Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědySociologie, politika

Momentálně se v této nabídce nachází 2513 titulů

1.
Angela Davis  ·  Haymarket Books (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
In these newly collected essays, interviews, and speeches, world-renowned activist and scholar Angela Y. Davis illuminates the connections between struggles against state violence and oppression... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
2.
Fawaz Gerges  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Jaké jsou kořeny vzniku Islámského státu, jeho strategie a nečekaného úspěchu? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Jeden z nejvýznamnějších světových expertů na problematiku muslimského extremismu, rodák z Libanonu... (více o knize)
Naše cena: 403 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Miroslav Polreich  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #53 (1)
Kniha Miroslava Polreicha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
4.
Philip E. Tetlock  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Z lepšího nahlížení do budoucnosti by měl prospěch každý, ať už jde o nákup akcií, sestavování politických opatření, uvádění nového produktu na trh, nebo jen plánování jídelníčku na týden dopředu. Lidé však obecně... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
5.
Karel Žaloudek  ·  Libri (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Třetí vydání dnes už klasické příručky, která je určena jak studentům historie, politologie, mezinárodních vztahů a řady dalších oborů, početné novinářské a publicistické obci, tak i laickým zájemcům o politiku a novodobé... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 69%) ihned ke stažení
6.
kolektiv autorů/autorek  ·  Čas (2015)
Mediokracie je pojem skloňovaný po řadu uplynulých let v různých kontextech. Zpravidla se jím míní skutečnost, že hromadné sdělovací prostředky neboli masmédia mají významný vliv na společenské dění, který občas přerůstá nejen v ambici... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Vladimír Prorok a Aleš Lisa  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Konflikty jsou součástí života jedinců i společnosti po tisíciletí. Lidé jsou nuceni do konfliktů vstupovat, nebo jsou do nich vtahováni, ne vždy si však uvědomují jejich podstatu a následky. Konflikty jsou poměrně složitým... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Jan Keller  ·  SLON (2017)
Kniha reaguje na současnou migrační krizi, ale ta není jejím hlavním tématem Pojednává o hlubších strukturních napětích a rozporech skrytých v základech Evropské unie. Autor vychází z dokladů o narůstajících nerovnostech mezi regiony a zeměmi EU a... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Pavel Barša a Ondřej Císař  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Je jednání států řízeno normami společenství, které mají svou vlastní váhu, nebo každý jedná pouze ve svém zájmu a v mezinárodních vztazích převládá anarchie, v níž bezpečí zajišťuje jen vlastní síla? Podobně jako... (více o eknize)
Naše cena: 469 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
10.
Oldřich Matoušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jádrem publikace jsou informace o klasických i nových metodách sociální práce. Podrobně jsou probrány různé formy případové práce (poradenství, krizová intervence, mediace), práce se skupinou (skupinová práce, streetwork)... (více o eknize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
Oldřich Matoušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Působení sociálního pracovníka sahá od práce s jednotlivcem přes rodiny, skupiny a komunity až k ovlivňování celého národního systému sociálních služeb nebo i politického rozhodování ve prospěch znevýhodněných skupin... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
12.
Oldřich Matoušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Současná sociální práce zkoumá i v praxi řeší širokou škálu sociálních problémů týkajících se nejrůznějších skupin lidí. Užívá k tomu mnohé poměrně obecné přístupy společné prakticky všem sociálním pracovníkům... (více o eknize)
Naše cena: 397 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
13.
Pjér La Šéz  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Autor v historických souvislostech pojednává o tradičních hodnotových a duchovních aspektech lidského bytí v kontrastu se změnami, které přináší současná globalizačně konzumní civilizace. Filtrem jungovské analytické metody... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
14.
Blahoslav Kraus  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace podává komplexní pohled na historii i současnost sociální pedagogiky u nás i v zahraničí. Seznamuje s jejími metodologickými východisky a charakterizuje ji jako vědní disciplínu i jako frekventovaný studijní obor... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
15.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB (3)
Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
16.
Mahátma Gándhí  ·  Almi (2015)
(1)
Móhandás Karamčand Gándhí (1869–1948), všeobecně známý pod symbolickým jménem Mahátma (Velký Duch), je dodnes inspirativní osobností, jehož... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Malcolm Gladwell  ·  BIZBOOKS (2015)
NA SKLADĚ (3)
Knihu Bod zlomu bez nadsázky můžeme nazvat marketingovou biblí. Poodhaluje totiž tajemství šíření informací, napříč společností. Jak je možné, že se některé změny ve společnosti odehrávají neuvěřitelně rychle? Proč se z neznámé knihy najednou stane... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2009)
Kniha Modrá planeta v ohrožení není souvislým textem, ale jednotu jí dodává to, že vychází z jednoho konzistentního názoru, z jednoho uceleného pohledu na svět, z důsledné aplikace standardní, tedy mainstreamové ekonomie,... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Ladislav Karel Feierabend  ·  Atlantis (1994)
Druhý díl pamětí českého národohospodáře a politika z let 1938-1948. Paměti L. K. Feierabenda (1891–1969), významného českého národohospodáře a politika tzv. Druhé republiky, prvních měsíců protektorátu a pak londýnské emigrace... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Barbara Demick  ·  Kniha Zlín (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Co když jsou noční můry vykreslené Georgem Orwellem v románu 1984 skutečné? Co kdybyste museli žít v zemi, ve které by bylo možné naladit pouze jedinou vládní stanici? V zemi, kde by všechno bylo černobílé kromě rudých písmen... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
123456789 … 126

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička