Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Daranus

Nakladatelství DARANUS, s. r. o., vzniklo v roce 2005 a od té doby vydalo přes tři sta titulů, z nichž mnohé patřily či patří k nejprodávanějším knížkám na trhu. Zaměřujeme se na českou i světovou beletrii, memoáry, historickou literaturu, literaturu faktu, ale i na sportovní publikace a knížky pro teenagery. Spolupracujeme s renomovanými spisovateli a publicisty (Jaromír Bosák, Ivona Březinová, Miloň Čepelka, Petr Horký, Josef Klíma, Janek Kroupa, Antonín Matzner, Jan A. Novák, Oldřiška Podhorcová, Josef Rauvolf) i osobnostmi ze světa showbyznysu (Lucie Bílá, Lou Fanánek Hagen, Václav Neckář, Marta Kubišová, Michal David, Helena Vondráčková, Honza Vyčítal, Michal Malátný).

Více informací

V nabídce máme 176 titulů

1.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Lou Fanánek Hagen  ·  Daranus (2008)
První kazeťák. První pivo a muka první kocoviny. První francouzák s příchutí rumu, první nepodařený sex a konečně první splynutí s dívkou v zaplivaném podchodu. První brigáda a první prozření, že nic nestojí za nic... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Andor Šándor  ·  Daranus (2016)
Generál v záloze Andor Šándor... Bezpočet lidí ho zná z médií i z jeho přednášek a naslouchá tomu, co říká elegantní pán v dobře střiženém obleku. A jako by s pořád trochu velitelským držením těla. V angličtině, kterou umí ing. Šándor tak jako u nás... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Petr Hájek  ·  Daranus (2016)
(1)
Ve Smrti ve věži Petr Hájek říká, že Západ, zejména Spojené státy, se snaží vyvolat válku s Ruskem, která by nutně skončila katastrofou. Naši zemi nevyjímaje. Dokládá také s bohatou znalostí pramenů, že milióny „nezvaných hostí“ (tzv. migrantská invaze) m (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Petr Hájek  ·  Daranus (2012)
(9)
Někoho jistě tahle kniha nadchne. Jiného vyděsí, anebo dokonce šokuje! Spatříte v ní obraz dnešního světa, Evropy i naší země. S bezpočtem detailů, nečekaných závěrů a předpovědí. A všechno natvrdo! (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Pavel Žalman Lohonka  ·  Daranus (2016)
Folkový bard Pavel Žalman Lohonka věnoval tuhle knížku sobě k sedmdesátým narozeninám a svým fanouškům ku potěše. Z téměř pěti set textů, které napsal během osmačtyřiceti let, kdy se profesionálně věnuje muzice, vybral Žalman sedmdesát, jež jsou mu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Karel Pacner  ·  Daranus (2015)
(1)
Práce vyzvědačů, tedy špionáž, je takřka stejně stará jako lidská civilizace. Nicméně barvité špionážní příběhy s veškerým technickým a informačním zázemím patří především k době dvacátého a dnes i jedenadvacátého století... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Veronika Salminen  ·  Daranus (2015)
NA SKLADĚ (3)
Rusko není Mordor! Není to fantaskní říše zla na východě, tak jak ji v Pánovi prstenů uhnětl spisovatel Tolkien. Je to jen obrovská země, začínající u Baltu a končící na dohled Aljašky. Neumí vyrobit dobrý osobní automobil, ale rakety dělá na úrovni... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Karel Weinfurter  ·  Daranus (2013)
Karel Weinfurter (1867 - 1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Michaela Patočková  ·  Daranus (2012)
(2)
" Když jsem psala tuhle knížku, přišla jsem na spoustu věcí. Že spát s bejvalým je jako jíst shnilý maso. Že kámošky nejsou na celej život, protože se toužej zamilovat - a běda, jak se jim to povede. Že drogy jsou neškodný, dokud je nezačne brát někdo... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Andrea Jarošová a Radek Jaroš  ·  Daranus (2011)
Nová publikace Hory, má panenko ukazuje špičkového sportovce Radka Jaroše očima jeho dcery Andrey Jarošové která sama sebe považuje za kavárenskou povalečku a nechápe, co její otec "tam nahoře" vlastně vidí a hledá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2013)
Pistole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý šel v přípravách knížky... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2016)
Miliony v krabici od vína, kterou obdržel hejtman David Rath. Láska premiéra Petra Nečase k ředitelce jeho kabinetu Janě Nagyové, jež způsobila pád vlády. Podezřelé obálky šéfa Věcí veřejných Víta Bárty. Utajovaná, leč neutajená (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Kamila Tomsová  ·  Daranus (2010)
Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Honza Dědek  ·  Daranus (2006)
Redaktor Reflexu Honza Dědek nasbíral během své patnáctileté novinářské kariéry spoustu rozhovorů s osobnostmi světové kultury - herci, muzikanty, spisovateli, režiséry i fotografy. Jejich společným jmenovatelem je to, že ve svém oboru něco znamenají... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Daranus (2014)
Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Bujarý večírek začíná už teď a nese se – jak jinak – ve znamení dobrého jídla a pití... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Michal Malátný  ·  Daranus (2013)
Chinaski jsou na české hudební scéně dvacet let a patří k nejpopulárnějším kapelám. Během dvou desetiletí existence skupina zažila zářivé i doslova tragické okamžiky. Beletristicky laděné vzpomínky frontmana Michala Malátného... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Věra Jourová  ·  Daranus (2013)
Je to aktuální kniha literatury faktu, sonda do poměrů v České republice. Do poměrů politických, hospodářských i kriminálních. Svůj příběh tady vypráví Věra Jourová, absolventka dvou vysokých škol, matka dvou dětí a kdysi náměstkyně ministra... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Charlotte Brontë  ·  Daranus (2011)
(1)
Čeští čtenáři se s tímto dílem, které patří k vrcholům anglické literatury, dosud měli možnost seznámit jen v upravené, podstatně zkrácené verzi, nyní vychází Villette v českém překladu poprvé kompletně... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Dušan Spáčil  ·  Daranus (2008)
Dušan Spáčil se ve své druhé sbírce prezentuje jako sběratel rodiných mýtů a objevovatel skrytých zákonitostí života... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička