Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědy

Momentálně se v této nabídce nachází 14572 titulů

1.
Laurent Binet  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
2.
Tony Buzan, Jennifer Goddard a Jorge Castaneda  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA (1)
Myšlenkový graf, který jeho autor a tvůrce geniálního konceptu myšlenkových map, Tony Buzan, považuje za ten nejdůležitější graf na světě, odkrývá tajemství schopnosti učit se a pamatovat si. Pomocí jednoduchého grafu dokážete neuvěřitelným způsobem zvýši (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 15 dnů
3.
Jaroslav Čech  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Partnerská obličejová podoba zaujala autora už ve škole jako čtrnáctiletého kluka. Hned na počátku viděl její roli jinak než ostatní odborníci, dokonce až tak, že je klíčem odemykajícím podstatu pravé lásky. (více o eknize)
Naše cena: 98 Kč ihned ke stažení
4.
Marc Bekoff  ·  Dialog (2017)
NOVINKA
Na částečně zchromlou slonici žijící ve stádu divokých slonů v Keni její druzi a družky při svém putování čekávali, dokud se nepřišourá, a často ji i krmili. Konrad Lorenz popsal... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Milan Valenta a Pavel Humpolíček  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Hra je již zavedeným terapeutickým prostředkem, který pomáhá odžít a zpracovat situace, které člověk prožil, případně mu pomáhá připravit se na věci, které ho čekají... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 13 dnů
6.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Aletha J. Solter  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Cítíte se pláčem a záchvaty vzteku svého dítěte zaskočeni? Nevíte, jak se k němu postavit, nemáte k jeho řešení potřebnou trpělivost nebo vás rozčiluje? Máte problém zorientovat se v... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
8.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
9.
Jana Neuwerthová Šmýdová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha vám pomůže srovnat dosavadní úspěchy a začít na nich stavět život, o kterém sníte. Ujasníte si, jaké sny se vám splnily a jaké se ještě můžou splnit, a objevíte nebo si potvrdíte svoji vlastní životní cestu. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Š. Smolen  ·  OIKOYMENH (2017)
NOVINKA
Práce na základě širokého srovnávání literárních textů a výtvarného umění 19. století předkládá portrét fenoménu romantické touhy (Sehnsucht) vztažené k cíli, který je... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
11.
Marek Hrubec  ·  SLON (2017)
NOVINKA
Kniha analyzuje současné významné téma rizikové společnosti a jejího globálního ohrožení. Navazuje přitom na dílo proslulého autora Ulricha Becka, podle kterého se dosavadní společnost dostala do rizikového stadia svého vývoje... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Neil Strauss  ·  Jota (2017)
NOVINKA
V knize Pravda se Strauss pouští do zatím nejobtížnějšího tématu: partnerských vztahů. A během této divoké a nadmíru zábavné cesty se snaží najít odpovědi na otázky, které si muži i ženy pokládají každý den... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 13 dnů
13.
Michaela Malá  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Upřímná výpověď o životě s psychotickým onemocněním je volným pokračováním knihy Homo psychoticus, která čtenářům přiblížila minulost autorky, mnohdy psychotickou přítomnost a plány do budoucna. (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
14.
Christopher Lasch  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kulturní historik Christopher Lasch (1932–1994) z Univerzity v Rochesteru zkoumá kořeny a důsledky normalizace patologického narcismu v americké kultuře 20. století na základě... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Julia Shaw  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Stává se vám, že najednou zapomenete, co jste chtěli udělat? Nemůžete přijít na jméno známého, kterého jste právě potkali? Tímto způsobem paměť chybuje celkem běžně... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
16.
Josef Jařab  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2017)
NOVINKA
I když historie potvrzuje, že Amerika byla od svých novodobých počátků národnostně, rasově a etnicky pluralistická, trvalo dlouho, než si to sama byla ochotna přiznat. Bílý proud americké... (více o knize)
Naše cena: 525 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
17.
Rupert Sheldrake  ·  ANAG (2017)
NOVINKA
Teorie morfické rezonance Ruperta Sheldrakea zpochybňuje základní předpoklady moderní vědy. Nové chápání života, hmoty a mysli Zkušený biolog Sheldrake... (více o knize)
Naše cena: 444 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 18 dnů
18.
Etienne Balibar  ·  Karolinum (2017)
NOVINKA
Étienne Balibar (1942), žák Louise Althussera, je jedním z nejvýznamnějších politických myslitelů dneška. Jeho kniha Spinoza a politika (1985) představuje přehledný úvod do filosofie Barucha Spinozy a za své východisko si bere... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
19.
Elaine N. Aron  ·  HarperCollins Publishers (2017)
NOVINKA
How to cope when the world overwhelms you... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Alena Wagnerová  ·  SLON (2017)
NOVINKA
Kniha je překladem původní sociologické monografie z roku 1974, která analyzovala stav rovnoprávnosti žen v Československu ve srovnání se stavem v Německé spolkové republice. Jejím základem bylo zpracování a reflexe řady ... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 729

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička