Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Baroque Partners

V nabídce máme 5 titulů

1.
Spencer Johnson  ·  Baroque Partners
Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání.... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Andrew Matthews  ·  Baroque Partners (2015)
Kniha STOP ŠIKANĚ! je o tom: Proč tyrani šikanují. Proč se šikanované děti nesvěří svým rodičům. Jak se šikanované děti mohou bránit. Také se dozvíte: Jak vychováváte tyrana. Co může s šikanou udělat škola. O šikaně na pracovišti. O prevenci... (více o knize)
Naše cena: 364 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Jan Řezáč  ·  Baroque Partners (2016)
(9)
„Webdesign není jednoduchý, jen podceňovaný. A právě nadešel čas to změnit. Napsal jsem totiž první českou knihu o návrhu webu. Začínajícím webdesignerům ukáže cestu, zkušeným doplní mezery a zadavatelům ušetří statisíce za špatně navržený web nebo... (více o knize)
Naše cena: 799 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Alexandra John  ·  Baroque Partners (2015)
NA SKLADĚ
Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší. Autorka popisuje všechny oblasti, kterým se každý kdo podniká musí věnovat a upozorňuje na co dát obzvlášť pozor... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Jan Řezáč  ·  Baroque Partners (2014)
(9)
Po přečtení knihy budete rozdýchávat ztrátu iluzí o webdesignu. Ale zamyšlení nad svým procesem návrhu a doporučená literatura v každé kapitole vás vystřelí na dráhu úspěšného webdesignera... (více o knize)
Naše cena: 695 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička