Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Daranus

V nabídce máme 174 titulů

1.
Anne Brontë  ·  Daranus (2011)
(1)
Do neobývaného a rozpadlého sídla na anglickém venkově se přistěhuje mladá a hezká vdova s malým synkem. Helena Grahamová okamžitě vzbudí zájem starousedlíků, kteří se začnou pídit po její minulosti... (viac o titule)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2013)
Pistole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý šel v přípravách knížky... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Andrea Jarošová and Radek Jaroš  ·  Daranus (2011)
Nová publikace Hory, má panenko ukazuje špičkového sportovce Radka Jaroše očima jeho dcery Andrey Jarošové která sama sebe považuje za kavárenskou povalečku a nechápe, co její otec "tam nahoře" vlastně vidí a hledá... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Petr Hájek  ·  Daranus (2016)
(1)
Ve Smrti ve věži Petr Hájek říká, že Západ, zejména Spojené státy, se snaží vyvolat válku s Ruskem, která by nutně skončila katastrofou. Naši zemi nevyjímaje. Dokládá také s bohatou znalostí pramenů, že milióny „nezvaných hostí“ (tzv. migrantská invaze) m (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Petr Hájek  ·  Daranus (2012)
(9)
Někoho jistě tahle kniha nadchne. Jiného vyděsí, anebo dokonce šokuje! Spatříte v ní obraz dnešního světa, Evropy i naší země. S bezpočtem detailů, nečekaných závěrů a předpovědí. A všechno natvrdo! (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Veronika Salminen  ·  Daranus (2015)
(3)
Rusko není Mordor! Není to fantaskní říše zla na východě, tak jak ji v Pánovi prstenů uhnětl spisovatel Tolkien. Je to jen obrovská země, začínající u Baltu a končící na dohled Aljašky. Neumí vyrobit dobrý osobní automobil, ale rakety dělá na úrovni... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Pavel Žalman Lohonka  ·  Daranus (2016)
Folkový bard Pavel Žalman Lohonka věnoval tuhle knížku sobě k sedmdesátým narozeninám a svým fanouškům ku potěše. Z téměř pěti set textů, které napsal během osmačtyřiceti let, kdy se profesionálně věnuje muzice, vybral Žalman sedmdesát, jež jsou mu... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Karel Weinfurter  ·  Daranus (2013)
Karel Weinfurter (1867 - 1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
9.
Michaela Patočková  ·  Daranus (2012)
(2)
" Když jsem psala tuhle knížku, přišla jsem na spoustu věcí. Že spát s bejvalým je jako jíst shnilý maso. Že kámošky nejsou na celej život, protože se toužej zamilovat - a běda, jak se jim to povede. Že drogy jsou neškodný, dokud je nezačne brát někdo... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Iva Karlíková  ·  Daranus (2016)
(2)
Kniha Ivy Karlíkové je ryze autobiografická. Přestože autorka nefabuluje, její vyprávění o několikaletém vztahu s bosenským muslimem je strhující a plné zvratů. V lecčems se podobá příběhu světoznámé knihy... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Luboš Xaver Veselý  ·  Daranus (2016)
Miliony v krabici od vína, kterou obdržel hejtman David Rath. Láska premiéra Petra Nečase k ředitelce jeho kabinetu Janě Nagyové, jež způsobila pád vlády. Podezřelé obálky šéfa Věcí veřejných Víta Bárty. Utajovaná, leč neutajená (viac o titule)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Andor Šándor  ·  Daranus (2016)
Generál v záloze Andor Šándor... Bezpočet lidí ho zná z médií i z jeho přednášek a naslouchá tomu, co říká elegantní pán v dobře střiženém obleku. A jako by s pořád trochu velitelským držením těla. V angličtině, kterou umí ing. Šándor tak jako u nás... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Kamila Tomsová  ·  Daranus (2010)
Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Charlotte Brontë  ·  Daranus (2011)
(1)
Čeští čtenáři se s tímto dílem, které patří k vrcholům anglické literatury, dosud měli možnost seznámit jen v upravené, podstatně zkrácené verzi, nyní vychází Villette v českém překladu poprvé kompletně... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Honza Dědek  ·  Daranus (2006)
Redaktor Reflexu Honza Dědek nasbíral během své patnáctileté novinářské kariéry spoustu rozhovorů s osobnostmi světové kultury - herci, muzikanty, spisovateli, režiséry i fotografy. Jejich společným jmenovatelem je to, že ve svém oboru něco znamenají... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Daranus (2014)
Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Bujarý večírek začíná už teď a nese se – jak jinak – ve znamení dobrého jídla a pití... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Emil Bratršovský  ·  Daranus (2012)
Román s otazníkem zločinu se odvíjí ve dvou rovinách paměti. Ta první líčí osmdesátá léta a pražskou studentskou bohému s jejími bujarými večírky a občas dost volnými sexuálními vztahy. Ve druhé jsou s odstupem patnácti let zachyceny poměry české... (viac o titule)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Věra Jourová  ·  Daranus (2013)
Je to aktuální kniha literatury faktu, sonda do poměrů v České republice. Do poměrů politických, hospodářských i kriminálních. Svůj příběh tady vypráví Věra Jourová, absolventka dvou vysokých škol, matka dvou dětí a kdysi náměstkyně ministra... (viac o titule)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Ivan Hlas  ·  Daranus (2011)
Ivan Hlas - Trio (Ivan Hlas - zpěv, kytara; Jaroslav Olin Nejezchleba - violoncello; Norbi Kovács - kytara) vydává na DVD záznam koncertu z 15. října 2011 v netradičním prostředí bývalé továrny ve Špindlerově mlýně na Ostrově... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Dušan Spáčil  ·  Daranus (2008)
Dušan Spáčil se ve své druhé sbírce prezentuje jako sběratel rodiných mýtů a objevovatel skrytých zákonitostí života... (viac o titule)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička