Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníFilm, divadloHerci, osobnostiRežiséři

Momentálně se v této nabídce nachází 6 titulů

1.
Tom Shone  ·  Omega (2017)
Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život. Poté, co v patnácti letech opustil školu. (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.11.2017
2.
Jan Bernard  ·  Akademie múzických umění (2017)
Druhá část knihy o režisérovi Janu Němcovi, navazující na první díl událostmi po roce 1974, přibližuje režisérovy životní peripetie v exilu, návrat do vlasti po roce 1989 a umělecké i pedagogické působení Jana Němce až do úmrtí v březnu 2016. Jan... (více o knize)
Naše cena: 532 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Melvyn Bragg  ·  Casablanca (2011)
Kniha známého britského spisovatele, scenáristy a mediálního pracovníka nemá ambici pokoušet se o hlubinný analytický rozbor filmu a jeho motivů. Je to spíše osobně pojatý pohled na... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Pavel Juráček  ·  Torst (2017)
První svazek monumentálního deníkového díla významného českého filmového režiséra. Nejde o běžný deník, ale o vyzrálé literární dílo, jedinečnou kroniku své doby. Z Juráčkova deníku vyšla dosud jen část zachycující... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Mylene Bressonová  ·  Casablanca (2017)
NA SKLADĚ
Francouzský režisér Robert Bresson (1901–1999), svými životopisnými daty zajímavě a tak trochu příznačně vyplňujícími celé 20. století, patří mezi solitérní tvůrce... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Jan Bernard  ·  Akademie múzických umění (2014)
Rozsáhlá odborná monografie Jana Bernarda, věnující se přednímu světovému a českému režisérovi Janu Němcovi nabídne komplexní obraz jeho díla v historických, politických, ekonomických a estetických souvislostech. Jan Němec tvořil... (více o knize)
Naše cena: 532 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička