popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel CPRESS

V nabídce máme 1 015 titulů

1.
Thom Shea  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Změňte svůj život, buďte Nezlomní. Jedinečné lekce o vůli a překonávání všech myslitelných překážek od nejlepšího z nejlepších - velitele Navy Seals. Velitel elitního týmu Navy Seals, Thom Shea, odjíždí do Afghánistánu na jednu z nejriskantnějších... (viac o titule)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6. 3. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
2.
Pavla Bláhová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Už dlouho se chcete pustit do výroby vlastní keramiky, ale máte pocit, že k tomu potřebujete spoustu nástrojů, přístrojů, znalostí a keramickou dílnu se vším vybavením? Nechte se přesvědčit o tom, že krásné keramické výrobky dokážete zvládnout i bez... (viac o titule)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Ondřej Weigel  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Učebnice je určena pro žáky autoškol, běžné řidiče i řidiče referentských vozidel, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a ověřit své odborné znalosti... (viac o titule)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13. 3. 2017
4.
Anna Moretti and Michel Verge-Franceschi  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jsou Versailles místem symbolizujícím moc? Ano, ale také místem rozkoše, touhy a hýření. Ze skromného loveckého pavilonu po svém otci Ludvíku XIII. si Ludvík XIV. zbudoval mládenecký příbytek, aby se měl kam uchýlit se svými prvními láskami, jako... (viac o titule)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 15. 3. 2017
5.
Judit Bergová and Judit Polgárová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jednoho letního odpoledne je Alma se svými kamarády unesena do říše temného vládce, který je opředen tajemstvím, stejně jako jeho záhadný hrad. Je možné, že vládne už přes pět set let? A co myslí tím, když říká, že... (viac o titule)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20. 3. 2017
6.
Jörg Zittlau  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jakou vhodnou stravu, vitamíny, minerály a stopové prvky dodávat tělu při konkrétních potížích, aby se jejich projevy zmírnily, či dokonce ustoupily? Rady lékaře na 55 neduhů a chronických nemocí. Naleznete zde mimo jiné i tipy na... (viac o titule)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Tereza Příkazská  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Výtvory vašich ratolestí nemusí skončit jen pohozené na dně skříně. Díky této knížce si děti vyrobí spoustu stolních her, které běžně znají, i těch, které jim teprve přirostou k srdci. Netradiční Člověče, nezlob se, Džínová dáma, zcela jedinečný... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Petra Rubášová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Příručka začínajícího chovatele domácího zvířectva (slepic, hus, kachen, králíků, koz a ovcí), ale také zahrádkáře, který se chce stát hostitelem některých volně žijících živočichů. Získáte důležité informace „jak na to“ o chovu - jaké... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Philip Striano  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč. Každý cvik obsahuje srozumitelný návod... (viac o titule)
Naše cena: 382 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Kiki Thorpe  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Gábi věří na víly víc než... (viac o titule)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13. 3. 2017
11.
NOVINKA
Jak si povídat s malými dětmi o lásce, vztazích, sexualitě a rodinném životě? Včas a správně podané informace pomohou dětem vybudovat si zdravý postoj ke svému tělu a sexualitě i zodpovědné chápání významu rodiny. Kniha profesionálních autorek s... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13. 3. 2017
12.
Torsten Wohlleben  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Ve dvanácti se prý život kompletně změní. O tom však u Flinta nemůže být řeč: pořád stejná škola, stejní kamarádi a rodiče, co jdou člověku pořád stejně na nervy. Jen Lea, sestřina nejlepší kamarádka, vším důkladně zamíchá. V její blízkosti Flint tak... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6. 3. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
13.
CPRESS (2017)
NOVINKA
Máte problém vybrat oblečení v běžných obchodech? Chybí vám v jejich nabídce originalita? Nechcete vypadat jako všichni ostatní? Řešení je nasnadě – ušijte si oblečení sami. Nechte se inspirovat vzory, střihy a barvami starých... (viac o titule)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20. 3. 2017
14.
Marián Šuman-Hreblay  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Nové aktualizované vydání, doplněné o fotografie a popis nejmodernějších hasičských automobilů, přehledně zachycuje dějiny výroby hasičské techniky a vozidel od začátku dvacátého století do současnosti. V knize taktéž naleznete seznam výrobců... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Jan Novotný  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Láká vás proniknout do tajů plastikového modelářství, chtěli byste si postavit krásný model tanku či dioráma z druhé světové války? Pokud jste začínajícím modelářem, tak tato kniha je přesně pro vás. Přístupnou a srozumitelnou formou se seznámíte se... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17. 3. 2017
16.
Erika Hamlet  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Příběh z doby, kdy vzpomínky na tři mušketýry byly stále živé a kdy mužům kardinála Richelieua při myšlence na tyto chrabré rytíře naskakovala husí kůže… Starý a mocný je rod Wellnsburgů a půvabná Katarine je jedinou... (viac o titule)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13. 3. 2017
17.
Bobbie Pyron  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Malý chlapec. Kruté město. A psí smečka, která ho zachrání. Když Ivan přijde o matku, ocitne se opuštěný na ulicích Moskvy s nepatrnou šancí přežít krutou zimu. Pomoc však přijde v nečekané podobě, když se Ivana ujme smečka psů, kteří se... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27. 2. 2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
18.
Janina Černá  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ TOP #26 (2)
Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též... (viac o titule)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
19.
Amy Matthews and Leslie Kaminoff  ·  CPRESS (2013)
(3)
Tento světový bestseller, anatomický průvodce jógou, je určen pro každého, kdo se o jógu zajímá – pro začátečníky i pokročilé, pro příznivce power jógy a zejména pro instruktory. Přehledné anatomické ilustrace znázorňují práci svalů, které jsou... (viac o titule)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Erich Karkoschka  ·  CPRESS (2017)
Nové aktualizované vydání neocenitelného pomocníka pro pozorování hvězdné oblohy. V knize je rovněž představeno 250 zajímavých „deep sky“ objektů, jež lze dobře pozorovat dalekohledem odpovídající velikosti. Díky zdařilé kombinaci přehledných... (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 51

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička