Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědySociologie, politika

Momentálně se v této nabídce nachází 2545 titulů

1.
Aleš Havlíček  ·  Univerzita J.E. Purkyně (2017)
NOVINKA
Publikace se věnuje dvěma základním problémům: jak zdůvodnit existenci lidských práv jejich původ a obsah a jak zdůvodnit jejich závaznost. V minulosti byly oba tyto aspekty vysvětlovány přirozenoprávní koncepcí lidských práv... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Filip Vávra  ·  Fiva (2017)
NOVINKA
Těžký boty to vyřešej hned je příběh pražských skinheads z druhé poloviny 80. let do roku 1992. Popisuje začátky této subkultury, její masivní vzestup v divoké době po listopadu 1989, i konec skinhead mánie, ke kterému došlo v průběhu roku 1992... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Fawaz Gerges  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jaké jsou kořeny vzniku Islámského státu, jeho strategie a nečekaného úspěchu? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Jeden z nejvýznamnějších světových expertů na problematiku muslimského extremismu, rodák z Libanonu... (více o eknize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Zdeněk Veselý  ·  Epocha (2006)
Tato encyklopedická příručka zachycuje v abecedním pořádku všechna důležitá diplomatická jednání a jejich výsledky v podobě smluv, dohod, paktů, aliancí, deklarací a dalších dokumentů od počátků lidské civilizace přes středověk až po naši současnost... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Lukáš Kovanda  ·  BIZBOOKS (2012)
Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy v... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Patrick Kingsley  ·  Kniha Zlín (2017)
Evropa čelí vlně migrace, jakou nepoznala od konce druhé světové války, a jako všechno nepoznané, i tato situace vyvolává protichůdné názory a vypjaté emoce. Proto je důležité mít k dispozici objektivní informace a fakta, a právě ta Patrick Kingsley ve... (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2009)
(6)
Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování. Toto téma se stává zásadním ideovým a politickým střetem naší současnosti... (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Malcolm Gladwell  ·  BIZBOOKS (2015)
(3)
Knihu Bod zlomu bez nadsázky můžeme nazvat marketingovou biblí. Poodhaluje totiž tajemství šíření informací, napříč společností. Jak je možné, že se některé změny ve společnosti odehrávají neuvěřitelně rychle? Proč se z neznámé knihy najednou stane... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Michael Bar Zohar a Nisim Mišal  ·  Nakladatelství Universum (2017)
Knihy Mosad: Velké operace se v Izraeli prodalo více než 120 000 výtisků a stala se v té zemi nejprodávanější knihou všech dob. Živě představuje ředitele, agenty a nejpozoruhodnější mise legendární tajné služby, která patří... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Henry Kissinger  ·  Prostor (2016)
Velice cenný, historickými a politickými souvislostmi podložený pohled na řád světa podává vlivný politolog, historik a bývalý ministr zahraničí Spojených států. Ukazuje, že současné chápání tohoto pojmu bylo zformulováno v západ (více o knize)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Masha Gessen  ·  Akropolis (2016)
(1)
Když se v roce 1999 lidé kolem Borise Jelcina snažili najít náhradu za svého chřadnoucího a čím dál méně oblíbeného prezidenta, padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Pavlína Valouchová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2016)
Disertační práce se zabývá tematikou neformální sociální kontroly žen, a to skrze vzhled jako nástroj této kontroly. Teoreticky je práce opřena o jednotlivé přístupy k problematice... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč posíláme do 5 dnů
13.
George Friedman  ·  Tomáš Krsek (2016)
Významná nová kniha od autora bestselleru (Příštích 100 let) a geopolitického prognostika George Friedmana s odvážnými fakty o budoucích událostech v Evropě. Toto provokativní dílo zkoumá „ohniska konfliktů“ – unikátní geopolitická místa... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Ilona Gillernová a Jiří Buriánek  ·  Fortuna (2004)
Trojdílná učebnice pro gymnázia a další střední školy seznamuje studenty se základy vybraných společenských věd důležitých pro jejich osobní orientaci ve společnosti i pro přípravu na pomaturitní studium. Učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Monografie analyzuje násilnou kriminalitu z pohledu kriminologie, kriminalistiky, trestního práva, penologie a viktimologie. Cílem empirického výzkumu... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
kolektiv autorů/autorek  ·  Čas (2015)
Mediokracie je pojem skloňovaný po řadu uplynulých let v různých kontextech. Zpravidla se jím míní skutečnost, že hromadné sdělovací prostředky neboli masmédia mají významný vliv na společenské dění, který občas přerůstá nejen v ambici... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Pavla Kodymová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2015)
Monografie představuje ucelenou a v našich poměrech zatím ojedinělou studii, která se zabývá etablováním sociální práce v české části nově vzniklého samostatného státu. Text se věnuje ustanovování oboru od doby před rozpadem Rakouska-Uherska, přes první.. (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Andrew Heywood  ·  Aleš Čeněk (2008)
(1)
Politika je divadlo dynamické a stále se měnící, na němž se odehrávají některá z nejzávažnějších světových dramat. Věda, která ji studuje, je rozsáhlá a eklektická... (více o knize)
Naše cena: 540 Kč posíláme do 10 dnů
19.
Joseph Heath a Andrew Potter  ·  Rybka Publishers (2012)
Počínaje šedesátými léty dvacátého století se vývoj západních společností nese ve znamení revolty. V druhé polovině minulého století se zrodily a postupně rozšiřovaly ideje a postoje, které - ač již zčásti ztratily svůj původní radikální náboj... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Jan Keller  ·  SLON (2007)
Sociologie organizace a byrokracie vychází opět po jedenácti letech. Kniha byla přepracována a rozšířena především ve dvou ohledech... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 128

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička