Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychológové

Momentálně se v této nabídce nachází 110 titulů

1.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Dnes již klasický bestseller autora povídek z psychoterapeutické praxe. Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
2.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2012)
Na základě svých pětatřicetiletých zkušeností na poli psychoterapie pojal Yalom svou knihu Chvála terapie jako průvodce úspěšnou psychoterapií. Knihu tvoří pětaosmdesát krátkých kapitol, jež představují směsici myšlenek a technik, které se autorovi... (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Verena Kastová a Ingrid Riedel  ·  Portál (2014)
C. G. Jung ve svých spisech předložil svůj komplexní obraz člověka a rozvinul celistvou koncepci procesu uzdravení. Podle renomovaných jungovských... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Carl Gustav Jung  ·  Nakladatelství Tomáše Janečka (2004)
Sedmý svazek výboru z díla psychologa Carla Gustava Junga. (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Sigmund Freud  ·  Nová tiskárna Pelhřimov (2005)
(5)
Základní práce vědeckého výzkumu snů. Co všechno sen umí a co všechno lze z něj vyčíst. Freud na základě snů, často na první pohled nesmyslných či zmatených, odhaluje lidskou psychiku, zvláště oblast nevědomí... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
Jeden z bestsellerových románů prominentního amerického psychoterapeuta. Děj románu nás přivádí do Vídně devatenáctého století, do kolébky psychoanalýzy. Hlavními protagonisty fiktivního příběhu jsou filozof Fridrich Nietzsche a psycholog, jeden z otců... (více o knize)
Naše cena: 504 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2012)
(2)
Ve svém nejnovějším románu autor završuje svou filozofickou trilogii (Když Nietzsche plakal, Léčba Schopenhauerem). Protagonisty románu,mladého talentovaného holandského filozofa ze 17. století, Žida Benedicta Spinozu, a ideologa... (více o knize)
Naše cena: 451 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
(3)
Deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše a zároveň nechávají nahlédnout tajemství, frustrace, patos i humor objevující se v terapeutickém vztahu. (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Irvin D. Yalom a Ginny Elkin  ·  Portál (2014)
Irvin Yalom, autor oblíbené beletrie s psychoterapeutickou tematikou, napsal tuto knihu spolu s Ginny Elkin (pseudonym). Ginny Elkin, talentovaná mladá spisovatelka s psychickými obtížemi, byla v minulosti v péči několika psychiatrů a psychoterapeutů... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Sigmund Freud  ·  Portál (2016)
Kniha z roku 1901 je založená na výzkumech chybných úkonů (zapomínání, přeřeknutí, chybné čtení, přepsání, přehmátnutí atd.). Ty lze podle Freuda racionálně vysvětlit jako produkt činnosti nevědomí, a vyloučit tak pouhou náhodu. Protože chybné úkony... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Carl Gustav Jung  ·  Emitos, Nakladatelství Tomáše Janečka (2009)
Jako v pořadí osmý svazek „Výboru z díla C. G. Junga“ vychází pod názvem Hrdina a archetyp matky druhá část Jungovy přelomové práce Symboly proměny. Osmý svazek „Výboru“ tedy tvoří s dříve vydaným sedmým svazkem jeden celek... (více o knize)
Naše cena: 461 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(3)
Máma a smysl života je dlouho očekávaným volným pokračováním Yalomova bestselleru Láska a její kat. Podobně jako předchozí kniha je i tento titul beletristickým převyprávěním příběhů z Yalomovy praxe (pěti příběhů Yalomových klientů a jednoho... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2014)
(1)
V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu... (více o knize)
Naše cena: 498 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Viktor E. Frankl  ·  Eastone Books (2011)
NA SKLADĚ (27)
Len málo kníh zanechá v čitateľovi taký silný dojem ako kniha Hľadanie zmyslu života. Autor, svetoznámy neurológ a psychiater Viktor E. Frankl, ju napísal po prepustení z koncentračného tábora a hoci sa mu zážitky z neho stali hlavným podkladom... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Irvin D. Yalom  ·  Portál (2010)
NA SKLADĚ (6)
Na pozadí příběhu několika analyticky orientovaných terapeutů a jejich pacientů, který se odehrává v současném San Francisku, přední americký psychoterapeut otevírá řadu zásadních problémů pomáhajících profesí... (více o knize)
Naše cena: 524 Kč posíláme ihned
16.
Sigmund Freud  ·  Kalligram (2005)
NA SKLADĚ
V psychoanalytickej teórii vychádzame bezpochyby z toho, že priebeh duševných procesov je automaticky regulovaný princípom slasti... (více o knize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
William McGuire a R.F.C. Hull  ·  Portál (2015)
(1)
Rozhovory z let 1933–1961 jedinečným způsobem zachycují vývoj osobnosti C. G. Junga a jeho ducha. Soubor tvoří zhruba 20 interview pro noviny, časopisy, rozhlas i televizi. Obsažen je i rozhovor s Johnem Freemanem pro televizní stanici BBC, jenž... (více o knize)
Naše cena: 442 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Jolande Jacobi  ·  Portál (2013)
(1)
Jungova žákyně a jeho nejbližší kolegyně Jolande Jacobi si předsevzala, že názorně a zhuštěně představí základní pojmy Jungovy psychologie a myšlení. Kniha vyšla v prvním vydání v roce 1940 a byla několikrát přepracována a aktualizována. Už přes... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
19.
Leonhard Schlegel  ·  Vydavateľstvo F (2005)
(3)
Leonhard Schlegel (*1918 v Zürichu) študoval medicínu vo Freiburgu a v Zürichu. Najprv pracoval na klinikách a v súkromnej praxi ako všeobecný lekár, neskôr sa špecializoval na psychiatriu a psychoterapiu. Zvlášť sa venoval skupinovej psychoterapii. (více o knize)
Naše cena: 559 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jean-Jacgues Antier  ·  Emitos (2012)
Carl Gustav Jung (1875 - 1961) je ze zakladatelů psychoanalýzy tím nejvíce rozporuplným. Jako mladý lékař-psychiatr se v roce 1907 setkal ve Vídni s Freudem. Pro oba to znamenalo ohromný myšlenkový impuls... (více o knize)
Naše cena: 707 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička