Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časSportIndividuální sportyPosilování, fitnessFitness

Momentálně se v této nabídce nachází 206 titulů

1.
Mark Lauren a Joshua Clark  ·  Timy Partners (2015)
Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Pavel Tsatsouline  ·  Zelený kocúr (2015)
(1)
Všimli jste si, že čím je člověk zručnější, tím toho dosáhne víc při vynaložení menší námahy? Výjimkou není ani síla. Od starořeckých zápasníků přes čínské mistry kung-fu, kteří přísně střežili svá tajemství, až po moderní drsňáky ze speciálních... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Al Kavadlo  ·  Zelený kocúr (2015)
Al Kavadlo a jeho plán na postupné získávání skutečné síly. Co vám může poskytnout větší zadostiučinění, než mít opravdu výkonné, funkční a bestiálně silné tělo? Tělo, které dokáže rozdávat pořádné rány... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Sean Bartram  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Vysoce intenzivní intervalový trénink, neboli HIIT, je extrémně účinné cvičení, které spaluje tuky a dostane vaše tělo v krátkém čase do špičkové formy. Zacvičte si přes 50 náročných sestav, které vám zaberou od čtyř, do šedesáti minut a pozorujte... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Lukáš Roubík  ·  Erasport (2012)
V první části knihy se dozvíte nejdůležitější zásady posloupnosti a fázování celoroční kulturistické přípravy. V následujících kapitolách jste postupně provedeni každou částí přípravy zahrnující vždy podrobný popis specifik tréninkové metodiky s... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Abigail Ellsworth  ·  CPRESS (2014)
Každý pohyb, který během dne uděláte, zcela závisí na svalech středu těla – ty totiž stabilizují trup a pánev a umožňují končetinám, aby se správně pohybovaly. Se silnými svaly středu těla bude váš pohyb účinnější a snadnější. Ale jak je správně... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Radim Jebavý a Tomáš Zumr  ·  Grada (2014)
Úspěšná publikace je ve svém druhém vydání rozšířena o populární formu posilování na moderní mobilní posilovací pomůcce TRX, což je lanový závěsný systém původně vyvinutý pro americké speciální vojenské jednotky. Knížka seznamuje kondiční a... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Mark Lauren a Julian Galinski  ·  Timy Partners (2015)
Jako trenér a učitel fitnessu, což je moje zaměstnání, usiluju o to, abych pomohl člověku dosáhnout na jeho nejlepší tělesnou kondici. Jako certifikovaný vojenský trenér americké armády jsem pracoval s muži, pro které je fitness nejenom obohacením... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Fréderic Delavier  ·  Kopp (2015)
(3)
Ojedinělá publikace mezi knihami o posilování! Prostřednictvím více než 600 dokonale provedených barevných ilustrací nahlédněte do nitra lidského těla v akci. Detailní kresby zobrazují svaly zapojené při každém cviku a nastiňují... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Paul Coach Wade  ·  Zelený kocúr (2015)
Paul Wade strávil devatenáct let života v pekelných dírách jako San Quentin, Angola a Marion. Vstoupil do tohoto světa jako vytáhlý hubený slaboch, kterého všichni terorizovali, a pomaličku, kilogram po kilogramu... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
V knize naleznete vše podstatné, co pro cvičení na míčí potřebujete znát, rozsáhlý přehled cviků, rozdělených do skupin podle posilovaných částí těla, a tři doporučené sestavy pro vaši inspiraci... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Mark Lauren a Joshua Clark  ·  Timy Partners (2015)
Pět věcí, které na tomto programu budete milovat Šetří peníze. Žádné členské poplatky, trenéři, chůvy pro děti nebo cvičící přístroje na doma. Šetří čas. Cesta do posilovny, převlékání, kardio, činky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
W.J. Kraemer a V.M. Zatsiorski  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha je rozsáhlou publikaci světoznámých odborníků: prof. Zatsiorskeho, původem SSSR, nyní Pensylvania State University, a prof. Kraemera, University of Connecticut in Storrs... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Mark Lauren a Julian Galinski  ·  Timy Partners (2015)
Všichni známe vábení fitness průmyslu, s nímž se potkáváme v téměř každé reklamě. Právě ženám, které se více věnují svému tělu a zdraví, se nabízejí různé dobrodružné programy od ele (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Ingo Froböse  ·  Ikar CZ (2015)
Perfektní cviky pro zlepšení fyzické kondice a vytvarování těla, které můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nepotřebujete žádné sportovní náčiní. Nejúčinnější pomůcku totiž máte stále „po ruce“ – váhu svého těla. Více než 100 cviků a jejich... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Vltava Labe Media (2017)
Zvládat každodenní povinnosti a ještě chodit pravidelně do posilovny, to dokáže jen málokdo. V knize Skvělé tělo doma najdete účinné sestavy cviků, které zvládnete cvičit doma. Jsou úplně jednoduché a skutečně fungují... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Paul Coach Wade  ·  Zelený kocúr (2015)
NA SKLADĚ (1)
Všichni jsme už někdy slyšeli větu, že „mysl by chtěla, ale tělo nemůže“. Nikde to neplatí víc než při honbě za sílou. V čem spočívají dvě zlatá pravidla či tajemství, jak podřídit tělo touhám mysli? Prvním tajemstvím je systém... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Zuzka Light a Jeff O'Connell  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (8)
Dejte mi 15 minut, a já vám dám tělo jedna báseň.“ Zuzka Light, česká rodačka, která se proslavila po celém světě svými cvičebními videi na internetu a stala se fitness ikonou, přichází s první knihou. Představuje v ní ucelený cvičební a jídelní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Díky cenným radám slavného francouzského trenéra Jean-Pierre Clémenceaua, kterému za svoji postavu vděčí mnohé celebrity, a anatomickým kresbám Frédéricka Delaviera, známého autora příruček o posilování... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Tsatsouline  ·  Blue Vision (2016)
(2)
Pavel říká: „Ať už je otázka jakákoliv, odpověď je Get Up a Swing“. Kettlebell: Simple & Sinister je jasný a efektivní minimalistický program založený na fundamentálních... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička