Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníArchitektura

Momentálně se v této nabídce nachází 890 titulů

1.
Nikos Salingaros  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Dlouho očekávaný český překlad klíčové práce amerického matematika a významného teoretika architektury, přezdívaného „Vitruvius 21. století“. Kniha nabízí inovativní přístup k... (více o knize)
Naše cena: 718 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Yvonna Fričová  ·  Titanic (2017)
NOVINKA
První publikace v češtině, která komplexně představuje ideu a architekturu brazilského hlavního města Brasília – odedávného snu Brazilců, který zrealizoval v rekordně krátkém čase (1957–1960) teprve prezident českého původu Juscelino Kubitschek. Ikona... (více o knize)
Naše cena: 921 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
William Stanwix  ·  Green Books (2014)
(1)
The Hempcrete Book is a detailed practical manual for architects, surveyors, professional builders and self-builders. It explains how to source and mix hempcrete and how to use it in new builds and restoration.... (více o knize)
Naše cena: 1 595 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Architekti, projektanti a stavitelé najdou v knize vše o základech a sklepích historických budov, ale i rizika, která mohou nastat při jejich rekonstrukci. Autoři poradí, jak se vyvarovat chybám ve fázi projektu i stavby. Kniha představuje spodní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
(2)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Ewa Kolaczyńska  ·  Jana Kostelecká (2017)
Prostřednictvím knížky Z.A.H.R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. A také se seznámíte s několika zahradními uměleckými projekty. Zjistíte... (více o knize)
Naše cena: 398 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Wilfried Koch  ·  Nakladatelství Universum (2012)
Dějiny evropské architektury od antických dob přes románský a gotický sloh, španělský islám, renesanci a manýrismus, baroko, klasicismus a secesi po současnost. Kniha pojednává o stavebních stylech sakrální architektury, hradů a paláců,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
(1)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
9.
Barbora Faiglová a Dana Svítilová  ·  Grada (2015)
Vstupte s námi do mystického světa tajuplných hřbitovů. Průvodcem vám bude tafofil (řecky taphos znamená hrob). Člověk, který se toulá po hřbitovech s fotoaparátem a v zajetí kouzla, které chápe jen on. Podle zásad moderních objevitelů si neodnáší nic... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Heinrich Beltz  ·  Grada (2008)
(7)
Kniha je určen všem, kdo by chtěli zkusit tvarovat dřeviny na své zahradě. Najdete zde podrobné návody, jak tvarovat dřeviny listnaté i jehličnaté, do přírodních i fantazijních tvarů, loubí, kulatých tvarů, spirál... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 9 dnů
11.
Petr Ryska  ·  Grada (2017)
(1)
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí. Nejprve navštívíme Tichou Šárku, abychom prozkoumali zdejší usedlosti, mlýny a vily. Zavítáme také do Starých Střešovic, jež jsou se svými slepenci z domků, průchodů... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Jan Gympel  ·  Slovart CZ (2013)
Architektura se už od starověku považovala za matku umění a v součinnosti s ní se vyvíjelo i malířství a sochařství. Publikace Dějiny architektury nabízí průřez... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Sarajevo, hlavní město Bosny a Hercegoviny schoulené na březích ríčky Miljacky uprostřed svahů malebných hor, bylo Čechům blízké už od počátku 19. století. I když není zcela jasné, čím je tento odlišný svět tak fascinoval, je jisté, že to bylo především.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Zdeněk Lukeš  ·  Paseka (2014)
K téměř pětistovce hesel a fotografií ve dvou předchozích úspěšných dílech Prahy moderní, mapujících modernistické domy na území historického jádra a jeho okolí na levém břehu Vltavy, nyní autoři přidávají téměř dvě stě čtyřicet portrétů... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
15.
Barbora Faiglová a Katka Havlíková  ·  Grada (2014)
Urban exploration, zkráceně URBEX nebo také městský průzkum či průzkum všeho opuštěného, co vzniklo lidskou rukou, je jedním z největších fenoménů moderní doby. Činnost, jejíž kořeny sahají mnoho staletí nazpět, zažívá v současnosti obrovský příliv... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
16.
Peter Kováč  ·  Ars Auro Prior (2015)
Katedrála v Chartres nám nabízí nejautentičtější dojem o tom, jak v době vrcholného středověku vypadala a působila francouzská gotická katedrála. Jako zázrakem se jí vyhnuly všechny pohromy a války, takže dnes můžeme plně obdivovat její vznosnou... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
17.
Jan Boněk a Tomáš Boněk  ·  Eminent (2007)
(1)
Karlštejn je nejvýznamnějším hradem v Čechách a pravděpodobně jedním z nejznámějších v Evropě. Začnete-li se ale jeho historií zabývat podrobněji, zákonitě zjistíte, že císař a král Karel IV. právě v případě této stavby nestál o publicitu... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Edward Hollis  ·  Slovart CZ (2012)
Jen málo lidských výtvorů působí tak stabilně a neměnně jako budova. Přesto není život budovy ani jednou provždy daný, ani neměnný. Parthenon, nejznámější rozvaliny antického chrámu, sloužily po staletí jako kostel a mešita, katedrála Notre Dame byla... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Computer Media (2015)
V praktickém přehledu se dozvíte, kde se vzal název slohu, jaké jsou jeho typické znaky, kdy a kde se sloh rozvíjel, jaké stavby dnes můžete obdivovat.... (více o knize)
Naše cena: 45 Kč posíláme do 9 dnů
20.
Feierabend (2006)
On his trajectory from Southern California’s renegade junk architect to world class stature, Frank O. Gehry has spawned countless books... (více o knize)
Naše cena: 1 061 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
123456789 … 45

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička