Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Brokilon

V nabídce máme 103 titulů

1.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2011)
(1)
Krematorium Danilovského hřbitova v Moskvě je vybaveno špičkovou francouzskou technologií, ovšem přesto - jak se brzy ukáže - nezvládne spálit úplně všechno a úplně každého... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2017)
Chinco není čtvrť pro rozmazlené hraběnky a zhýčkané citlivky s implantovanými enzymatickými zesilovači, neurotransmiterovými urychlovači a dalšími podpůrnými mozkovými biotechnologiemi. Chinco je přirozený stav věcí ve své... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Keith R.A. DeCandido  ·  Brokilon (2017)
Už je to sedmnáct let, kdy kapitán Jean-Luc Picard převzal velení Enterprise. Tehdy ještě třídy Galaxy, s pořadovým označením D. Byla to pocta, které není rovno. Kapitáni všech předchozích lodí téhož jména vždy vstoupili do historie... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2009)
(8)
Prvá časť cyklu o protitureckých vojnách v Uhorsku, Sedmihradsku, Chorvátsku a Stredomorí v rokoch 1660 - 1664. Kapitán Kornelius Báthory, šermiar, rytier a básnik, už veľakrát preukázal svoje vojenské kvality... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
J.M. Dillard  ·  Brokilon (2017)
Enterprise-E je po všech opravách konečně schopná znovu vyletět do vesmíru. S odchodem prvního důstojníka Williama Rikera a poradkyně Deanny Troi musí kapitán Picard vybrat náhradu za své dva nejbližší poradce. Nejvhodnějším... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Peter Heteša  ·  Brokilon (2016)
(1)
Předcházely tomu hodiny a hodiny testování, ověřovacích simulací a modelových scénářů. Jenže když pak došlo k tomu, že akce musela být najednou neplánovaně spuštěna, muselo se improvizovat. A každá improvizace generuje chyby... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Vladimír Šlechta  ·  Brokilon (2017)
(1)
Do různých koutů zpustošené Evropy vyráží trojice hrdinů: kyborgizovaný voják Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery Fink. Mají za úkol zkoumat takzvané "střepy z Apokalypsy", technologické pozůstatky starého světa... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Glen Cook  ·  Brokilon (2009)
Je čím dál chladněji. Studny Moci slábnou a Noc získává na síle. Piper Hecht ve zdraví přežil souboj se Zástupci a stal se velitelem křížové armády Sublima V. Okolo trůnu Grailské říše se stahuje síť intrik... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2015)
(1)
Úplněk zde hraje velkou roli, ale tato kniha není o žádných vlkodlacích, přestože výsledky jejich úplňkové aktivity jsou téměř shodné. Čtyři teenageři semletí ilegálním biotechnologickým výzkumem jsou uklizeni do detenčního ústavu pro mladistvé, což... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Alex Drescher  ·  Brokilon (2008)
Další příběhy královského prokurátora Kloppa Yggredda, v nichž se mimo jiné setkáte s nejnebezpečnějším nekromantem, který touží ovládnout svět... (více o knize)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Glen Cook  ·  Brokilon (2015)
Největší tajemství Pipera Hechta spočívá v tom, že umí zabíjet bohy. A není zase tak velké tajemství, že kromě toho umí vítězit ve válkách. Piper Hecht je proto nebezpečný, ale kvůli svým schopnostem a pověsti se v nebezpečí ocitne také on sám... (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2012)
Na Rujáně odjakživa vládli žrecové z Arkony. Touha po pokladech svatyně však přivedla na ostrov cizí hrdlořezy. Jejich lodě s dračími lebkami se vynořily ze severních mlh, z říše skryté před pohledy smrtelníků. Zaútočili, naplnili pobřežní vody těly... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2010)
(51)
Píše se rok 1662. Po dvou letech na tureckých galejích je z Kornela Báthoryho sotva stín muže, jímž kdysi byl. Zdá se, že bezejmenného otroka čeká už jen smrt... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2014)
(2)
Přežil jsem to. To vám můžu říct klidně předem, i když si nejsem jistý, jestli ten zbytek života ještě k něčemu bude. Zdroje energie na Zemi docházely mnohem větší rychlostí, než s jakou pracovaly vědecké týmy na vymýšlení úplně nových. Přitom to... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Vladimír Šlechta  ·  Brokilon (2010)
(4)
Druhá polovina 23. století, dvě stě let po Apokalypse. Evropa je stále ještě zničená totální válkou, z větší části vylidněná. Věda se stala magií, určenou zasvěceným... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2015)
NA SKLADĚ (26)
Kníže Lučivoj, který vyrval Devín z avarských spárů, zůstal bez mužského následníka. Významné hradiště na pomezí Nitranského a Moravského knížectví zdědí ten, kdo si vezme za ženu Lučivojovu dceru. Její ruku je však nutné si zasloužit a před uchazeči... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2015)
(37)
Léto 1663. Osmanská říše sahá až k Dunaji. Mírová rokování selhala a k pohraniční Ostřihomi přitáhlo obrovské turecké vojsko pod velením samotného velkovezíra. Má v plánu znovu se obořit na Vídeň, ale v cestě mu stojí moderní, dokonale vyzbrojená... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2011)
(3)
Po útěku z benátského vězení kapitán Báthory a jeho druh ve zbrani, kozák Voronin, míří do Chorvatska, kde se seznámí s nelítostným turkobijcem Nikolou Zrínským... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2009)
(12)
Nejpochmurnější a nejkrvavější dobrodružství, jaké kdy Conan zažil! Hnán nepřízní osudu opouští Conan Brythunii a míří do ponurých lesů Vysočiny... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Juraj Červenák  ·  Brokilon (2013)
Černokněžník a jeho vlčí průvodce sbírají odvahu a sílu pro boj s nevídaným protivníkem. Do útesů Arkony buší krvavý příboj, ve vodách vnitřního zálivu se cosi probouzí a vysoko nad ostrovem krouží tajemný bílý krkavec... Zlato Ark (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička