Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyEtiketa, komunikace, společenské chování, morálka

Momentálně se v této nabídce nachází 863 titulů

1.
David Šimurka a a kolektiv autorů/autorek  ·  David Šimurka (2014)
TOP #44
Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 11%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Michael Parker  ·  Triton (2017)
V posledních dvou generacích se významně změnil způsob, jímž jsou předávány etické a morální zásady. V některých rodičích sílí v poslední době pocit, že už nemají dostatečnou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Allan Pease a Barbara Pease  ·  Portál (2013)
Co je to vlastně láska? Tuto otázku si lidé kladou už tisíce let, přesto uspokojivá odpověď stále neexistuje. Autoři probírají vztahy mezi partnery od základní otázky, jak najít toho pravého, až po krátkodobé milostné aférky. Vysvětlují, proč vznikl... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Ilona Plevová  ·  Grada (2011)
Učebnice ošetřovatelství s ucelenými a aktuálními informace zahrnuje všechna témata, která jsou nutná ke zvládnutí studijních požadavků daného předmětu: komunikace, etika, člověk, jeho motivace a potřeby, paliativní péče, ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Ladislav Špaček  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
(1)
Příručka pro obchodní zástupce, finanční poradce, realitní makléře, privátní bankéře a všechny ostatní, kteří chtějí být ve své profesi úspěšní. Jak dosáhnout úspěchu? Není to těžké. Je však potřeba se připravit. Stačí vědět jak se chovat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Nové, rozšířené vydání Velkého lexikonu společenského chování je nejobsáhlejší publikací o etiketě u nás a najdeme zde odpověď na prakticky každou otázku týkající se společenského chování... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Malcolm Fraser  ·  Portál (2011)
Cílem publikace je pomoc koktavým, aby koktavost zvládli nebo ji přinejmenším měli pod kontrolou. Autor je sám balbutikem (tj. koktavým) a nahlíží tedy problematiku zevnitř... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Emma Sargentová a Tim Fearon  ·  Grada (2012)
Většina z nás se v některých situacích cítí trochu nejistě – ať už jde o to vejít do místnosti plné cizích lidí, jít na večírek, mluvit před publikem, zúčastnit se nějaké společenské akce nebo prostě jen mluvit s někým mezi čtyřma očima... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Alena Špačková  ·  Grada (2015)
Jediná komplexní tréninková učebnice mluvní techniky u nás je určena všem, kteří chtějí hovořit kultivovaným a zvučným hlasem, potlačit zvukovou monotónnost svého projevu a posílit vyzařování své osobnosti. Je určena začínajícím i zkušenějším... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Joe Navarro a Marvin Karlins  ·  Grada (2010)
NA SKLADĚ AKCE (6)
Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vyhnout, být o krok napřed před ostatními? ... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
12.
Ladislav Špaček  ·  Ladislav Špaček (2016)
NA SKLADĚ AKCE
Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
13.
Ladislav Špaček  ·  Ladislav Špaček (2015)
NA SKLADĚ AKCE
Knihu ocení všichni, kteří dávají přednost obrazovému sdělení před dlouhými texty. Etiketa v obrazech poskytuje podrobné informace o pravidlech chování ve všech oblastech rodinného a společenského života i světa byznysu - to vše jen formou fotografií. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
14.
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
Tato kniha se nejspíš nestane povinnou školní četbou, zato v ní najdete pár dobrých rad, jak kdekoli s kýmkoli zavést hovor. S její pomocí konečně překonáte hrůzu z psaní děkovných dopisů a zažijete nepřekonatelné zadostiučinění... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
David Klimeš  ·  Karolinum (2015)
„Jedno mužstvo tvrdě bránilo, aby si vymohlo prodloužení. Druhé cítilo naději na rychlé vítězství a bylo v útoku.“ Popis sportovního utkání? Nikoliv. Takto noviny psaly... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Ladislav Špaček  ·  Mladá fronta (2011)
(1)
Univerzální rádce pro děti a mládež: v knize najdete vše, co potřebujete, abyste elegantně a s přehledem zvládli každodenní i výjimečné situace... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Gloria Beck  ·  Grada (2007)
(11)
Rétorické triky a manipulace jsou v pracovním prostředí, ale také v podnikání, politice, médiích nebo jiných společenských oblastech na denním pořádku. V knize, která je jedinou na toto téma na českém trhu... (více o knize)
Naše cena: 373 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Marie Roubalová a Roman Králik  ·  KUD Apokalipsa Ľubľana (2013)
Učební text „Teologicko-etická interpretace jednotlivce v sidře Berešit“ s podtitulem „Základy klasické hebrejštiny s rozbory vybraných textů a pojmů“ si klade za cíl... (více o knize)
Naše cena: 432 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
19.
Paul Ekman a Wallace Friesen  ·  BIZBOOKS (2015)
Poznáte, když někdo něco předstírá? Tváří se mile, ale přitom vás nemůže vystát, hraje překvapeného, ale ve skutečnosti o všem dávno ví, přetvařuje se, že je nad věcí, ale přitom se cítí smutně? Lidé kolem nás, i my sami, často hrajeme různé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Leil Lowndes  ·  CPRESS (2012)
(3)
Společenští, oblíbení, pozorní, vtipní, zajímaví, vítaní, odvážní, uvolnění... Pokud máte pocit, že některé z těchto vlastností teprve potřebujete získat, aby vaše konverzace mezi lidmi nevázla, pak je tato kniha právě pro vás... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 44

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička