Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáSpolečenské vědyPsychologie

Momentálně se v této nabídce nachází 5026 titulů

1.
Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha významného českého psychiatra hledá odpověď na otázku vztahu lidského těla a lidské duše. Po velmi úspěšné knize Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření a knižním rozhovoru s Renatou Červenkovou Všichni žijem´... (více o eknize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Zdeněk Mahler  ·  TZ-one (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha o člověku, jeho morálce a skutečných hodnotách lidského života. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
3.
Michaela Malá  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Upřímná výpověď o životě s psychotickým onemocněním je volným pokračováním knihy Homo psychoticus, která čtenářům přiblížila minulost autorky, mnohdy psychotickou přítomnost a plány do budoucna. (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
4.
Hal Urban  ·  Portál (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Autor bestselleru To nejdůležitější v životě probírá ve své další knize 15 klíčových témat, která mají obohatit život tak, aby byl žit vědomě a naplněně. Život pro něj není dán náhodou, ale volbou. V každém okamžiku se... (více o eknize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
5.
Danah Boyd  ·  Akropolis (2017)
NOVINKA
Co nového přináší teenagerům komunikace prostřednictvím Facebooku, Twitteru nebo Instagramu? Jak sociální média ovlivňují kvalitu jejich života? Znamená obrovská obliba sociálních sítí konec soukromí, jak jsme ho znali? A nakolik s (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
6.
Joshua Cooper Ramo  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Nekončící teror. Vlny uprchlíků. Nestabilní globální ekonomika. Překvapivé výsledky voleb. Zázračné pokroky v medicíně. Co když to všechno spolu nějak souvisí? A co když to lze jednoduše pochopit? Dennodenně jsme obklopeni událostmi, kterým moc... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
7.
Charles Richet  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní dílo francouzské metapsychické (parapsychologické) školy z roku 1923, jehož třetí vydání vyšlo v roce 1994 za podpory Mezinárodního Metapsychického Institutu v Paříži. (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) ihned ke stažení
8.
Vlastimil Marek  ·  TZ-one (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Knihy, které stojí za to přečíst (a nejlépe opakovaně), jsou ty, které dokáží lahodností a vytříbenosti jazyka a zároveň pádností argumentů posunout hranice našeho myšlení a poukázat na jiný, lepší způsob pohledu na lidské... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
9.
Miroslav Orel  ·  Portál (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha volně navazuje na již vydaný titul Na Freuda já nemám čas, doktore. Ve stejném duchu seznamuje s dalšími duševními poruchami a stavy. Každá duševní nemoc je vždy uvedena ilustrativním příběhem, který názorně demonstruje... (více o eknize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
10.
Cesta pravého muže  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
David Deida  ·  Synergie (2016)
TOP #7 (1)
Audiokniha Cesta pravého muže - zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek. (více o audioknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
11.
Henry L. Roedinger III, Mark A. McDaniel a Peter C. Brown  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #90
Většina z nás používá při studiu zastaralé kontraproduktivní metody. Díky novým poznatkům psychologie a dalších věd přišel čas se jich zbavit. Nejrozšířenější postupy, jako je podtrhávání v textu a jeho biflování... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
12.
Hana Papežová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #20 (1)
Kniha je výsledkem dlouhodobé klinické a výzkumné práce editorky, vynikající české odbornice na poruchy příjmu potravy, a spolupracujících odborníků, především lékařů a psychologů. Cílem je seznámit odborníky s komplexní... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
13.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #96 (2)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
14.
Heinz-Peter Röhr  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #33 (14)
V současné době stoupá počet lidí, kteří trpí takzvanými ranými poruchami. Jednou z nich je i borderline čili hraniční porucha osobnosti. Odborníci očekávají, že v budoucnosti bude výskyt raných poruch ještě častější... (více o eknize)
Naše cena: 155 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
15.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
TOP #96 (4)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
16.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
TOP #20 (8)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
17.
Zdeněk Helus  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) TOP #51
Učebnice, jejímž autorem je renomovaný odborník a vysokoškolský pedagog, klade důraz na charakteristiku základních psychických jevů, procesů a činností, díky nimž se člověk ve světě, ve společnosti i v sobě samém orientuje... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #85 (14)
Úzkost a obavy jsou normálními reakcemi na nebezpečí nebo na stres. Problémem se stávají tehdy, pokud se tyto emoční reakce objevují příliš často, jsou příliš silné, trvají příliš dlouho nebo se objevují v nevhodných situacích... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
19.
Sigmund Freud  ·  Európa (2017)
NOVINKA (3)
Vo svojom poslednom diele sa zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud (1856 – 1939) vracia k problematike náboženstva, tentoraz však z iného, menej kritického aspektu, ako v predchádzajúcich prácach. Svoju pozornosť sústreďuje na postavu Mojžiša a jeho... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Lži na pohovke  E-KNIHA SK
Irvin D. Yalom  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ernesta Lasha, mladého psychoanalytika zo San Francisca, etická komisia jedného dňa poverí, aby vyšetril terapeutický postup slávneho staršieho kolegu. Ide o veľmi citlivý prípad: Seymoura Trottera obvinili zo sexuálneho pomeru... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
123456789 … 252

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička