhovorů s osobnostmi světové kultury - herci, muzikanty, spisovateli, režiséry i fotografy. Jejich společným jmenovatelem je to, že ve svém oboru něco znamenají... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Daranus (2014)
Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Bujarý večírek začíná už teď a nese se – jak jinak – ve znamení dobrého jídla a pití... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Michal Malátný  ·  Daranus (2013)
Chinaski jsou na české hudební scéně dvacet let a patří k nejpopulárnějším kapelám. Během dvou desetiletí existence skupina zažila zářivé i doslova tragické okamžiky. Beletristicky laděné vzpomínky frontmana Michala Malátného... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička