Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Indeart

V nabídce máme 38 titulů

1.
Miroslav Ivanov  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rekonstrukce příprav a průběhu atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha provedeného českými výsadkáři 27. května 1942 v Praze. Kniha o hrdinném činu, který odstartoval kruté represe nacistického režimu... (více o eknize)
Naše cena: 154 Kč ihned ke stažení
2.
Václav Erben  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Děj kriminálního románu se začíná odvíjet ve chvíli, kdy v nevelké české vesnici, kde byl před téměř tisíci lety vyvražděn panující rod a archeologové pracují již po léta na drobných záchranných výzkumech... (více o eknize)
Naše cena: 136 Kč ihned ke stažení
3.
Jan Otčenášek  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Románové vyprávění o dvou mladých lidech z Prahy, kteří se rozhodnou natrvalo usadit v opuštěném starém mlýně na Šumavě, který přemění ve vlídné pohostinství... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
4.
Josef K. Šlejhar  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Malému chlapci v Kuřeti melancholikovi nejdříve umírá matka a musí snášet nelehké soužití s otcem a macechou, kterým je lhostejný. Poté musí strpět nenávist cizích služebných... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
5.
Rudolf Polách  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
...aneb do života s Platónem.Bohatost prožitků a citů mladým tiše závidí ti už dospělí. Jenže. Nedá se nic dělat, ale bez myšlenkových a fyzických střetů se sobě rovnými i nerovnými to ostatně nikdy nešlo, ani nepůjde... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč ihned ke stažení
6.
Crha Richard  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Proč jsem se zatím ještě nezastřelil? Protože nemám žádnou pistoli, to dá rozum. A řeknu vám rovnou, že bez pistolky se nezastřelíte, i kdybyste moc a moc chtěli. Ačkoliv se samozřejmě nemohu ani za nehet k někomu přirovnávat... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
7.
Zlatohlávek Jan  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Každý muž se od narození po celý život setkává se ženami i se psy. Nejprve se jich (žen i psů) nezřídka trochu bojí, pak je zase moc chce, a když si je pořídí, mohou vznikat situace, které stojí za písemný záznam... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč ihned ke stažení
8.
Ladislav Beran  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čtenáři se v knize setkávají se členy četnické pátračky, řešícími skutečné případy, které se udály ve 30. letech minulého století na Písecku. Autor popisuje případy, které měly celorepublikový ohlas a díky nimž se Písek... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
9.
František Kožík  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kronika života a vlády Karla IV., krále českého a císaře římského Postava významného panovníka na pozadí osudů české země ve 14. století... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
10.
Richard Crha  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
(a také nedospělé dospělé) Pohádky, které nejsou pohádky. Bajky, které určitě nejsou bajky. Tak snad lze formulovat tuto knihu plnou pohledů na život lidí... (více o eknize)
Naše cena: 96 Kč ihned ke stažení
11.
Helena Lisická  ·  Indeart (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pověsti, zkazky, pohádky a historické povídky z minulosti českých měst. V těchto příbězích autorka rozehrává tajemství spjatá s duchem prostorů, jako jsou domy, města, ulice, kláštery, kostely, kapličky, prameny, věže, hrady... (více o eknize)
Naše cena: 136 Kč ihned ke stažení
12.
Fabián Vojtěch  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Příběh pojednává o nezkrotné vášni mezi ženou a mužem, kteří se potkají uprostřed dlouhé noci a nepřemýšlejíc se pustí na dlouhou cestu plnou lásky, zklamání a osudových zvratů. Děj je zasazen do malebné krajiny Beskydských... (více o eknize)
Naše cena: 93 Kč ihned ke stažení
13.
Stanislav Brabec  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kniha nás zavádí na počátek třináctého století na okraj Českého království, kde z neznámých důvodů ožívají mrtví. Tajemnou atmosféru místa umocňuje hustá mlha ležící v korunách hustých lesů... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
14.
Andrea Vernerová  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kolik strastí a radostí přináší budování vlastní zahrady? Pokud to nevíte, tato kniha Vám poskytne radost, humor i zamyšlení nejen nad přírodou, ale i nad lidskými osudy. (více o eknize)
Naše cena: 126 Kč ihned ke stažení
15.
Polách Rudolf  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nelze se vyhnout rozjímání nad vlastním osudem i budoucností života na Zemi. Vesmír byl a bude ve všech kulturách ústředním tématem uvažování každičkého člověka. Kniha O pojmu vesmír řady moudrých lidí světa od starověku po... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč ihned ke stažení
16.
Rudolf Polách  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
You become aware of your existence at the very moment you start looking at your hand. The integrity of individuals and things is a natural prerequisite of knowledge and thus you can understand the universe. Billions of galaxies have changed nothing... (více o eknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
17.
Richard Crha  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
O životě, což je někdy otravné, ale pokud ještě žijeme, tak je to vcelku milá záležitost. Příběh trpké všednosti života okořeněné náhodným setkáním muže a ženy. Více než filozofický příběh z české kotliny... (více o eknize)
Naše cena: 96 Kč ihned ke stažení
18.
Stendhal  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Román, ve kterém červená symbolizuje revoluci a černá tmářství a despotismus. Julien Sorel je synem venkovského dřevaře. Jeho snem je získat vysoké postavení. Sympatie k Napoleonovi skrývá a proto... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
19.
Vilhelm Petr  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Měl organizovat kozáctvo proti Osmanovi – místo toho chtěl stvořit Nový svět. Ne za Atlantikem, ale mezi Dněstrem a Dněprem. Čech Elias dvě století po Husovi tančící na špici jehly mezi Istanbulem, Moskvou, Varšavou a Evropou v době... (více o eknize)
Naše cena: 206 Kč ihned ke stažení
20.
Helimadoe  E-KNIHA
Jaroslav Havlíček  ·  Indeart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Poslední román Jaroslava Havlíčka napsán jako vzpomínka na uplynulé dětství, je příběhem o ovdovělém doktoru Hanzelínovi a jeho pěti dcerách - HEleně, LÍdě, MArii, DOře a Emě... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička