Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyRodina, rodičovství

Momentálně se v této nabídce nachází 3565 titulů

1.
Jaroslav Čech  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Partnerská obličejová podoba zaujala autora už ve škole jako čtrnáctiletého kluka. Hned na počátku viděl její roli jinak než ostatní odborníci, dokonce až tak, že je klíčem odemykajícím podstatu pravé lásky. (více o eknize)
Naše cena: 98 Kč ihned ke stažení
2.
Aletha J. Solter  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Cítíte se pláčem a záchvaty vzteku svého dítěte zaskočeni? Nevíte, jak se k němu postavit, nemáte k jeho řešení potřebnou trpělivost nebo vás rozčiluje? Máte problém zorientovat se v... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Danielle Graf a Katja Seide  ·  Beltz & Gelberg (2017)
NOVINKA
Will das Kind NIE ins Bett? Und Treppen laufen kommt nicht infrage? Statt selbst Tobsuchtsanfälle zu kriegen, lesen Eltern lieber dieses Buch. Die Autorinnen des größten Elternblogs... (více o knize)
Naše cena: 589 Kč obvykle posíláme do 15 dnů
5.
Peter Gray  ·  PeopleComm (2016)
TOP #69 (8)
Druhé, zásadně rozšířené vydání knihy, která vznikla překladem klíčových textů blogu Freedom to learn. Pokud se pídíte po podstatě učení toto je kniha, kterou byste neměli minout. Setkáte se zde s velmi provokativními myšlenkami... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Eric Berne  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #52 (6)
Když kniha Jak si lidé hrají vyšla poprvé před bezmála padesáti lety, stala se revolučním textem umožňujícím porozumět, co se skutečně děje mezi lidmi během základních sociálních interakcí. Publikace se stala na dlouhou dobu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
7.
Kevin Leman  ·  Porta Libri (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Keď ide o zdravie a šťastie rodiny, každý jej člen hrá dôležitú rolu. Každý si zaslúži lásku a rešpekt, a potrebuje vedieť, že aj keď urobí chybu, rodina ho bezpodmienečne miluje. A keď všetci ťahajú za jeden povraz, tak majú všetci vyhraté... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme ihned
8.
Marek Herman  ·  Hanex (2014)
NA SKLADĚ TOP #66 (6)
Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
Stephen R. Covey  ·  Management Press (2017)
Kniha Stephena R. Coveyho, mezinárodně uznávaného odborníka na vedení lidí, konzultanta, autora motivační literatury, charakterizuje 7 návyků, jež je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a jež jsou základem pro vytvoření... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Robert Glover  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Každý z nás asi zná nějakého hodného hocha. Možná jste to dokonce vy sám. Jste přítel, který umí naslouchat, máte plno kamarádek, jež se vám svěřují a považují vás za dobrou partii, ale žádná vás nepozve... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
Barbara Carrellas  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha je pro každého, kdo by do svého života rád vnesl více sexuální a spirituální extáze. Ukáže vám, jak praktikovat posvátný sex kdekoli a kdykoli – v ášramu i ve vlastní ložnici. Je to první kniha o tantře... (více o eknize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
12.
John M. Gottman a Nan Silver  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Sedm principů spokojeného manželství je vyvrcholením celoživotního díla významného amerického psychologa Johna Gottmana. Jeho terapeutická praxe a desítky let probíhající pozorování stovek párů vedly Gottmanův tým k odhalení... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
13.
Sylva Lauerová  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Cesta k dokonalému sexappealu! Sexy strategie je kniha napsaná ženou pro ženy. Je humornou výzvou, zábavným čtením a přátelským dialogem. Mohlo by se zdát, že je pouhým manuálem ke zvýšení sexuální přitažlivosti. Omyl! (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
14.
Veronica Monet  ·  Synergie (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
15.
Laura Markhamová  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Většina knih na téma rodičovství se zaměřuje na změnu chování u dětí. Kniha, kterou držíte v rukou, začíná u nás – tedy u rodičů. Pomůže nám lépe porozumět vlastním emocím. Poskytuje jednoduché a praktické návody... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
16.
Michelle Fegatofi  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Byli jste vtaženi do světa BDSM, ale hledáte knihu, která by vám poskytla přehled, o čem vlastně Dominance a submisivita jsou? Tato výjimečná příručka, psaná velmi čtivou a srozumitelnou formou, vám poskytne popis všech rolí... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
17.
Petr Šmolka  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Snad každý z nás někdy ve vztahu zažil krizový okamžik. Mnozí z nás by mohli vyprávět o nevěře, žárlivosti či o životě s problematickým partnerem. Jak rádi by v těchto okamžicích slyšeli příběh někoho jiného... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Josef Kubík  ·  Carpe diem
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI (1)
Nemalým počtem kladných ohlasů oceněná kniha, umožňující nekompromisní pohled na sexuální chování člověka, jeho zvyky a psychologii v podmínkách života dnešní složité doby. Sexualita je zde demonstrována v obzorech... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
19.
Stanislav Kratochvíl  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Sexuální život představuje jednu z významných životních hodnot. V mnoha partnerských vztazích zůstává jeho kvalita poměrně nízká pro nedostatečnou informovanost o možnostech jeho rozvíjení nebo pro rozdílná očekávání mužů... (více o eknize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Joachim Engl a Franz Thurmaier  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tajemstvím šťastných párů je úspěšný dialog. Čtivá knížka přináší všem ženám a mužům neocenitelné rady, jak se svým partnerem lépe komunikovat, jak namísto výčitek správně naslouchat, jak vyjádřit vlastní pocity... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
123456789 … 179

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička