Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každého

Momentálně se v této nabídce nachází 2826 titulů

1.
Daniel C. Gonzalez a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Hal Urban  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Autor bestselleru To nejdůležitější v životě probírá ve své další knize 15 klíčových témat, která mají obohatit život tak, aby byl žit vědomě a naplněně. Život pro něj není dán náhodou, ale volbou. V každém okamžiku se můžeme svobodně rozhodnout a... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Jennifer Goddard a Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Rychle vezměte do ruky tužku, je na čase potrénovat si mozek. Tato kniha je plná zábavných věcí, které pomohou rozvíjet váš mozek a díky nimž se z vás stanou lidé, kteří se snadno učí po celý život. Ponořte se do rébusů a nedovolte, aby se v nich vaše... (více o knize)
Naše cena: 126 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
4.
Radka Gottwaldová  ·  Portál (2017)
NOVINKA
Pasivní agresivita je proti otevřené agresi mnohem hůře rozpoznatelná, a přitom se v mezilidské komunikaci vyskytuje možná častěji než otevřený útok. Kniha přibližuje čtenářům, co pasivní agrese znamená a o jaký styl komunikace se jedná. Každá kapitola... (více o knize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
5.
Zen a hotovo  AUDIOKNIHA (NA CD)
Leo Babauta  ·  Progres Guru (2015)
TOP #8
Soustředí se na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou vhodné i pro práci v jiných systémech. Pomůže vám vytvořit si nové návyky a změnit již používané, jeden po druhém, strukturovaně... (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Michael Neill  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #40 AKCE
Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
7.
Meik Wiking  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #13 AKCE (1)
Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani. Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou.. (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
8.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
TOP #83 (3)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
9.
Hal Elrod  ·  Pragma (2017)
TOP #76
Tajemství, které vám změní život. Ke zlepšení stačí 6 minut denně. Celosvětový trend, který v poslední době dobývá svět: čtenáři a fanoušci Zázračného rána tvoří pozoruhodnou skupinu sestavenou z podobně založených... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
10.
Sarah Knight  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #38 AKCE
Stres, přetažení, únava ze života... Jedete v tom taky? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Jste zvyklí vyhovět každému, kdo vás o něco požádá, jen ne sobě? Do háje s tím! Knihu, kterou... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
11.
Chris Anderson  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #54
Chris Anderson, hlavní tvůrce a kurátor slavných TED konferencí, ukázal celému světu, jakou sílu může mít mluvené slovo. Osmnáctiminutové strhující přednášky zvané TED Talks, přístupné zdarma na internetu (www.ted.com) dokážou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
12.
Marek Herman  ·  Hanex (2014)
NA SKLADĚ TOP #47 AKCE (6)
Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
13.
Daniel Goleman  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #41 (5)
Je "chytrost" něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
14.
John Gray  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Láska je vždy zázrak. Zaľúbeným sa zdá, že ich láska bude trvať večne. Sú presvedčení, že sú jeden druhému súdení a budú žiť šťastne až do smrti. Mnohé dvojice sa však neskôr bolestne rozchádzajú. Naozaj sa ich láska... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
15.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
TOP #45 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
16.
Richard Wiseman  ·  ANAG (2012)
(2)
Chcete vylepšit některou z důležitých stránek vašeho života? Například shodit pár kilo, najít ideálního partnera, získat práci svých snů nebo být prostě šťastnější? Pak byste měli určitě sáhnout po knize 59 vteřin!... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Jeroným Klimeš  ·  Portál (2015)
V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Manfred Spitzer  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (4)
Digitální média — počítače, smartphony, herní konzoly a v neposlední řadě i televize — nám mění život. V USA dnes mladiství věnují digitálním médiím více času — alespoň sedm a půl hodiny denně — než spánku... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
19.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
20.
David Deida  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (12)
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
123456789 … 142

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička