Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáSpolečenské vědySociologie, politika

Momentálně se v této nabídce nachází 2580 titulů

1.
Lubomír Kopeček  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Málokterý politik vyvolává tak silné emocionální reakce jako Miloš Zeman. Dělá to cíleně a baví ho to. Má jak četné vášnivé odpůrce, tak nadšené příznivce. Silné nejsou jen vyvolané... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Peter L. Berger  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Tento čtivý rozbor sociologických kořenů náboženské víry staví na teoriích vědění, jež Peter Berger poprvé zkoumal s Thomasem Luckmannem v knize Společenská výstavba skutečnosti (Sociální konstrukce reality). Posvátný baldachýn... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Filip Ježek  ·  TZ-one (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V roce 2016 byla vydána e-kniha Jak se dívám na svět ... Soudobé projevy globalizace. Druhá kniha v řadě Jak se dívám na svět ... Základy mikroekonomie s humorem, Po - Cho - Pil !!! se pokouší humornou formou přiblížit čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč ihned ke stažení
4.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Populárně naučná kniha reaguje na aktuální události světa a zejména Střední Evropy. Autoři zobecňují výzkumné poznatky o globalizaci, jejich projevech, dopadech na přírodu, vztahu ekonomické a politické moci, o příčinách... (více o eknize)
Naše cena: 59 Kč ihned ke stažení
5.
Pavla Hanáčková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vieš sa správať ohľaduplne k ostatným ľuďom? Dávaš pozor na to, aby si neohrozil seba ani ostatných? Že áno?! Tak schválne... Otvor knižku, vezmi si papier, prečítaj si jednoduché kvízové vety a rozhodni, či sú... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.11.2017
6.
Michal Havran  ·  Petit Press (2017)
NOVINKA
Kedy bude cirkev hodná svojho pápeža? Prečo je emancipácia hlúposti nebezpečná? Rozumieme tomu že sa nehnedne len zo slnka? Nová kniha Michala Havrana nie je len akýsi pokus o naivný dialóg, ale diagnostika nových tvárí fašizmu a toho, čo sa... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
7.
Veronika Salminen  ·  Daranus (2015)
(4)
Rusko není Mordor! Není to fantaskní říše zla na východě, tak jak ji v Pánovi prstenů uhnětl spisovatel Tolkien. Je to jen obrovská země, začínající u Baltu a končící na dohled Aljašky. Neumí vyrobit dobrý osobní automobil, ale rakety dělá na úrovni... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Marek Čejka  ·  Barrister & Principal (2009)
(8)
Vnitropolitická situace v Izraeli bývá ve sdělovacích prostředcích často ve stínu napjatých vztahů mezi izraelskými Židy a Palestinci. Přitom vztahy mezi judaismem a politikou v židovském státě nejsou o nic méně zajímavé a důležité... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Benjamin Kuras  ·  Eminent (2015)
(5)
První verze této knihy vznikala na samém počátku 21. století. V té době začal pád západní civilizace nabírat do té doby nepředstavitelné tempo. To se ovšem neustále zrychluje, a tak se ani nedbalý a povrchní sledovatel už nemůže ubránit obavám, že... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Konrad Lorenz  ·  Leda (2014)
(2)
Dnes už klasická knížka laureáta Nobelovy ceny Konrada Lorenze výstižně vyslovuje varovné i velmi inspirativní poselství. Srovnáním s živočišnými společenstvími dokládá, v čem je dnešní civilizace škodlivá, když popírá geneticky dané potřeby... (více o knize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Malcolm Gladwell  ·  BIZBOOKS (2015)
(32)
Knihu Bod zlomu bez nadsázky můžeme nazvat marketingovou biblí. Poodhaluje totiž tajemství šíření informací, napříč společností. Jak je možné, že se některé změny ve společnosti odehrávají neuvěřitelně rychle? Proč se z neznámé knihy najednou stane... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Vladimír Pikora a Markéta Šichtařová  ·  NF Distribuce (2017)
Dost možná stojíme na prahu nové éry. Vyspělý svět se dal na cestu multikulturalismu, genderové korektnosti, rozpadu tradičních rodin a hodnot. Přestože procházíme obdobím historicky největšího blahobytu, neužíváme si to, naopak... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Andrej Drbohlav  ·  Grada (2015)
(2)
Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětství. Je v mnoha případech produktem doby, v jistém smyslu slova nemocné společnosti a setkáváme se s ním po celém světě čím dál častěji... (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Benjamin Kuras  ·  Eminent (2016)
(3)
Kniha Poslední naděje civilizace navazuje na bestseller Jak zabit civilizaci. Dokumentuje dobu od přelomových událostí historické imigrační vlny léta 2015 a nabízí hlubší vhled do příčin a kořenů... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Joseph Heath a Andrew Potter  ·  Rybka Publishers (2012)
Počínaje šedesátými léty dvacátého století se vývoj západních společností nese ve znamení revolty. V druhé polovině minulého století se zrodily a postupně rozšiřovaly ideje a postoje, které - ač již zčásti ztratily svůj původní radikální náboj... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Robert Greene  ·  Penguin Books (2013)
(5)
Mastery synthesizes the years of research Robert Greene conducted while writing the international bestsellers The 48 Laws of Power, The 33 Strategies of War, and The Art of Seduction and demonstrates that the ultimate form of power is mastery itself... (více o knize)
Naše cena: 689 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Karl R. Popper  ·  OIKOYMENH (2015)
Nové, opravené vydání autorova základního filosofického díla. První svazek obsahuje kritiku Platóna, druhý kritiku Hegela a Marxe. (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
kolektiv autorů/autorek  ·  Centrum pro ekonomii a politiku (2011)
11. září 2001 byly v New Yorku a Washingtonu spáchány největší teroristické útoky v dějinách lidstva. Centrum pro ekonomiku a politiku vzpomíná na tuto významnou historickou událost, která již natrvalo zůstane v učebnicích... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Miroslav Disman  ·  Karolinum (2011)
(1)
"Především si řekněme, o čem tahle knížka není. Nechce nahradit standardní učebnici sociologického výzkumu, nenabízí úplnou zbrojnici metod a technik a už vůbec nechce naučit čtenáře statistice... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Václav Klaus a Jiří Weigl  ·  Olympia (2015)
NA SKLADĚ (3)
Vlna ilegálního masového přistěhovalectví do zemí Evropské unie se dotýká životů stovek miliónů Evropanů. Protože to považujeme za mimořádně vážné, věnujeme tomuto nesmírně výbušnému problému tuto knížku... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 129

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička