popis
Etiketa, komunikace, společenské chování, morálka

Knihy Společenské vědy Etiketa, komunikace, společenské chování, morálka

V podkategorii Etiketa, komunikace, společenské chování, morálka se nachází 737 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Mluvte jako mluvčí
David Šimurka a kolektiv  ·  David Šimurka (2014)
SKLADEM  TOP #20  
Nové vydání úspěšné knihy Mluvte jako mluvčí přináší Vám, čtenářům, desítky nových druhů originálních cvičení zaměřených na zlepšení mluveného projevu... (více o titulu)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 11%) posíláme do 2 dní
2.
Jak prokouknout druhé lidi
Joe Navarro, Marvin Karlins  ·  Grada (2010)
(6)
Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vyhnout, být o krok napřed před ostatními? ... (více o titulu)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dní
3.
Řeč těla
Tiziana Bruno, Gregor Adamczyk  ·  Grada (2013)
(1)
Jak svou řečí těla působíte na ostatní? Co si druzí lidé skutečně myslí a jaké jsou jejich opravdové pocity? Jak můžete pomocí držení těla, gest a mimiky ovlivnit svůj protějšek? Jak vycházet s různými typy lidí? To vše a mnohem více se dozvíte v této... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
4.
Zakázané přesvědčovací techniky
Rintu Basu  ·  Grada (2011)
(2)
Jak snadno přesvědčit ostatní, aby v různých situacích udělali to, co chcete? Dozvíte se v této neocenitelné příručce! ... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
5.
Velká kniha manipulativních technik
Andreas Edmüller, Thomas Wilhelm  ·  Grada (2011)
Knížka odkrývá tajemství přesvědčivé komunikace. Představuje více než padesát manipulativních technik a ukazuje způsoby, jak je rozpoznat a bránit se jim... (více o titulu)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
6.
27 manipulativních technik
Andreas Edmüller, Thomas Wilhelm  ·  Grada (2010)
(1)
Jaké jsou nejčastější manipulativní techniky? Jak rozpoznat pokusy o manipulaci? Jak se manipulaci elegantně a účinně bránit? V čtivé a praktické příručce najdete 27 manipulativních technik a návody, jak se před nimi chránit... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
7.
Emoce pod maskou
Paul Ekman, Wallace Friesen  ·  BIZBOOKS (2015)
Poznáte, když někdo něco předstírá? Tváří se mile, ale přitom vás nemůže vystát, hraje překvapeného, ale ve skutečnosti o všem dávno ví, přetvařuje se, že je nad věcí, ale přitom se cítí smutně? Lidé kolem nás, i my sami, často hrajeme různé... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Naučte se říkat ne
Jacque Marsonová  ·  BETA - Dobrovský (2013)
Často se vám stává, že potřeby ostatních lidí upřednostňujete před těmi svými? Obáváte se, abyste ostatní nezklamali? Pokud ano, zřejmě trpíte tím, co psycholožka Jacqui Marson označuje za „prokletí milých lidí“... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
(Vel)Mistr E
Jiří Chalupa, Ladislav Špaček  ·  Edice ČT (2016)
Máte zvídavé děti, které už zvládly základy etikety? Klárka s Mistrem E jim nyní ukáže, jak být ohleduplný a slušný i za okolností, kdy se nelze opřít o soubor jednoznačných pravidel. Příběhy s humorem a nadsázkou učí, jak se za (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Velká kniha rétoriky
Wolfgang Bilinski  ·  Grada (2011)
(1)
Chcete, aby při vašem proslovu lidé se zaujetím a pozorně poslouchali? Chcete, aby byli překvapeni, jak rychle jim uběhl čas během vašeho vystoupení? Chcete, aby vás následně odměnili zaslouženým potleskem? ... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
11.
Nová Velká kniha etikety
Ladislav Špaček  ·  Mladá fronta (2008)
(1)
Kniha je univerzálním průvodcem různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Hravá škola hezkého chování
Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré. Tahle moudrá.... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
13.
Etiketa do kapsy
Ladislav Špaček  ·  Ladislav Špaček (2016)
Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Jak úspěšně vyjednávat
Mark H. McCormack  ·  Pragma (1998)
Zpochybňujte všechno a myslete velkoryse při projednávání každého významějšího bodu - dvě základní témata knihy manažerského odborníka. (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Stolničení
Gustav Salač  ·  Fortuna (2006)
(3)
Publikace je určena pro hotelové školy a pro SOU obor kuchař-číšník, dále i pro ty, kteří v pohostinství už pracují a chtějí si rozšířit své odborné znalosti... (více o titulu)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Moderní rétorika
Alena Špačková  ·  Grada (2009)
(1)
Jak si připravit svůj projev a prezentaci? Jak promluvit přesvědčivě před posluchači a udržet jejich pozornost? Jak zvládnout trému a působit sebejistě a kompetentně? Jak se obléknout a upravit? Jak ovlivnit posluchače řečí těla?... (více o titulu)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
17.
Probace a mediace
Pavel Štern  ·  Portál (2010)
Tuto knihu lze považovat za první ucelenou odbornou publikací v naší zemi k tématu probace, mediace, činnosti... (více o titulu)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Manažerská etika v otázkách a odpovědích
Zdenek Dytrt  ·  BIZBOOKS (2012)
Kniha zkoumá na relevantním vzorku respondentů povědomí o významu manažerské etiky a zájem aplikovat etiku do manažerské praxe. Přináší důležité poznatky o stavu etiky v managementu, autoři podávají k jednotlivým otázkám vysvětlení jak z hlediska teorie.. (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Facilitativní mediace
Tatjana Šišková  ·  Portál (2012)
(1)
V knize jsou nejdříve uvedeny stručné informace z historie mediace ve světě a v ČR z pohledu školitele a realizátora rodinné, komunitní a pracovní mediace... (více o titulu)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
20.
20 typů lidí – jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat
František Bělohlávek  ·  Grada (2012)
Jak efektivně komunikovat s intrikánem, detailistou či plachým člověkem? Jak poznat neschopného, fantastu či ukřivděného? Jaké mají silné stránky? Jaké problémy způsobuje arogantní typ či byrokrat? Jak reagovat na jejich tvrzení? (více o titulu)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička