Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel CPRESS

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda. Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti. Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Více informací

V nabídce máme 1 177 titulů

1.
Jan Drnek  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Příběh této jedinečné historické mystifikace začíná přesně tam, kde skončila předchozí kniha 1938 Věrni zůstaneme - tedy v noci 30.září, těsně předtím, než zazněly první výstřely války o Československo. Po odmítnutí... (viac o titule)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Clive Cussler a Dirk Cussler  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Dirk Pitt pracuje v Černém moři na ohledání vraku osmanské lodě, když zachytí nouzový signál nákladní lodi Krymská hvězda. Záchranná mise však není úspěšná a po připlutí nacházejí pouze mrtvá těla a všudypřítomný... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
3.
David E. Hoffman  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Šéf moskevské rezidentury CIA tankuje benzín do svého auta, když k němu přistoupí neznámy cizinec a vhodí mu na sedadlo obálku. Tím neznámým cizincem je Adolf Tolkačev, špičkový konstruktér leteckých radarů a právě se poprvé pokusil... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
4.
Michal Černý  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Kniha Cesta vojáka představuje osobní příběh, ve kterém autor zachytil svou vlastní cestu – od motivace pro vstup do armády přes zážitky během základní vojenské služby až po tvrdý výcvik a mnohaleté působení ve službě jako... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
5.
Dan Materna a Veronika Souralová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Psí smečka, to jsou zlatí retrívři Rupert, Tedík a Oliver. Přidejte k nim kluka Kryštofa a máte po celý rok zaděláno na všelijaká dobrodružství a rošťárny. Na jaře s našimi hrdiny navštívíte štěňátka a vyrazíte do zoo, v létě poznáte... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.6.2017
6.
Jiří Tomek  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Vydejme se do tajemného světa starověkého Orientu, kolébky nejstarších civilizací lidstva, do podivuhodných časů starověkých rozlehlých říší. Uvedené mýty, báje, legendy, povídky a pohádky, které nás seznamují s velkými tématy, osobnostmi a... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Petra Rubášová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Vše, co potřebujete vědět o bylinkách a jejich zpracování. Zahradních i volně rostoucích. Jejich popisy, léčivé či chuťové vlastnosti, požadavky potřebné k růstu. Kdo chce mít své vlastní bylinky po ruce, a má balkon, zahrádku, či alespoň vhodné... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
8.
Michaela Suchá  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Tato kniha, vznikla z touhy po kosmetice, kterou si doma vyrobíte s láskou a za použití surovin, které vyhovují právě vám a které jsou v České republice snadno dostupné. Jejím cílem je ukázat, že v jednoduchosti je krása a v přírodních surovinách velká... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
9.
Jiří Plšek  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Málokdo si bez kávy dokáže představit začátek dne. Je to první, co nabízíme všem návštěvám, přátelům a známým. Denně jí na celém světě vypijeme přes dvě miliardy šálků. Přesto je pro většinu z nás jen prostředkem k povzbuzení a nemáme ponětí, kde... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Andrew McDonald  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Charlie míří vysoko: chce se stát Nejlepším blogerem na světě. Jenže to má háček. Začne pochybovat, že líný kačer Čárkód by mohl zůstat hvězdou jeho blogu, ale brzy se strhne lavina nečekaných příhod, takže o témata rozhodně nemá nouzi. Jak se vykroutí ze (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Alena Isabella Grimmichová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Obtisky, razítka, tiskátka – existuje nepřeberné množství technik a motivů, se kterými můžeme v této oblasti pracovat. A pokud si tiskací nástroje sami vyrobíte, budete z nich mít mnohem větší radost. Výhodou tisku a razítkování je zejména to, že je... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Tatjana Gessler  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Lea miluje zvířata. Když její mamka získá místo ředitelky v zoologické zahradě, splní se jí ten nejkrásnější sen. A navíc jsou prázdniny! Co se to jen s Molly děje? Po porodu svého prvního mláděte je... (viac o titule)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
NOVINKA
Jsme jediný upřímný foodblog. Jsme jako Sex ve městě, kdyby Carrie a spol žily v Praze na pokraji nervovýho zhroucení. Utopenec je naše makronka a pivo je naše šampaňský. Socio-kulturní souvislosti, návraty do dětství v jídelnách a před... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.6.2017
14.
Tereza Melišová  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ TOP #33
Nahlédněte do života blogerky, svobodné maminky a neúnavné parťačky jejího malého syna Kuby. O tom, že starat se sama o malého klučinu je fuška. O tom, že lze být těhotná pět měsíců, ale porodit až v měsíci devátém. O tom, že naštvat batole je jednodušší, (viac o titule)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
15.
Peter Lindmark  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Ten, kto si rád všetko dôkladne plánuje, si môže v dostatočnom predstihu pripraviť nejakú lahôdku, ktorá môže poslúžiť aj ako dobrý darček. V auguste si môže uvariť paradajkové čatní, v lete pripraviť kvetinový ocot alebo sirup z... (viac o titule)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
16.
Zdenek Dytrt a Michaela Stříteská  ·  CPRESS (2009)
Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ekonomických neúspěchů, sociálních a politických krizí... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Paul Harris a Gavin Ambrose  ·  CPRESS (2011)
(1)
V čem tkví schopnost designéra přicházet neustále s kreativními nápady, najít společnou řeč s klientem a mít s produktem výsledky u zamýšleného publika? Kniha Grafický design: Designové myšlení ukazuje, že toto umění spočívá především v ... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Adele Faber a Elaine Mazlish  ·  CPRESS (2013)
(51)
Vynikající pomůcka pro komunikaci rodičů s dětmi vycházející z praxe zkušených autorek, nyní v rozšířeném vydání, obohaceném o zkušenosti již dospělé dcery jedné z autorek... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Adele Faber a Elaine Mazlish  ·  CPRESS (2009)
(2)
Zažíváte doma sourozenecké třenice nebo žárlivé scény? Tato kniha vám pomůže, abyste své děti spravedlivě vychovávali a zabránili jejich věčným sporům, ale současně z nich vychovali samostatné a sebevědomé osobnosti... (viac o titule)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2014)
(1)
Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně a bez příkras líčí své osudy od vstupu do armády přes výcvik až po půlroční nasazení na základně v Afghánistánu a návrat domů… (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 59

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička