Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a teenagery a "skorodospěláky". Je název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se nebojíme vydávat knihy provokativní, často až kontroverzní, ale ani tituly, které jsou určené jen na pobavení a oddych. Ročně se od nás můžete dočkat 40-50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo teď právě nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelství pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme uklidnit, protože mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i nových komiksů. Mezi naše hýčkané "děti" patří například série Selekce od Kiery Cass, příběhy z Horselandu, Ztracené dny Emily Strange nebo slavný Shakespeare v hávu japonské mangy.

Více informací

V nabídce máme 708 titulů

1.
Zuzana Štelbaská  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Keď má niekto štrnásť a na tvári hnusné červené vyrážky, je presvedčený, že život nestojí za nič. Alebo keď je sirota a v hlave mu víria tisíce nezodpovedaných otázok, mohol by byť zatrpknutý. Ale keď má niekto štrnásť, okolo zúri vojna a on sa... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Jenna Evans Welch  ·  CooBoo (2017)
TOP #99
Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
3.
Mary E. Pearson  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #98
Království Morrigan je ponořeno v tradicích a příbězích o dávném světě, ale některé tradice princezna Lia nemůže překousnout. Například sňatek s někým, koho nikdy nepotkala. To vše pouze kvůli zajištění politického spojenectví. Lia má všeho po krk a je... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #49
Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #40 (16)
Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Keri Smith  ·  CooBoo (2014)
NA SKLADĚ TOP #77 (13)
Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Victoria Schwab  ·  CooBoo (2017)
(2)
Napínavé převyprávění příběhu Romea a Julie v temném městě Verity, kde najdete všechno, jen ne bezpečí… protože tohle místo ohrožují monstra, která se zrodila z násilí. Kate touží být tak nemilosrdná jako její otec, který... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2016)
Čtyři díly Selekce v jednom boxu. Pro třicet pět dívek je Selekce životní... (více o knize)
Naše cena: 783 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
9.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (6)
Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
CooBoo (2015)
NA SKLADĚ (5)
Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Beth Revis  ·  CooBoo (2012)
(1)
Sedmnáctiletá Amy se přidala ke svým rodičům coby „zmrazený pasažér“ na vesmírné lodi Universum a čekala, že se probere na nové planetě o tři sta let později... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(18)
Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu, ale zaplatila za to strašnou cenu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě – pravdu o svém dědictví, která by mohla její život změnit navždy. Mezitím se na obzoru shromažďují.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Jeff Kinney  ·  CooBoo (2011)
Greg Heffley se vždycky nemohl dočkat, až vyroste. Ale je dospívání fakt taková sranda? Zničehonic se musí vyrovnat se spoustou společných holčičích a klučičích večírků, větší odpovědností, a dokonce i s nepříjemnými změnami, ... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
14.
Sarah Andersen  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ
Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do světa jůtuberských hvězd již počtvrté! Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Sbírka povídek/novel odehrávající se ve světě Skleněného trůnu. Celaena Sardothien je nejobávanější zabiják v celém království. I když pracuje společně s ostatními zabijáky sídlícími v Tvrzi vrahů, důvěřuje jen sama sobě a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Lauren James  ·  CooBoo (2017)
Epické zakončení prvotiny Lauren Jamesové První konec o lásce, osudu a cestování v čase. Před šestnácti lety zmizeli teenageři Katherine a Matthew beze stopy po skandálu, který otřásl světem. Clove Sutcliffová je ale nyní odhodlaná své... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Kerstin Gier  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (5)
Je březen, jaro v Londýně je za dveřmi a Liv Silberová stojí před třemi zásadními problémy. Zaprvé: Lhala Henrymu. Zadruhé: Ta záležitost se sny je čím dál nebezpečnější. Artur přišel na kloub tajemstvím snového světa, díky nimž může páchat neskutečné... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
Jestliže jste si zamilovali sérii Selekce, jsou tyto krásné omalovánky to pravé pro vás. Půvabné ilustrace jednotlivých postav z tohoto světa stejně jako úžasné ručně psané citáty ze všech knih této fantastické série vás naprosto uchvátí a přenesou váa... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(20)
Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 36

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička