Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyRodina, rodičovství

Momentálně se v této nabídce nachází 3607 titulů

1.
Carrie Denny  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jak naplánovat, připravit a naplno prožít svůj nejšťastnější den v životě, aniž by se z vás stal uzlíček nervů! Tento manuál v kostce a s humorem pokryje všechny problémy a témata, se kterými... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 25.9.2017
2.
Pavla Koucká  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Snaha o dokonalost, maximální bezpečí a optimální rozvoj potomkových schopností vede k vyčerpaným rodičům a přetíženým dětem. V reakci na takové děti a rodiče rozvíjí autorka koncept uvolněného rodičovství. Zabývá se například zacházením s emocemi... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Philip Zimbardo a Nikita D. Coulombová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Jak se mají mladí muži v dnešním světě? Mezinárodně uznávaný psycholog Philip Zimbardo ve spolupráci s kolegyní Nikitou Coulombovou ukazují, jak se mužnost ocitá v krizi. Upozorňují na zoufalou neschopnost současných mladíků... (více o eknize)
Naše cena: 390 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Gary Thomas  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Vaše manželství je víc než jen posvátná smlouva mezi dvěma partnery. Je to duchovní cesta, na níž můžete lépe poznávat Boha a učit se mu víc důvěřovat a hlouběji ho... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
Mária Horecká  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Navštevujete so svojim dieťaťom logopedickú poradňu? Máte pocit, že by vaše dieťa mohlo rozprávať lepšie? Vy mu síce v rodine rozumiete, ale jeho dorozumievanie sa s ostatnými je problematickejšie? Trápi Vás, ako sa dohovorí s kamarátmi a ako zvládne doro (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 8.9.2017
6.
Danielle Graf a Katja Seide  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
To najdôležitejšie pri výchove malého dieťaťa je zachovať pokoj, aj keď sme nervózni a v časovom strese. Rodičia zo skúsenosti vedia, že akonáhle ,vypenia‛, celú situáciu iba zhoršia... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 28.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
7.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha tvarov nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 6.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
8.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha čísel nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré... (více o knize)
Naše cena: 196 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
9.
Marek Herman  ·  Hanex (2014)
NA SKLADĚ TOP #35 (6)
Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
10.
Éve Hermann  ·  Citadella (2017)
NOVINKA
Montessori pedagogika považuje dieťa za celistvú bytosť, ktorú máme sprevádzať na jej ceste za samostatnosťou a rešpektovať jej túžbu naučiť sa „robiť sám“. Toto dielo nám prináša základné myšlienky Montessori pedagogiky a ponúka aktivity zamerané na.. (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 30.8.2017) posíláme do 24 hodin
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
11.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha farieb nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú... (více o knize)
Naše cena: 196 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
12.
Rebeca Wildová  ·  DharmaGaia (2012)
Výchova dětí začíná u dospělých. Místo toho, abychom se snažili děti přizpůsobit našim požadavkům, měli bychom se pokusit vnímat svět z perspektivy dětí a vytvořit jim prostředí, které odpovídá jejich vývojovým potřebám. Dokud totiž nebudeme mít... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Jeroným Klimeš  ·  Portál (2015)
V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Carl-Johan Forssén Ehrlin  ·  Kniha Zlín (2015)
(1)
Také se Vám nedaří, aby Vaše dítě v klidu usnulo? Připojte se k rodičům po celém světě a čtěte dítěti před spaním příběh, který Vám pomůže nekonečné potíže s usínáním proměnit v láskyplný a zklidňující rituál. Králíček Kája nemůže usnout.. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Antonín Pařízek  ·  Galén (2015)
NA SKLADĚ
Kniha srozumitelně a přehledně přináší ověřené informace předních českých odborníků z mnoha lékařských oborů o těhotenství, porodu a péči o dítě. Jednotlivá témata jsou podrobně rozpracována v samostatných brožovaných dílech, které je možné zakoupit sa (více o knize)
Naše cena: 1 044 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Zdeňka Jordánová  ·  Vodnář (2016)
(1)
Tvoje dítě. Je konečně na světě... Jaká událost. Jako by svět byl najednou jiný, než byl dosud, čekáš snad zázrak, čekáš, že se stane NĚCO... Máš dítě... Vše je nové a výjimečné. To nádherné a malé tělíčko, vyžadující zvláštní péči, obsluhuješ zpočátku. (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Adele Faber a Elaine Mazlish  ·  CPRESS (2012)
NA SKLADĚ (2)
Názorný, srozumitelný a velmi čtivý návod jak vycházet s teenagery. Název přesně vystihuje obsah knihy. Ukázkové dialogy a situace řeší jak s teenagery mluvit, aby slova dospělých brali vážně, a poskytují rady jak teenagerům naslouchat... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Peter Gray  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ (8)
Druhé, zásadně rozšířené vydání knihy, která vznikla překladem klíčových textů blogu Freedom to learn. Pokud se pídíte po podstatě učení toto je kniha, kterou byste neměli minout. Setkáte se zde s velmi provokativními myšlenkami... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč posíláme ihned
19.
Adele Faber a Elaine Mazlish  ·  CPRESS (2013)
(51)
Vynikající pomůcka pro komunikaci rodičů s dětmi vycházející z praxe zkušených autorek, nyní v rozšířeném vydání, obohaceném o zkušenosti již dospělé dcery jedné z autorek... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Harvey Karp  ·  Ikar CZ (2012)
(7)
Vtipná, mistrovsky napsaná kniha, která překypuje moudrostí, pobaví a poučí. Obsahuje rady, které nenajdete v žádné jiné příručce. Harvey Karp je znávaný pediatr a odborník na vývoj dětí... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 181

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička