Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychoterapie

Momentálně se v této nabídce nachází 510 titulů

1.
Naděžda Špatenková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #66
Co vás jako první napadne, když se řekne krize? Možná si vzpomenete na nějaké neštěstí, které potkalo někoho jiného, možná na nějaký vlastní traumatický zážitek. Abyste pocity strachu, nejistoty a paniky v souvislosti s krizí... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Roger Baker  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #51 (1)
Náhlé a mimořádně nepříjemné záchvaty strachu se týkají zhruba 4 procent lidí. Tato kniha vám pomůže tento stav pochopit a prakticky s okamžitým účinkem proti němu bojovat. Také vám může poradit, jak na to, když se tento typ... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Dnes již klasický bestseller autora povídek z psychoterapeutické praxe. Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
4.
Marie Kuklová  ·  Portál (2016)
Kniha je průvodcem pro každého, koho se profesně, případně osobně týká problematika látkových i nelátkových závislostí. Podává stručnou charakteristiku jednotlivých typů závislosti. Dotýká se etiologie, umožňuje diagnostiku syndromu závislosti... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Ján Praško a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2016)
Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je velmi častou psychickou poruchou, která se projevuje pocitem nutkání provést určitý čin nebo zabývat se určitou myšlenkou. Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2012)
Na základě svých pětatřicetiletých zkušeností na poli psychoterapie pojal Yalom svou knihu Chvála terapie jako průvodce úspěšnou psychoterapií. Knihu tvoří pětaosmdesát krátkých kapitol, jež představují směsici myšlenek a technik, které se autorovi... (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Marek Kolařík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) (1)
Kniha navazuje na autorovu úspěšnou publikaci Interakční psychologický výcvik (Grada Publishing, 2011). V kategoriích „seznámení“, „spolupráce“, „komunikace“, „důvěra“ a „sebepoznání“ autor uvádí téměř dvě stě... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Jan Vymětal  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Poznejte spolu s námi obor psychoterapie. Obor, jehož smyslem a cílem je prostřednictvím psychologických postupů a metod pomáhat lidem vnitřně destabilizovaným a často nemocným a nešťastným. Jinak vyjádřeno - psychoterapie zahrnuje... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Karel Nešpor  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Shrnutí nových psychologických a medicínských pohledů na vznik, projevy, možnosti terapie a prevence návykového chování a závislostí předkládané naším předním odborníkem na danou problematiku. Autor v knize vysvětluje základní... (více o eknize)
Naše cena: 172 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
10.
Eric Berne  ·  Portál (2013)
(1)
V této knize slavný psychoterapeut Eric Berne pomocí základních konceptů transakční analýzy rozvíjí zejména téma životních scénářů. Životní scénáře nám svou výchovou předávají rodiče, takže nás v Berneho terminologii někdy přímo programují, a v době... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Miroslav Orel a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Druhé vydání úspěšné publikace nabízí stručný přehled o dnes stále aktuálnějším oboru psychopatologie. Čtivou formou přináší základní informace o oblasti duševních poruch všem, kdo knihu vezmou do ruky buď kvůli splnění... (více o eknize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Heinz-Peter Röhr  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Závislá porucha osobnosti se vyznačuje zvýšenou potřebou závislosti na druhých lidech, neschopností osamostatnění, nízkým sebehodnocením či nepřiměřenými obavami z opuštění. Tato porucha je podle odborníků mnohem... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
13.
Peter A. Levine a Ann Frederick  ·  Maitrea (2011)
NA SKLADĚ
Kniha Probouzení tygra srozumitelně popisuje symptomy traumatu a kroky, které je třeba podniknout k jejich léčení. Trauma často vzniká následkem zdánlivě běžných zážitků a zkušeností. Kniha je průvodcem, který nás zavede do světa... (více o knize)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Roseline Davido  ·  Portál (2008)
(3)
Dětská kresba z pohledu psychologie. (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Verena Kastová a Ingrid Riedel  ·  Portál (2014)
C. G. Jung ve svých spisech předložil svůj komplexní obraz člověka a rozvinul celistvou koncepci procesu uzdravení. Podle renomovaných jungovských... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Ľuba Brožek a Barbora Poláková  ·  Triton (2016)
Publikace představuje praktickou příručku pro logopedy, psychology, ergoterapeuty, případně další zaměstnance ve zdravotnictví či v sociálních službách, kteří pracují s lidmi s kognitivními a řečovými deficity a napomáhají... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Stanley Keleman  ·  Portál (2013)
(2)
Kniha je pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblastí emocí. Keleman popisuje individuální podobu, tvar lidského těla jako výsledek dynamické interakce geneticky daných tvarů s osobním emočním příběhem člověka, jako pokračující proces, ve.... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Wolfgang Schmidbauer  ·  Portál (2013)
Jak se přistupovalo k duševnímu utrpení od dob šamanismu, přes antiku až po počátky vědecké psychoterapie? Jak zacházely a zacházejí jiné kultury s psychickým onemocněním? Jak se v průběhu dějin z magických kořenů postupně rozvinula dnešní mnohost... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Stanislav Kratochvíl  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Manželská terapie je formou speciální psychoterapie, která se zaměřuje na léční poruch manželského soužití psychologickým působením. Renomovaný autor podává přehled současných teoretických koncepcí manželské terapie... (více o eknize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
20.
Manfred Prior  ·  Computer Press (2011)
V psychoterapii a medicíně se používají drobné, téměř nepostřehnutelné jazykové obraty, s jejichž pomocí lze docílit velkého účinku... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 26

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička