Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyEtiketa, komunikace, společenské chování, morálka

Momentálně se v této nabídce nachází 860 titulů

1.
Zbyněk Vybíral  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #85 (1)
Komunikace znamená nejen výměnu informací a kódů, ale vzájemnou interakci subjektů, která má složité zákonitosti a pravidla, a v případě mezilidské komunikace i velmi jemnou psychologii. Analýza mezilidské i vnitřní... (více o eknize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
2.
David Šimurka a a kolektiv autorů/autorek  ·  David Šimurka (2014)
NA SKLADĚ TOP #21
Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 11%) posíláme do 3 dnů
3.
Joachim Engl a Franz Thurmaier  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tajemstvím šťastných párů je úspěšný dialog. Čtivá knížka přináší všem ženám a mužům neocenitelné rady, jak se svým partnerem lépe komunikovat, jak namísto výčitek správně naslouchat, jak vyjádřit vlastní pocity... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
4.
Joe Vitale  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Všechno, co potřebujete vědět, abyste své sny proměnili v realitu, najdete v této knize. Spoluautor bestselleru a filmu „Tajemství“ vám v ní odhalí zákon přitažlivosti peněz. Probuďte v sobě vášeň, ujasněte si svůj záměr... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Joe Navarro a Marvin Karlins  ·  Grada (2010)
NA SKLADĚ (6)
Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vyhnout, být o krok napřed před ostatními? ... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
6.
Aleš Bednařík  ·  Aisis (2007)
Nová kniha o tom, jak vést skupinová setkání. Nabízí postupy pro vedení pracovních skupin a skupinových diskusí. Naučí vás řídit skupinová plánování a řešení problémů... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Vladimír Heger  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Komunikace ve veřejné správě bývá v představách veřejnosti spojována s riskantní chůzí po laně visícím nad hlubokou propastí, které se trvale účastní jen vycvičení akrobaté, zvyklí na pády a pokřik obecenstva... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
8.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace vychází z reálné situace v českém prostředí a odráží problémy sester v našich nemocnicích a zařízeních. Kapitoly ve speciální části knihy osahují kazuistiky, které autorky získaly od českých sester... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
9.
Ladislav Špaček  ·  Mladá fronta (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ladislav Špaček je největší kapacitou v oboru. Po úspěšném přijetí Velké knihy etikety dopracoval nyní autor materiál, který specificky pokrývá potřeby jednotlivých cílových skupin: rodina, studenti, podnikatelé, úředníci... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
10.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
11.
Miroslav Princ  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Ať už jste podnikatel nebo zaměstnanec, pracujete ve financích, realitách, telekomunikacích, reklamě nebo váneziskovém sektoru — pokud si po telefonu domlouváte schůzky nebo získáváte objednávky, vátéto knize naleznete praktické... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Christel Petitcollin  ·  Portál (2008)
Prožíváte-li opakovaně v komunikaci s některými lidmi něco negativního nebo frustrujícího, říkáte si, že už se nenecháte vtáhnout do hry. Autorka v knize vysvětluje základní pojmy psychologických her Erika Berna... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
13.
John Whitmore  ·  Management Press (2014)
NA SKLADĚ
Bestseller uznávaného britského poradce a jednoho z nejvyhledávanějších evropských koučů objasňuje přínos koučování pro uvolňování lidského potenciálu a zvyšování individuální výkonnosti, zkoumá dynamiku rozvoje týmu a rozebírá problematiku koučování ... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
14.
Brett Cohen  ·  Mladá fronta (2011)
V této knize najdete přehled všeho, co by měli muži znát – od nezbytného nářadí, vybavení minibaru nebo základní vybavení šatníku až po rady, jak udělat skvělý první dojem (na kohokoliv). Určitě se bude hodit i vysvětlení pojmů v pokeru či golfu. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Ladislav Špaček  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
(1)
Příručka pro obchodní zástupce, finanční poradce, realitní makléře, privátní bankéře a všechny ostatní, kteří chtějí být ve své profesi úspěšní. Jak dosáhnout úspěchu? Není to těžké. Je však potřeba se připravit. Stačí vědět jak se chovat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Ladislav Špaček  ·  Ladislav Špaček (2016)
NA SKLADĚ
Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Ilona Plevová  ·  Grada (2011)
Učebnice ošetřovatelství s ucelenými a aktuálními informace zahrnuje všechna témata, která jsou nutná ke zvládnutí studijních požadavků daného předmětu: komunikace, etika, člověk, jeho motivace a potřeby, paliativní péče, ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Emma Sargentová a Tim Fearon  ·  Grada (2012)
Většina z nás se v některých situacích cítí trochu nejistě – ať už jde o to vejít do místnosti plné cizích lidí, jít na večírek, mluvit před publikem, zúčastnit se nějaké společenské akce nebo prostě jen mluvit s někým mezi čtyřma očima... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
David Lewis  ·  Bondy (2010)
(1)
Jsou stovky knih a tisíce učených spisů o mluvě těla nebo – jak ji specialisté raději nazývají – o nonverbální komunikaci. Některé z nich jsou vysoce technicky zaměřené, několik málo je jich dosti čtivých, mnohé jsou poutavé a poučné... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Joe Navarro  ·  Grada (2013)
(2)
Bývalý expert FBI a autor světového bestselleru Jak prokouknout druhé lidi přichází s knížkou, díky které zaručeně poznáte, že vám někdo lže. V této praktické příručce najdete více než 200 nejčastějších příznaků lhaní, projevů podvodného chování... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
123456789 … 43

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička