Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Společenské vědyPsychologiePsychologie pro každéhoZávislosti

Momentálně se v této nabídce nachází 22 titulů

1.
Allen Carr  ·  Jaro (2014)
(12)
Allen Carr se dívá na kouření jako na jeden z typů drogové závislosti a odhaluje množství mýtů a falešných představ, kterými je cigaretový rituál opředen. Krok po kroku přesně vystihuje, kde jsou slabiny odvykání... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Václav Budinský  ·  VR ATELIER (2015)
Originální publikace PhDr. Václava Budinského vznikala více než dvacet let, během nichž autor shromažďoval příběhy kuřáků, jimž se podařilo překonat svou závislost a osvobodit se od ní. Formuloval deset základních a několik pomocných metod, které mohou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Andreas Jopp  ·  CPRESS (2014)
(1)
Autor této knihy vám předkládá soubor rad, který vám pomůže s kouřením definitivně skoncovat. Ví, jak nikotin přeprogramovává mozek, činí vás náchylnějšími ke stresu, způsobuje výkyvy nálad. Ví, že na to, proč stále ještě kouříte... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Carl Gustaf Severin  ·  Slovo života international (2013)
Mal by byť alkohol súčasťou životného štýlu kresťana? Mala by byť cirkev zónou úplne čistou od alkoholu? Existujú nejaké dôvody na úplnú abstinenciu? Carl Gustaf Severin v tejto knihe píše... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
5.
Paul McKenna  ·  Eastone Books (2010)
(1)
Svetoznámy autor Paul McKenna pracoval pätnásť rokov na vyvinutí originálnej metódy, založenej na princípoch programovania mysle, vďaka ktorej možno skoncovať s fajčením až neuveriteľne ľahko. Pomocou jednoduchého systému, ktorý McKenna popisuje... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Charles F. Wetherall  ·  Pragma (2007)
(1)
Tato kniha byla napsána pro miliony rozumných a inteligentních lidí, kteří již pomýšleli na to, že se zbaví návyku kouřit, ale potřebují na začátku jaksi popostrčit... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2010)
Revoluční metoda, jak se zbavit závislosti na alkoholu, cigaretách, přejídání, drogách, a jak porazit depresi, stres a strach. Naučte se spustit přirozený mechanismus mozku, který vám dokáže zvednout náladu a rychle se dostaňte do pohody bez alkoholu... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Norman Ohler  ·  Ikar (2016)
(1)
Objavný pohľad na neznáme fakty o užívaní drog v tretej ríši. Áno, naozaj nejde o omyl. Napriek tomu, že boli oficiálne zakázané, drogy sa v tretej ríši vyrábali a konzumovali skutočne vo veľkom. Prvotným cieľom bolo zvýšiť odolnosť a výdrž nemeckých... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Simon Atkins  ·  Doron (2014)
Jste jedním z těch dvou z každých tří kuřáků, kteří se beznadějně snaží svého zlozvyku zbavit? Stojí vás kouření peníze a ničí zdraví, ale přestat se zkrátka zdá být příliš těžké? Pokud je to tak, pak je kniha První kroky z kouření právě pro vás... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Daniel Sieberg  ·  Synergie (2014)
Tato kniha obsahuje plán, jak omezit používání digitálních přístrojů, sociálních sítí i videoher, a nabízí šanci stát se zdravějšími, šťastnějšími a celistvějšími bytostmi 21. století. Ukazuje lepší způsoby, jak s technikou zacházet, a zkoumat možnosti... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? Trápí vás stres... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Jan Becker  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Ohler Norman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Objavný pohľad na neznáme fakty o užívaní drog v tretej ríši Áno, naozaj nejde o omyl. Napriek tomu, že boli oficiálne zakázané, drogy sa v tretej ríši vyrábali a konzumovali skutočne vo veľkom. Prvotným cieľom bolo zvýšiť... (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
14.
Martin Baxendale  ·  Nakladatelství Fragment (2007)
Autor se svým zlozvykem bojoval 25 let. Jeho nevážné i vážně míněné rady jsou proto založeny na hluboké zkušenosti a jistě je ocení všichni, kdo chtějí říci cigaretám poslední sbohem... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč  (tedy ušetříte 14%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Sue Carrollová  ·  Jota (2008)
Lehkovážná obhajoba všech přátel tabáku - odlehčený pohled na cigaretu, historii kuřáctví, jeho roli v lásce a sexu, v literatuře i na stříbrném plátně... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
16.
Debora Contiová  ·  Ikar CZ (2012)
Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepřibrat. Až dosud jste slyšela, že zbavit se zlozvyku kouření závisí na silné vůli. Pravda je jiná: tajemství úspěchu, jak navždy přestat kouřit, je ve vaší mysli... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Allen Carr  ·  Earth Save (2012)
(12)
Allen Carr se dívá na kouření jako na jeden z typů drogové závislosti a odhaluje množství mýtů a falešných představ, kterými je cigaretový rituál opředen. Krok po kroku přesně vystihuje, kde jsou slabiny odvykání... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Rozhodli jste se přestat kouřit? Pak je dobře, že otevíráte tuto knížku. Snad vám pomůže trochu ulehčit to obtížné období, které máte před sebou a které vás ale dovede k úspěchu... (více o knize)
Naše cena: 153 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Valerie Austinová  ·  Ivo Železný (2003)
Opravdu chcete kouření nechat? Náplasti, žvýkačky nebo jiné náhražky cigaret jsou k ničemu, to přece vyzkoušel každý! Autohypnóza je to pravé!... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Eva Králíková a Jiří T. Kozák  ·  Maxdorf (2007)
Praktický návod doprovázený řadou příběhů. Autoři - MUDr. Eva Králíková a MUDr. Jiří T. Kozák - jsou našimi nejznámějšími odborníky v oblasti odvykání kouření... (více o knize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička