Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Albatros

Nakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949; do roku 1969 působilo pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy). Dnes je součástí nakladatelského domu Albatros Media a. s. V roce 2016 nakladatelství Albatros získalo prestižní pečeť Czech Superbrands award 2016. Albatros tak potvrdil své výjimečné postavení na českém knižním trhu. Ocenění Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Albatros je dlouhodobým exkluzivním vydavatelem knížek Astrid Lindgrenové a příběhů Harryho Pottera J. K. Rowlingové pro území České republiky. V poslední době vydává své nejlepší knihy pro nejmenší také ve slovenštině. U nás si vyberete od leporel pro nejmenší přes poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací až po fantasy, detektivní příběhy i komiksy. Knížky bohatě barevně ilustrované i příběhy pro zdatnější a náročnější čtenáře.

Více informací

V nabídce máme 2 177 titulů

1.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #4 (74)
Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Vojtěch Steklač  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Boříkovy lapálie patří ke klasice literatury pro děti, o čemž svědčí mnohá úspěšná vydání v Albatrosu. Tentokrát však vycházejí poprvé knižně v původní podobě, tak jak se před téměř 50 lety příběhy objevily v premiéře (viac o titule)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Petra Bartíková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Bzz bzz! Pestřenka odstartovala nálet na mšice, které škodí rostlinkám. „Do toho!“ fandí mušce slunéčko sedmitečné. Mezitím se v trávě mihla myška s dlouhým čumáčkem. Nebo že by to byl rejsek? No ovšem! Myšce se tolik podobá! Zajdi se za ním a... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Gunilla Woldová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Ema chodí do školky ráda. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka musí počkat, než si Ema dohraje. Děti mají ve školce strom, na který... (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.6.2017
5.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA (4)
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se... (viac o titule)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
6.
Judi Curtin  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Molly a Beth jsou nejlepší kamarádky: tráví spolu čas po škole, sdělují si tajemství a vždycky si užijí spoustu legrace, když u sebe mohou přespat. Mít někoho tak blízkého je prima, dokud... se máma jedné a táta druhé do sebe... (viac o titule)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Andrea Popprová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Martínek pomáhá mamince válet těsto na preclíky. Ale než je maminka dá péct, posype je tmavými kuličkami. Copak to je? Máček! Martínek se rozhodl vypátrat, jak takové makové semínko vzniká. Mák je hezká a dobrá rostlinka, a než si p (viac o titule)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
8.
Petra Bartíková a Aneta Žabková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Bum! Bác! Ze stromů padají žaludy. Nebo že by to byly šišky? No jasně! Shodila je veverka, skočila ze stromu na strom a schovala se ve větvích. Uličnice! Zajdi se podívat za roztomilou akrobatkou i za jejími kamarády do... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
William Faulkner  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
"Když v předvečer narozenin vlezeš do postele levou nohou napřed, a než si lehneš, převrátíš polštář, pak se může stát cokoli," píše William Faulkner v kouzelném, rozmarném příběhu. Malá Dulcie se v den svých narozenin vzbudí a v pokoji najde cizího... (viac o titule)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 29.5.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
10.
Šárka Schmidtová a Jan Laštovička  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Soubor autorských písniček, ilustrací a herních úloh, ve kterých mají děti spolu s rodiči možnost se kriticky zamyslet nad tím, zda lze na rotopedu dojet do Pardubic, zda je možné mít ponorku na vzducholodi či kterému číslu únava... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Diana Shatatová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Chceš vyrobit dárek pro maminku z živých květin, ale nevíš jak na to? Nebo si pro radost ozdobit květy čelenku? Vytvořit vánoční věnec na dveře? Kniha Malá floristka je plná rad a návodů na jednoduché a neotřelé kytice, dekorace a dárky. Nevadí, že... (viac o titule)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Katarína Macurová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Lily by si tak ráda hrála, ale nemá s kým. Jednoho dne dostane ohromný balík. Co v něm asi je? Něco… nebo někdo? Překvapení – Lily ještě nikdy nic takového neviděla. Rozhodla se to pojmenovat Momo. Třeba bude mít konečně kamaráda! (viac o titule)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
13.
Ivona Březinová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Co se děje ráno v trávě? Mají i květiny budíček, rozcvičku, myjí se, češou, oblékají se či snídají? Představte si, že ano! Jen jedné malé konvalince se občas do toho moc nechce… Poznávací leporelo. (viac o titule)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 5.6.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
14.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #9
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (viac o titule)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
15.
J.K. Rowling a Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #2
Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za... (viac o titule)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
16.
Simone Lia  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Cyril je červík. Má rád hnedú farbu, blato (lebo je hnedé) a rád sa vŕta v blatovohnedej zemi. Keď Cyril stretne Huga (tučného operenca, ktorý sa podobá na kura, no myslí si o sebe, že je plameniak!), ocitne sa zoči-voči svojej najdesivejšej nočnej... (viac o titule)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.6.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
17.
Katarína Macurová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Medvedík by si zo všetkého najviac želal krásnu loptu. Kde by ju tak mohol nájsť? Asi to bude riadna fuška. Jedna guľatá vec je príliš veľká, druhá malá, ďalšia veľmi ťažká… So žiadnou sa nemôže hrať. Vie vôbec, ako taká pravá lopta vyzerá? (viac o titule)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.6.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
18.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #88 (1)
Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se... (viac o titule)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
19.
Harriet Muncaster  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Izadora Lunová je výnimočná, lebo nie je ako ostatní. Mamičku má vílu a otecka upíra a sama dostala do vienka od každého niečo. Zbožňuje balet, najmä keď tancuje vo svojej čiernej sukničke. Nevie sa dočkať, až so spolužiakmi uvidí naozajstné baletné preds (viac o titule)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
20.
J.K. Rowling, Jack Thorne a John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ TOP #69 (134)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (viac o titule)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
123456789 … 109

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička