Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníFilm, divadloHerci, osobnostiHerci

Momentálně se v této nabídce nachází 23 titulů

1.
Lauren Graham  ·  Omega (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #3
V této knize se herečka Lauren Graham pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famílie... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
2.
Jiří Žák  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Sto deset osobností. Sto deset osudů, příběhů. Divadlo na Vinohradech slaví sto deset let, během nichž se vyvíjely a tvořily dějiny jedné z nejvýznamnějších scén v České republice. A bez lidí, kteří v tomto divadle účinkovali, žili, milovali, toužili a... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
3.
Jean Paul Belmondo  ·  Práh (2017)
NOVINKA
Nula. Čudný ksicht. Ohava. Takto častovali Belmonda francúzske divadelné kapacity, keď začínal, a bez mihnutia oka mu prorokovali: "Nikdy nebude na divadelných doskách ani vo filme držať nijakú ženu v náručí!" Ako veľmi sa mýlili! (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
4.
Michaela Remešová a Roman Schuster  ·  FANY (2016)
Životní osudy nejznámějších českých filmových princezen, Libušky Šafránkové, Marie Kyselkové, Mileny Dvorské, Aleny Vránové, Ivany Andrlové a mnoha dalších... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Stanislav Motl  ·  Eminent (2016)
(15)
Reichsminister für Volksaufklärung und Propaganda, říšský ministr lidové osvěty a propagandy Joseph Goebbels, jedna z nejslavnějších evropských hereček té doby Lída Baarová a jejich vztah, který se proplétal do dějin nacistického Německa, jsou hlavním... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jean Paul Belmondo  ·  Práh (2017)
Těch tisíc životů uplynulo rychle, až příliš rychle – uběhly stejnou rychlostí, jakou jsem řídil auta. Víc než jen autobiografie. Vyprávění o výjimečném a šťastném životě. Nula! Divnej ksicht! Ohyzda! Takhle častovali Jeana-Paula Belmonda... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 23.10.2017
7.
Alena Šloufová  ·  Bondy (2015)
"Život je jediná věc, kterou máme doživotně. Proto bychom si ho měli vážit, a když už žijeme, tak především koukat, abychom skutečně žili." Tento výrok Jana Wericha byl hlavním motivem pro vzpomínkovou knihu novinářky Aleny Šloufové. Píše v ní o... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Miloš Mistrík  ·  VEDA (2005)
Kniha Kapitoly o hereckom umení vám umožní lepšie porozumieť zákonitostiam hereckého umenia a pochopiť, kde sú pramene jeho každodennej príťažlivosti... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Jan Jandourek  ·  Tartaros (2016)
Je herečka, která prožila dobu své největší slávy za první republiky a v době Protektorátu, jen nevinnou obětí doby a lidí, nebo je rafinovaný zločinec a vražedkyně? Kolik je ochotna po desetiletích přiznat a co z toho je vlastně... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Nositel Českého lva za herecký výkon ve vedlejší roli v roce 2011 ve filmu Babí léto Stanislav Zindulka je divákům známý jako "velký herec malých rolí". Přestože hrál divadlo už od svých pěti let, proslavil se až díky seriálu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Ota Kars  ·  Mladá fronta (2017)
Tato knížka se snaží stručně zrekonstruovat skutečný příběh života Tomáše Holého, nahlížený různými blízkými lidmi ze všech zásadních období jeho života z rozdílných úhlů. Obsahuje jen ověřená fakta, která se nejeví být jen pouhou zábavnou historkou... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
12.
Pavel Taussig  ·  Edice ČT (2017)
Žijí mezi námi a vždy žili – skuteční hrdinové, na které se velmi brzy zapomnělo, či zůstali dosud úplně neznámými. Je však též mnoho vpravdě překvapivých hrdinských příběhů ze života poměrně známých osobností či příběhů opravdových hrdinů, kteří stáli... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Dana Čermáková  ·  Imagination of People (2016)
  Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Platí to v řemesle, v podnikání, v umění. Herecký svět není výjimkou, podívejme se jen na známá jména, která tu jsou jakoby stále, už desetiletí, jen to křestní jméno je... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Arnold Schwarzenegger  ·  Citadella (2016)
(33)
Na týchto stránkach brilantne vyrozprával svoj výnimočný a svojský aj zábavný príbeh. Narodil sa v roku, keď panoval hladomor, v malej rakúskej dedinke ako syn prísneho žandárskeho veliteľa. Sníval o tom, že sa odsťahuje do Ameriky a stane sa šampiónom... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Petr Čermák  ·  Imagination of People (2016)
Jana Švandová je nejen výjimečnou a úspěšnou filmovou, televizní a divadelní herečkou, ale svým způsobem nepřehlédnutelným ženským fenoménem. Petr Čermák, spoluautor její autorizované knížky, která není typickou biografií, ale t (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Zita Kabátová  ·  Ikar CZ (2016)
Jak je možné, že existují lidé, jichž si zub času nevšímá, že jim nechává dychtivé oči, vnímavou duši a doufající srdce? Jak je možné, že existují lidé, kteří i s více jak devíti křížky čtou bez brýlí, píší knihy... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Alexandra Stušková  ·  Petrklíč (2016)
Herečku Antonii Hegerlíkovou si vybavíme především ve spojitosti s rolí laskavé a milující maminky v seriálu režiséra Františka Filipa F. L. Věk. Byla taková i ve skutečnosti. Laskavá, přátelská, upřímná, někdy až trochu naivní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Josef Karel Grumlík  ·  Šimon Ryšavý (2010)
NA SKLADĚ
Známá brněnská herečka Vlasta Fialová vypráví v herecké šatně o své práci a životě. Její povídání je doplněno o rozsáhlou obrazovou přílohu. Dobové fotografie poskytla sama herečka ze svého rodinného alba. Vlasta Fialová (20. ledna 1928 v Brně... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Zuzana Pšenicová  ·  Bondy (2014)
V čem je fenomén několika českých pohádek, které milují celé generace a nikdy nezestárnou? Kniha o tom, v jakém prostředí a za jakých okolností vznikaly české klasické pohádky i o pozdějších často velmi nepohádkových životních osudech českých „princů a.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Jana Kopecká  ·  Malý princ (2014)
Kniha, jejíž autorkou je čtvrtá manželka Miloše Kopeckého, jednoho z nejvýznamnějších českých herců druhé poloviny 20. století, vypráví upřímně o pestrém i nelehkém soužití s proslulým bonvivánem a milovníkem žen, jenž sice dokonale zabezpečil... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička